ביטוח חובה מומלץ אונליין

בחור שהיה מעורב בתאונה

כל מי שנוהג ברכב חייב בביטוח חובה. ועל כן שמו של הביטוח: חובה זה חובה. אז מה, הגיע הרגע לכתת רגליים, לעשות טלפונים וללכת לסוכן ביטוח? ממש לא. את רכישת ביטוח החובה תוכלו לעשות באמצעות האינטרנט, בביטוח חובה אונליין.

 מה זה ביטוח חובה?

ביטוח חובה הוא פרמיית ביטוח אשר כל נהג מחוייב לעשות על-פי חוק, אשר מכסה אותו במקרה של פגיעה גופנית אשר נגרמה לו, למי מהנוסעים שהסיע או להולכי רגל. זאת בניגוד לביטוח מקיף (שאינו חובה), אשר מכסה גם הוצאות שנגרמו עקב חבלה ברכב עצמו, או ביטוח צד ג' (לא חובה), שמכסה גם פגיעה ברכב אחר בעת תאונת דרכים. לגבי ביטוח חובה, נהג אשר ינהג ברכבו ללא ביטוח חובה עובר על החוק וצפוי, מלבד קנסות, גם להוצאות לא מבוטלות במקרה של פגיעה פיזית בעת תאונה. לכן, כדאי לבחון את הפרמייה המתאימה עבורכם ולגשת לחברת הביטוח לרכישת ביטוח חובה. אלא שאין צורך לגשת ממש לחברת הביטוח או לסוכן הביטוח (קראו על בחירת סוכן ביטוח). את ביטוח החובה תוכלו לבצע גם באמצעות האינטרנט.

ביטוח חובה אונליין – דרך האינטרנט

בימינו האלקטרוניים והמקוונים, כמעט את כל הרכישות ניתן כבר לבצע באמצעות רשת האינטרנט. על כן, אין סיבה שרכישת ביטוח חובה תהיה שונה. חברות הביטוח השונות מציעות רכישת ביטוח חובה באמצעות האינטרנט, ממש כמו כל רכישת ביטוח רכב אונליין, כך שתוכלו לרכוש את הביטוח גם באמצע הלילה וגם בסוף-שבוע או חגים, מתי שתרצו ואיפה שתרצו, בכל שעות היממה. כל מה שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר האינטרנט של חברת הביטוח, ולבחור בקטגוריה של רכישת ביטוח חובה אונליין. הזינו את פרטיכם האישיים, לחצו לאישור – והנה, יש לכם ביטוח חובה, ותוכלו במהירה להסיר דאגה מליבכם.

ביטוח אונליין? בשביל מה?

ביטוח חובה אונליין מתאים למי שכבר יודע מה הוא רוצה ואיזה סוג ביטוח מתאים לו. לאחר שעשיתם סקר קצר בין חברות הביטוח וראיתם איזו פרמייה מתאימה לכם, תוכלו לוותר על שירותיו של סוכן ביטוח ולבחור בעצמכם את הביטוח הנכון עבורכם. כך תוכלו גם לחסוך את דמי עמלת התיווך אותה גובה סוכן הביטוח, מה גם שסוכן הביטוח נאמן לחברת ביטוח כזו או אחרת, וזה יכול להוות עבורכם מכשול. כמו-כן, לאחר רכישת ביטוח חובה אונליין תוכלו לעקוב אחר פרטי הפוליסה שלכם באמצעות אתר האינטרנט (דרך 'ניהול פוליסה אונליין'), ללא תלות בסוכן ביטוח, ללא דמי תיווך, ללא זמן המתנה ובכל זמן ומקום שנוח לכם. עקב כך, קיימת גם הנחה ברכישת ביטוח חובה אונליין, מפני שחברת הביטוח מקזזת מדמי הביטוח את מחיר השירות, מאחר והמבוטח מקבל את הפרטים באמצעות אתר האינטרנט בלבד. בחרו את ביטוח החובה לפי הפרמטרים שאתם יודעים על עצמכם, ואשר קובעים גם את מחיר הפרמייה – כמו גיל, מגדר, ותק, סוג הרכב, נפח מנוע, היסטוריית תאונות והרשעות, הימצאות תאונות אוויר, וכד'. פרמטרים אלה מחושבים בעת חישוב המחיר של הפרמייה.

למי זה לא טוב?

כדאי לזכור שרכישת ביטוח חובה אונליין צריכה להתבצע לאחר שכבר ביצעתם השוואת מחירים והשוואת תנאים בפוליסות השונות שמציעות חברות הביטוח, וכשאתם בטוחים שזוהי הפרמייה המתאימה עבורכם. אם אתם מרגישים צורך להתייעץ עם בעל מקצוע, כדאי לפנות לסוכן ביטוח. כמו-כן, אם אתם לא בקיאים בהפעלת האינטרנט או חוששים לבצע עסקאות אשראי דרך הרשת, אולי אין זה מתאים עבורכם. לכן, כדאי לקרוא היטב את כל הסעיפים המופיעים באתר ולבדוק זאת היטב לפני לחיצה על אישור רכישת ביטוח חובה.

 

למה אנחנו?

 • חיסכון
  של כ- 1000 ש"ח במחיר פוליסת הביטוח המקיף
 • אמינות
  חברות הביטוח הטובות והמובילות ביותר בישראל
 • שתהיו רגועים
  פוליסות ביטוח מקיפות ובעלות כיסוי נרחב

לקבלת הצעה לביטוח

לקוחותינו מספרים

 • רותי שרון 15.8.2016
  "באתר המצוין של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית קיבלתי הסברים מדויקים בנוגע לסוגי הביטוחים הנדרשים בענף ביטוח הרכב. כך יכולתי לשלם רק על הכיסוי הביטוחי המותאם לי ולא יותר!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יהודה אלמוג 10.7.2014
  "בבית יש לנו כמה מכוניות, לי, לאשתי, לבני הסטודנט ולבתי החיילת, שהיא נהגת חדשה. באמצעות מחשבון השוואת המחירים בביטוח רכב הרכבתי הצעת מחיר משפחתית מושלמת!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • מושיק כחל 2.11.2013
  "אני תמיד מחפש הצעות ביטוח רכב זולות, ובמרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מצאתי את ההצעות המשתלמות ביותר של חברות הביטוח הטובות בישראל!".
  צלמית תמונת פרופיל
 • אורית פרבר 13.2.2016
  "במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מצאתי את המידע היעיל ביותר בנוגע לביטוחי רכב בישראל, אשר בעזרתו הצלחתי להוציא הצעת מחיר מצוינת מסוכן הביטוח שלי!"
  צלמית תמונת פרופיל