הלוואה עד 600,000 ש"ח לעסקים

הלוואה עד 600,000 ש

עסקים רבים זקוקים להלוואות עד 600,000 ₪ למטרות שונות כגון, מימון סחר חוץ, השקעה בעסק, סגירת חובות, הון חוזר, ניצול הזדמנויות עסקיות, רכישת רכב מסחרי או משאית ועוד. כדי לקחת הלוואה לעסק חשוב לבחון היטב את כל האפשרויות הקיימות, את ההלוואה אפשר לקבל מגופים פיננסיים שונים כמו בנקים, בתי השקעות, חברות מימון פרטיות, קרנות מימון וסיוע לעסקים ומקרנות בערבות המדינה.

איך ניתן לקבל הלוואה של שש מאות אלף ₪ לעסקים?

הלוואות עד 600,000 ש"ח לעסקים אפשר לקבל בבנקים השונים ומחברות מימון חוץ בנקאיות. כאשר העסק לוקח הלוואה בבנק בו מתנהל חשבון העו"ש שלו הוא יכול לקבל תנאים טובים אך ההלוואה פוגעת באובליגו להן הוא עלול להיות נתון ללחצים מתמידים מהבנק. יש מקרים בהם העסק כבר לקח הלוואה בבנק לכן הוא אינו רשאי לקבל הלוואה נוספת.

הלוואות חוץ בנקאיות נחשבות לפתרון יעיל לרוב העסקים הזקוקים להלוואה עד 600,000 שקלים. בשוק ההלוואות יש תחרות גבוהה והעסק יכול לנצל זאת על מנת להוזיל ריביות ולשפר תנאים. עם זאת, חשוב לזכור כי הלוואה חוץ בנקאית לרוב יקרה יותר מהלוואה בבנק. כיום ישנה אפשרות לקחת הלוואה נוחה בתנאים דומים כמו בבנק גם מחברות PTP, פלטפורמה להלוואה בין עמיתים.

קרנות סיוע לעסקים

הלוואות מקרנות סיוע לעסקים נחשבות לפתרון מצוין בגלל התנאים האטרקטיביים ויתרונות כמו אפשרות לגרייס לתקופה של עד 6 חודשים, ערבות גבוהה של הקרן, ריבית נמוכה יחסית ועוד. יש מגוון קרנות סיוע אליהן העסק יכול לפנות, חלק מקרנות הסיוע מציעות הלוואה מיידית בהליך קצר, אך הלוואה עד 600,000 ₪ כרוכה לרוב בזמן המתנה ארוך יותר, לכן פתרון זה עלול להיות פחות מתאים לעסק הזקוק לכסף באופן מהיר.

הלוואות לעסקים עד שש מאות אלף ש"ח מאפשרות לעסק להתמודד עם מצוקת מזומנים ולעבור תקופה מעט קשה, להשקיע בעסק לצרכי מינוף והרחבת הפעילות העסקית, לרכישת מכונות, ציוד ומלאי, לצרכי חדירה לשווקים חדשים ברחבי העולם וכיוצא בזה. לכן, חשוב לקחת הלוואה המותאמת לצרכיו הייחודיים של העסק ולמצבו הפיננסי.

בעזרת היועצים מומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית תוכל גם אתה לקבל הלוואה עד 600,000 שקל לעסק שלך, בתנאים מועדפים. השאר פרטיך באתר וצוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יחזור אליך עם הצעה אטרקטיבית, ללא עלות או התחייבות מצדך.

דברים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הלוואה עד 100,000 ש"ח לעסקים
הלוואה עד 200,000 ש"ח לעסקים
הלוואה עד 300,000 ש"ח לעסקים
הלוואה עד 400,000 ש"ח לעסקים

למה אנחנו?

 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • דביר 5.10.2016
  באמצעות הכלכלנים של האתר קיבלתי הלוואה של מיליון וחצי ש"ח לעסק בתנאים מעולים
  צלמית תמונת פרופיל
 • שלום 2.5.2016
  האתר חיבר ביני לבין חברת הלוואות שעזרה לי לקבל הלוואה מקרנות מדינה
  צלמית תמונת פרופיל
 • יפעת מנחם 16.5.2015
  בזכות הכלכלנים של האתר שופרה לי ההצעה להלוואה שקיבלתי מהבנק !
  צלמית תמונת פרופיל