מסלולי משכנתא מומלצים

תוכניות משכנתא מומלצות

מתכנן לקחת משכנתא כדי להגשים חלום ולרכוש דירה או בית פרטי? ובכן, כדי לדעת איזה משכנתא לקחת עליך לפנות לייעוץ מקצועי הניתן על ידי יועצי משכנתאות. ניתן לקבל ייעוץ וסיוע מיועץ משכנתאות בבנק אך מומלץ לפנות ליועץ משכנתאות פרטי שאינו מייצג את האינטרסים של הבנק.

חשוב לדעת כי ישנם מגוון מסלולי משכנתא ויש לקבל החלטה פיננסית נכונה ומדויקת בהתאמה למאפייניך האישיים והייחודיים, לדוגמה יכולת ההחזר שלך, מצב תעסוקתי, מספר הילדים, תכנון פיננסי עתידי ועוד. כמו כן, חשוב לבחור מסלול משכנתא בהתאמה למצב הכלכלי במשק ובהתאם לתנאי הריבית ומדד המחירים.

תמהיל משכנתא מסלולים מומלצים

לקיחת משכנתא היא צעד משמעותי בחיים, לרוב זוהי ההחלטה הפיננסית החשובה ביותר שלוקחים בחיים. כמו כן, משכנתא היא הלוואה לדיור בסכום גבוה המחייבת אותך לקבל החלטה שקולה ונכונה, עליך לזכור כי הנך עומד להתחייב להלוואה גדולה לשנים ארוכות, עם תקופת החזר עד שלושים שנה.

לכן, חשוב להכיר מסלולי משכנתא מומלצים, כך תוכל לדעת איזה מסלול משכנתא הכי בטוח עבורך ותוכל להרכיב תמהיל משכנתא נוח ואטרקטיבי המאפשר לך לעמוד בתשלומי ההחזר החודשיים ולא יעמיד אותך בפני מצוקה או הפתעות לא נעימות בעתיד.

 

מסלולי משכנתא מומלצים

 • מסלול משכנתא עם ריבית קבועה– לנוכח הריבית הנמוכה הנהוגה כיום במשק הישראלי כדאי לבחור מסלול משכנתא של ריבית קבועה. מסלול זה נחשב כיום לאטרקטיבי במיוחד בגלל הריבית הנמוכה שהבנקים גובים מהלווים, וכדאי לדעת כי מסלול זה מתאים למשק עם אינפלציה נמוכה. מסלול משכנתא בריבית קבועה הנקבעת מראש עם החתימה על חוזה ההלוואה כרוך בסיכון נמוך יחסית ואינו מושפע משינויים בריבית במשק או במדד המחירים לצרכן.
 • מסלול משכנתא עם ריבית משתנה צמודה לפריים– נחשב למסלול מועדף במיוחד אם אתה יודע כי בעתיד הקרוב הנך עומד לקבל סכום כסף גדול כך שתוכל לפרוע את ההלוואה או למחזר משכנתא. אמנם יש סיכון במסלול זה מאחר והריבית עלולה להשתנות ולצמוח מעלה, אך בעקבות הריבית הנמוכה במשק תוכל לקבל משכנתא בתנאים אטרקטיביים ומשתלמים, וליהנות מהחזר חודשי נמוך יותר בהשוואה למסלול משכנתא בריבית קבועה.
 • מסלול משכנתא בריבית קבועה צמודה למדד– מורכב מריבית בסיסית קבועה הנשמרת לאורך כל חיי המשכנתא ותוסת המשתנה בהתאם לשינויים במדד המחירים לצרכן. נהוג לכלול בתמהיל המשכנתא גם מסלול זה לתקופה של 6-7 שנים ולמרות הסיכון והריבית הפחות אטרקטיבית, הרי תוכל ליהנות מביטחון מסוים, ובגלל התקופה הקצרה הרי השפעת המדד תהיה לרוב מינורית.

מעוניין לקבל מידע על תמהיל של משכנתא מומלצת? השאר עכשיו פרטים באתר וצוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יעניק לך ייעוץ על מסלולי משכנתא מומלצים, ותקבל הצעה אטרקטיבית, ללא עלות או התחייבות מצדך.

 

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  משכנתאות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם יועצי המשכנתאות הטובים ביותר בענף
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל משכנתא

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • אליענה מאירי 22.6.2016
  "ידענו שהשלב הבא אחרי חתונה הוא משכנתא, ולא ממש ידענו איך בכלל מתחילים את התהליך ובאיזה מסלול משכנתא לבחור, יועץ משכנתא מהאתר ליווה אותנו מתחילת תהליך עד לקבלת המפתח לדירה!, תודה רבה! "
  צלמית תמונת פרופיל
 • אביב משה 1.4.2015
  "משכנתא בריבית משתנה, משכנתא צמודה למדד, ריבית קבועה, הכל היה נשמע לי כמו סינית!, חברה המליצה לי לקרוא באתר על הנושאים האלו לפני לקיחת המשכנתא, וברגע ההגעה לבנק באמת הגעתי מוכנה! והשגנו משכנתא עם החזר חודשי שבאמת אפשר לחיות איתו"
  צלמית תמונת פרופיל
 • עידן משה 23.1.2016
  "בזכות רפי יועץ משכנתא מהאתר הצלחנו להשיג משכנתא "שנתפרה" בדיוק בשבילנו ואנחנו מצליחים לעמוד בתשלומים ואפילו הזמנו נופש ביוון"
  צלמית תמונת פרופיל