הלוואות לשכירים – להשיג בפשטות ובתנאים נוחים

אנשים שעובדים כשרים במפעל וקיבלו הלוואה

הלוואות לשכירים – כן לשכירים בלבד 

מחתימים כרטיס? מקבלים תלוש משכורת? סביר להניח שגם לא תתקשו לקבל הלוואה. עצם זה שאתם עובדים בעבודה קבועה עם משכורת יציבה מקנה לכם יתרון במתן הלוואה ממקומות שונים, כלומר הלוואה לשכירים, שהרי בין אם הלוואות מהבנק שלכם, הלוואות חוץ בנקאיות ועד להלוואות ממקום העבודה שלכם – משכורת קבועה ויציבות תעסוקתית עשויות להשתלם. אז האם שווה לקחת הלוואה לשכירים או פשוט לקחת משכנתא שנייה? ומאיפה ניתן לקבל הלוואה לשכירים? התשובות לפניכם.

  הלוואות לשכירים – לכסות את המינוס או לקנות פלזמה חדשה

אם אתם שכירים המכניסים משכורת חודשית קבועה, אבל בכל זאת רוצים לכסות את המינוס או זקוקים לסכום כסף גדול – הלוואות לשכירים הן אולי הפיתרון עבורכם. הלוואות לשכירים הן ככל הלוואה רגילה שאתם עשויים למצוא בשוק כיום, אבל נותני ההלוואה מסתמכים על כך שיש לכם הכנסה קבועה שמניבה משכורת חודשית קבועה. ההלוואה עצמה תהיה בגובה יחסי לגובה השכר שלכם ויכולת ההחזר החודשית שלכם. שימו לב: מאמר זה מתייחס להלוואות לשכירים בכל מגזרי המשק. אם אתם מעוניינים במידע נוסף תוכלו לקרוא גם על הלוואות למורים או הלוואות לעובדי מדינה.

ממי ניתן לקבל הלוואה לשכירים

 • הלוואות לשכירים מהבנק: הבנק שלכם רואה כל חודש את המשכורת שנכנסת לחשבון, ואת משך הזמן שהיא נכנסת. כמו כן, בבנק שמים לב האם המשכורת נכנסת תקופה ארוכה ממקור אחד או מכמה מקורות (במידה ועברתם בין כמה מקומות עבודה). ככל שפרק הזמן בו אתם מועסקים באותו מקום ארוך יותר, כך תיתפסו כאחראים ואמינים יותר, ובמילים אחרות: כלקוחות שאפשר לסמוך עליהם. בין השאר, תוכלו כמובן לשעבד נכס שיש ברשותכם על מנת לקבל הלוואה בסכום גבוה יותר או בתנאים טובים יותר של החזר וריבית. "נכס" כזה עשוי להיות גם קופת גמל או קרן השתלמות.
 • הלוואות לשכירים מחברות מימון חוץ בנקאיות: חברות הביטוח למשל, וגופי מימון פרטיים נוספים מציעים אף הם מגוון מסלולים להלוואות לכל שכיר. הלוואות אלה עשויות להינתן על בסיס חיסכון כלשהו, קופת גמל או כל נכס שיש בבעלותכם, אך גם כהלוואה ללא ערבים על סמך המשכורת החודשית שאתם מקבלים. לשם כך עליכם להצטייד בתלושי משכורת לכמה חודשים לאחור, וגם בדפי חשבון בנק על מנת להראות שהחשבון מנוהל באופן תקין. כמו כן, לפני אישור ההלוואה תערך בדיקה כלשהי על ידי חברת המימון על מנת לבחון האם חשבונכם אינו מוגבל, אם לא חזרו לכם צ'קים או אם אין בעיה משפטית או אחרת הנוגעת לכספים שלכם (למשל תביעה של הבנק, שיעבודים וכדומה).
 • הלוואות לשכירים מחברת האשראי: חברות האשראי מציעות היום הלוואות ללקוחות כל הבנקים, ולא רק למחזיקי הכרטיס. הלוואות אלה עוברות ישירות לחשבון הבנק שלכם ואינן משפיעות על מסגרת האשראי הבנקאית שלכם. על מנת לקבל הלוואות אלה עליכם להציג תלושי משכורת אחרונים. קחו בחשבון שהלוואות אלה עלולות להיות יקרות יותר מבחינת ריביות.
 • הלוואות לשכירים במקום העבודה: פעמים רבות הדרך הנוחה והזולה ביותר לקבל הלוואות היא במקום העבודה שלכם. ישנם מקומות עבודה שכחלק ממדיניות רווחה מעניקים הלוואות לעובדים שיורדות מדי חודש מהמשכורת של העובד (הלוואות ועד למשל). מקומות עבודה אחרים אינם מעניקים הלוואות באופן מיידי, אך עשויים להתחשב בכם את תגישו בקשה להלוואה. הלוואות אלה משתלמות מאוד מאחר והן אינן נושאות ריבית בדרך כלל, ועליכם להחזיר רק את סכום הקרן.

