קרן דיסקונט לעסקים

לוגו של בנק דיסקונט

בנק מרכנתיל נחשב כיום לאחד מן הגופים הפיננסיים הוותיקים ביותר בישראל והוקם כבר בראשית המאה הקודמת. הבנק נמצא כיום בבעלות מלאה של דיסקונט והוא מתמקצע במתן שירותים ללקוחות קמעונאיים ועסקיים שונים. יש לציין, כי למרכנתיל יש מעל שמונים סניפים שפרוסים ברחבי הארץ – דבר היכול להעיד על מידת הפופולאריות שלה זוכה הבנק.

מאפייני הלוואות משכנתא עסקיות מבנק מרכנתיל

מעצם היותו בנק לא גדול ובעל הוצאות תפעוליות נמוכות יותר ממוסדות פיננסיים אחרים, יש באפשרות מרכנתיל להעניק שירות מקצועי וגמיש יותר ללקוחות במגוון ענפים, כאשר אחד מתחומי ההתמחות שלו נוגע לאשראי עבור המגזר העסקי.

בנק מרכנתיל מציע ללקוחות שלו את רוב האפיקים הפופולאריים של הלוואות הדיור בישראל, כאשר ניתן לקבל את המשכנתא הדרושה גם לצורך קניית נכס למגורים וגם עבור רכישת נכסים מסחריים. עם זאת, יש לציין, כי בעת נטילת משכנתאות עסקיות על ידי יזמים, הבנק יקפיד לנתח בצורה עוד יותר מדוקדקת את מאפייני העסקה משום שמדובר על סכומים גבוהים יותר ועל חישובים אחרים של רווחים עתידיים.

קבלת הלוואה באמצעות קרן דיסקונט לעסקים

אופציה נוספת שעומדת בפני בעלי עסקים קטנים ובינוניים אשר מעוניינים לקבל הלוואה לצורך הפעילות העסקית שלהם, אך נתקלים בסירוב מבנקים וגופים אחרים, היא קרן בנק מרכנתיל דיסקונט. קרן זו, אשר מופעלת בבנק תחת המסגרת של הקרן בערבות מדינה לעסקים קטנים ובינוניים, מיועדת לחברות הקטנות יותר, שמחזור עסקיהן אינו עולה על מאה מיליון ₪.

הקרן באה בעצם לתת מענה למצוקת האשראי של לקוחות עסקיים ולאפשר להם להמשיך להתקיים ולהתפתח גם בסיטואציות פיננסיות מסובכות. ברגע שהקרן ערבה כלפי הבנקים שהאשראי יוחזר במלואו, הגופים המלווים יכולים לאשר הלוואות בקלות יותר ובסכומים גבוהים יותר – סיכון האשראי של הלווה יורד בצורה דרסטית.

לצורך פנייה לקרן, יש צורך לפנות לבנק מרכנתיל ולאחר מכן גם להגיש מסמכים לאחת מחברות רואי החשבון אשר מוסמכות לתווך ולעשות את ההחלטות הסופיות בשיתוף עם הבנקים ונציגי הקרן.

אנו בפורטל המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מעוניינים לקשר בין הלווים הפוטנציאליים שמחפשים אפשרויות משתלמות של אשראי עסקי, לבין גופים בנקאיים וחוץ בנקאיים שמציעים מסלולים אטרקטיביים במיוחד. מטרות ההלוואה יכולות להיות בין השאר מימון הון חוזר, השקעה בפרויקטים חדשים ופיתוח העסק או גם התמודדות עם קשיים כספיים.

חשוב לזכור, כי בדיקה מעמיקה של שוק האשראי והתייעצות עם מומחים טרם ההחלטה, יכולה להביא לחיסכון משמעותי ללווים בהמשך הדרך. בנוסף לכך, אנשי המקצוע בתחום האשראי כבר מנוסים בניסוחים של בקשות הלוואה רבות והסיכויים לאישור חיובי עולים בצורה משמעותית במסגרת פנייה מסוג זה.

במידה ואתה זקוק להלוואה עסקית בזמן הקרוב, אנו באתר המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יכולים לסייע לך ולהפנות אותך ליועצים בעלי ניסיון ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות, זה למלא את פרטיך האישיים בטופס שנמצא בעמוד זה ואנו מבטיחים ליצור אתך קשר טלפוני במהירות האפשרית.

למה אנחנו?

 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • הילה מרשק 13.7.2016
  "ידעתי שיש הלוואות ממש טובות בערבות מדינה, אבל לא ידעתי איך משיגים אותן. באתר למדתי שגם אני זכאית, צריך לדעת איך לעשות את זה נכון ובעזרת מי
  צלמית תמונת פרופיל
 • גיא לוטן 22.5.2016
  "הבנק אישר הלוואה אבל רצה ריבית קטלנית. מומחי האתר האירו את עיניי והסבירו שאני יכול להיעזר בקרן שתומכת בעסקים קטנים בערבות המדינה. רק מהעצה הזאת חסכתי מאות אלפי שקלים
  צלמית תמונת פרופיל
 • פזית ינאי 18.6.2015
  "רציתי להזניק את העסק שלי קדימה אבל לא היה לי תקציב. בפורטל קיבלתי את כל המידע על הלוואות לעסקים. בזכות זה הצלחתי להשיג הלוואה בריבית שפויה, והצלחתי להרים את העסק
  צלמית תמונת פרופיל