קרן פועלים לעסקים בערבות המדינה

המילים הלוואות לעסקים על דף של מידע פיננסי

בנק הפועלים בשיתוף כלל ביטוח השיקו יחדיו את קרן פועלים לעסקים לאחר שהבנק סיים את שיתוף הפעולה עם הקרן לעסקים קטנים ובינוניים. ניתן לקבל הלוואות עסקיות מבנק הפועלים במספר מסלולים עיקריים, ביניהם מסלול השקעה להלוואות להרחבת עסקים קיימים ולפיתוחם, מסלול הון חוזר לעזרה בתפעול השוטף של העסק ומסלול הקמת עסק חדש.

תנאי מימון אטרקטיביים

במשך שנים ארוכות בנק הפועלים היה בין הבנקים שליוו את הקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה, לאחר סיום שיתוף הפעולה החליט הבנק להקים קרן חדשה בהיקף של כ-8 מיליארד ₪ במטרה לסייע לעסקים בכל הארץ וכדי לעודד יזמות ולהקל על מצוקת האשראי של עסקים רבים.

באמצעות קרן פועלים לעסקים בערבות המדינה ניתן לקבל הלוואה עד 500,000 ₪ לעסק בהקמה, הלוואה עד 500,000 ₪ בתנאים אטרקטיביים לעסק קיים עם מחזור שנתי עד 5 מיליון ₪, הלוואה ייעודית בגובה עד 10% מהמחזור השנתי או 2 מיליון ₪ (הנמוך ביניהם) לעסקים בעלי מחזור עסקי שנתי מעל 5 מיליון ₪ ועד 25 מיליון ₪, והלוואה עד 10% מהמחזור השנתי ועד 3 מיליון ₪ לעסקים עם מחזור שנתי גבוה מ-25 מיליון ₪ ועד 50 מיליון ₪.

תקופת ההלוואה היא עד 72 חודשים, ישנה אפשרות לדחיית תשלומי הקרן (גרייס) לתקופה של עד 12 חודשים. מסלול ההלוואה בריבית פריים כפי שמקובל במערכת הבנקאות בארץ להלוואות מסוג זה. בעלי העסק נדרשים לערבות אישית ויש להעמיד ביטחונות בגובה 25% מסכום ההלוואה, הבנק מציע הליך אישור מזורז ומענה עד 14 יום מרגע הגשת הבקשה בצרוף תוכנית עסקית.

הלוואות עסקיות מבנק הפועלים ליזמים ולעסקים קטנים ובינוניים

בנק הפועלים הקים את קרן פועלים לעסקים כדי לסייע לעסקים קטנים ובינוניים, ליזמים וליצואנים. קרן פועלים לעסקים מציעה הלוואות אטרקטיביות ותנאי מימון נוחים. כדי לשפר סיכוי לקבלת ההלוואה מומלץ למלא את השאלון והטפסים השונים ולהכין תוכנית עסקית בעזרת יועצי השקעות והלוואות מנוסים.

צוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מסייע מדי שנה ליזמים ולבעלי עסקים קטנים ובינוניים לשפר סיכויים לקבלת ההלוואה האטרקטיבית מקרן פועלים לעסקים ומקרנות נוספות, נשמח לסייע גם לכם. השאירו פרטים באתר וניצור עמכם קשר בהקדם.

קרנות נוספות מהן תוכלו לקבל הלוואה לעסק

קרן נס הסוכנות היהודית

קרן תבור בערבות המדינה

למה אנחנו?

 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • הילה מרשק 13.7.2016
  "ידעתי שיש הלוואות ממש טובות בערבות מדינה, אבל לא ידעתי איך משיגים אותן. באתר למדתי שגם אני זכאית, צריך לדעת איך לעשות את זה נכון ובעזרת מי
  צלמית תמונת פרופיל
 • גיא לוטן 22.5.2016
  "הבנק אישר הלוואה אבל רצה ריבית קטלנית. מומחי האתר האירו את עיניי והסבירו שאני יכול להיעזר בקרן שתומכת בעסקים קטנים בערבות המדינה. רק מהעצה הזאת חסכתי מאות אלפי שקלים
  צלמית תמונת פרופיל
 • פזית ינאי 18.6.2015
  "רציתי להזניק את העסק שלי קדימה אבל לא היה לי תקציב. בפורטל קיבלתי את כל המידע על הלוואות לעסקים. בזכות זה הצלחתי להשיג הלוואה בריבית שפויה, והצלחתי להרים את העסק
  צלמית תמונת פרופיל