הלוואות ללא ערבים – איך זה עובד?

כסף שהתקבל כהלוואה ללא ערבים

איך לקחת הלוואות ללא ערבים ולצאת מזה בשלום?

יש אינספור הצעות מפתות להלוואות מיידיות באינטרנט אך לפני שאתם מתפתים להלוואה בקלי קלות – חישבו ושיקלו בכובד ראש אם שווה לכם, באילו תנאים ובעיקר – ממי אתם לוקחים הלוואות בלי ערבים. כל מה שרציתם לדעת על הלוואה ללא ערבים ולא היו לכם אנשים לשאול.

"הלוואות אקספרס ללא ערבים"? – רק שלא תמצאו את עצמכם באקספרס של חצות…

"אצלנו כולם מקבלים הלוואות", "הלוואות אקספרס תוך 5 דקות", "הלוואה מיידית ללא ערבים" – כל אלה רק חלק מהתוצאות שעולות במנוע החיפוש גוגל כשמקלידים "הלוואות ללא ערבים". נשמע מפתה, ואולי אפילו קל מדי. אבל החלטה על לקיחת הלוואה לא צריכה להתקבל בקלות ראש, אלא עליכם לקחת בחשבון גורמים רבים שעלולים להפיל אתכם ואולי אפילו להכניס אתכם לצרות.
הלוואות ללא ערבים – כשמם כן הן: הלוואות שבהן אף אחד צריך לחתום עבורכם על ערבות. כמעט כל אחד מאיתנו מכיר סיפור מסמר שיער, על זה שחתם על ערבות לחבר הכי טוב, או לבן – ואז הבן או החבר לא עמדו בהלוואה. הערב האומלל מצא את עצמו יום אחד עם חובות של עשרות אלפי שקלים לבנק, שהפכו למאות ולמליונים, ואז באו מעקלים ונושים והנה היום הוא כבר בלי בית ובלי כלום, הכל כי חתם על ערבות. מכירים? בטוח שמכירים.

הלוואה בלי ערבים – לפעמים צריך בטחונות

אין זה פלא שרבים מאיתנו לא ממש ששים לחתום על ערבות לטובת צד ג'. מכאן צמחה מגמה חדשה של הלוואה ללא ערבים, בה הגורם המלווה משעבד נכס כלשהו או לוקח ביטחונות שונים של הלווה על מנת להבטיח את החזר ההלוואה. ביטחונות כאלה עשויים להיות רכב, תוכנית חיסכון, דירה וכדומה. ככל שהביטחונות טובים יותר, כך ניתן יהיה להשיג הלוואה ללא ערב בתנאים טובים יותר.

 משכורת קבועה לעיתים מספיקה על מנת לקבל הלוואה בלי חתימת ערב

קיימות כיום גם הלוואות שאינן מחייבות ביטחונות כלשהם, אלא מספיק שתציגו תלושי שכר או מקורות הכנסה קבועים. הלוואות לשכירים עשויות להינתן כהלוואה ללא ערבים, מאחר ומשכורת קבועה מעידה על יציבות כלכלית. אם אתם מורים למשל, תוכלו לקבל הלוואות למורים שאף הן מוצעות ללא ערבים רק על סמך ההכנסה הקבועה. באותה מידה, אם אתם עובדי מדינה תוכלו לקבל הלוואות לעובדי מדינה.

אבל לא כולנו מורים ולא כולנו עובדי מדינה ובנוסף תקנות חדשות של בנק ישראל החל משנת 2007 קבעו שאי אפשר יותר לחרוג ממסגרת האשראי בבנק, מה שהפך את החיים לרבים מאיתנו ללוחצים ודוחקים. התקנה החדשה אמנם מונעת את ההרגל השלילי לקנות בלי לחשוב כפי שרבים מאיתנו נוהגים לעשות אך אם היו לכם התחייבויות גדולות, יתכן ועליכם לקחת הלוואה. החדשות הטובות הן שהלוואה בלי ערבים כבר לא מסובכת כמו פעם.

ממי אפשר לקבל הלוואות ללא ערבים

 

 • הלוואה ללא ערבים מחברות האשראי: חברות כרטיסי האשראי מאפשרות לקבל הלוואה בלי ערבים. ההלוואה מופקדת ישירות בחשבון הבנק שלכם, אך אינה משפיעה על מסגרת האשראי בבנק. בדרך כלל ניתן לקבל הלוואות של אלפי שקלים עד עשרות אלפי שקלים בכרטיס אשראי ובכפוף לסוג הכרטיס (כרטיסי אשראי יוקרתיים יותר מעניקים כחלק מההטבות גם הלוואות גבוהות יותר). עם זאת, חלק מחברות כרטיסי האשראי מציעות היום הלוואות ללא ערבים גם למי שאינו מחזיק ללקוחות שאינם מחזיקים בכרטיס אשראי. עם זאת, במקרים רבים הריבית שתשלמו על ההלוואה עשויה להיות גבוהה מאוד.
 • הלוואות בלי ערבים למי שמחזיק חסכונות: מי שמחזיק חסכונות, כגון קרן פנסיה, קופת גמל או ביטוח מנהלים, יכול לפנות לחברת הביטוח על מנת לקבל הלוואה ללא ערבים בהתבסס על החסכון כביטחון להחזר ההלוואה. היתרון בשיטה זו הוא שהחסכונות לא נפגעים והם ימשיכו לצבור ריבית באופן רגיל.
 • הלוואות ללא ערבים מהבנק: אם יש לכם חשבון בנק ואתם מכניסים משכורת קבועה, יש סיכוי טוב שהבנק יוכל להעניק לכם הלוואות ללא ערבים, אלא רק על סמך ההכנסות הקבועות שלכם בחשבון, כמו משכורת או קיצבה. הלוואות בנקאיות עשויות להיות כדאיות ולהינתן בתנאים נוחים. ההלוואות עשויות לשמש לכל מטרה, או אפילו כהלוואה לרכישת רכב.
טיפ: לפני שאתם לוקחים הלוואה שימו לב שההחזר החודשי שלכם לא יעלה על 25% מהכנסתכם, אחרת אתם עלולים למצוא את עצמכם ללא יכולת להחזיר את ההלוואה, עם ריביות פיגורים ואפילו תביעה והליכים משפטיים.

 


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • ירדן 9.10.2016
  אני מסורב בבנק, והצלחתי לקבל הלוואה טובה דרך האתר!
  צלמית תמונת פרופיל
 • שני נעימי 14.4.2016
  לא האמנתי שיצליחו לשפר לי את תנאי ההלוואה אבל הצליחו! שמחה שניסיתי
  צלמית תמונת פרופיל
 • אמיר ו 26.3.2015
  חיפשתי מידע על ריביות טובות להלוואה קטנה, ולא רק שמצאתי את כל המידע גם סגרו לי יופי של הלוואה
  צלמית תמונת פרופיל