מה עליכם לעשות לפני שאתם לוקחים הלוואות כשכירים:

 1. חישבו מה יכולת ההחזר החודשית שלכם: על מנת לעשות זאת חשבו לכמה שנים אתם לוקחים את ההלוואה, מה גובה ההחזר החודשי, כמה הלוואות נוספות וחובות (כרטיסי אשראי, אובארדרפט וכדומה) יש לכם, האם יש לכם צ'קים עתידיים לפירעון, מהן הוראות הקבע שיורדות מהחשבון שלכם ועוד. לכל אלה הוסיפו את גובה המשכורת שלכם וכל הכנסה נוספת שיש לכם. עליכם לקחת בחשבון שככל שרמת הסיכון להחזר ההלוואה שלקחתם תהיה גבוהה יותר – כך תשלמו יותר ריבית. 
 2. הכירו את שוק ההלוואות לשכירים: בררו ולימדו על ריביות והצמדות ובצעו סקרי שוק על מנת למצוא את ההלוואה המשתלמת ביותר עבורכם.
 3. נסו להוריד את גובה העמלות שתידרשו לשלם: תמיד ניתן לעמוד על המקח עם הבנק או חברת המימון על מנת לקבל תנאים משופרים. כמו כן, בררו מה סך העמלות שתדרשו לשלם במשך תקופת ההלוואה, כגון עמלת פירעון מוקדם וכדומה.
 4. בידקו את כדאיות ההלוואה: לכל אחד מאיתנו יכולות שונות שמשפיעות על כדאיות ההלוואה שתיקחו. כך למשל, יתכן וישתלם לכם לקחת משכנתא שנייה מאשר הלוואה חוץ בנקאית. בידקו את כל האלטרנטיבות והחליטו בהתאם מהי ההלוואה המתאימה ביותר עבורכם.

קראו גם על הלוואה ללא ערבים ועל הלוואה ללא ריבית

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • עינת שליו 19.2.2016
  אני גננת וחיפשתי הלוואה משלמת לחתונה של ביתי, באמצעות האתר גילתי שאני זכאית להלוואה מיוחדת. ממליצה חום להתייעץ עם מומחי האתר לפני שחותמים
  צלמית תמונת פרופיל
 • איגור 17.6.2016
  אני עולה חדש וההיתי זקוק להלוואה לרכב, היועץ הפיננסי של האתר מצא לי הלוואה מיוחדת לעולים בתנאים טובים. תודה!
  צלמית תמונת פרופיל
 • דקל מנחם 7.7.2016
  אני עובד הייטק וההייתי צריך הלוואה משלימה למשכנתא, נציגי האתר עזרו לי למצוא הלוואה שמתאימה במיוחד עבורי
  צלמית תמונת פרופיל