מסלולי הלוואות משכנתא של בנק ירושלים

לוגו בנק ירושלים

בנק ירושלים נוסד בשנת 1963 ומתמחה במתן שירותים בנקאיים ופיננסיים ללקוחות כל הבנקים. לבנק יש 24 סניפים ברחבי הארץ, ובבעלותו מספר חברות בנות. הבנק הוקם כבנק לפיתוח ולמשכנתאות ובשנת 1998 הפך לבנק מסחרי הזוכה לצמיחה מהירה, הבנק מתמחה בין השאר באשראי צרכני ללקוחותיו וללקוחות כל הבנקים, מימון משכנתאות, מימון בנייה ונדל"ן למגורים, השקעות ושירותי מסחר בשוק ההון.

בנק ירושלים מציע מסלולי משכנתא ייחודיים המאפשרים לזוגות צעירים להגשים חלום ולרכוש דירה למגורים, כמו כן הבנק מציע מסלולים אטרקטיביים למשפרי דיור ולמשקיעים. יש מגוון מסלולי הלוואות משכנתא של בנק ירושלים, בריבית קבועה או משתנה, עם או ללא הצמדה, והלוואות משכנתא במטבע חוץ.

מסלולי הלוואות משכנתא של בנק ירושלים

 • משכנתא צמודה למדד בריבית משתנה- הלוואה לתקופה של עד 30 שנים עם הצמדה למדד המחירים לצרכן ובריבית משתנה הנקבעת מחדש במועדים ידועים מראש, ובהתאם לבחירת הלווה. ניתן לבחור במועד לשינוי הריבית אחת לשנה, לשנתיים וחצי או אחת לחמש שנים. מסלול זה מתאים בעיקר למי שצופה ירידה בשיעור הריבית במשק ולמי שצופה עלייה בהכנסה שלו מאחר וניתן לפרוע את ההלוואה בנקודות עדכון הריבית ללא עמלת פירעון.
 • משכנתא לא צמודה על בסיס ריבית הפריים- הלוואה לא צמודה בשקלים על בסיס ריבית הפריים, לתקופה של עד 30 שנים. הריבית משתנה על בסיס של מרווח קבוע משיעור ריבית הפריים, ניתן לפרוע את ההלוואה ללא עמלת פירעון מוקדם.
 • משכנתא לא צמודה על בסיס תשואת עוגן המק"מ- הלוואה גמישה יחסית ללא הצמדה, לתקופה של עד 30 שנים, הריבית במסלול זה מתעדכנת אחת לשנה לפי מרווח קבוע מרווחי מלווה קצר מועד (מק"מ). ניתן לפרוע את ההלוואה בכל עת וללא עמלת פירעון.
 • משכנתא צמודה לדולר על בסיס ריבית הליבור- הלוואה לתקופה של עד 20 שנים בריבית המבוססת על ריבית הליבור, ובתוספת שיעור קבוע וידוע מראש. הריבית במסלול זה משתנה אחת ל-6 חודשים בהתאם לשינויים בריבית הליבור. ניתן לפרוע מסלול זה ללא עמלת פירעון מוקדם. המסלול מתאים בעיקר למי שמקבל שכר במטבע חוץ.
 • משכנתא צמודה למדד בריבית קבועה- הלוואה עם ריבית קבועה לכל אורך תקופה ההלוואה, לתקופה של עד 30 שנים, המסלול צמוד למדד המחירים לצרכן. מסלול זה מתאים בעיקר ללווים המעוניינים ביציבות ורוצים לקבוע מראש את סכום ההחזר החודשי, למעט הפרשי ההצמדה המתווספים להחזר החודשי בגין שינויים במדד.
 • משכנתא לא צמודה בריבית קבועה- הלוואה לא צמודה למדד המחירים לצרכן בריבית קבועה וידועה מראש לכל אורך תקופת ההלוואה. ניתן לקבל מסלול זה לתקופה של עד 30 שנים, המסלול מקנה תחושת ביטחון ויציבות מאחר וההחזר החודשי אינו מושפע משינויים בריבית ובמדד.
 • משכנתא במטבע חוץ (מט"ח)- הלוואה במגוון מסלולי ריבית בהתאם למטבע (דולר ארה"ב, אירו, דולר קנדי, פרנק שוויצרי וכדומה). ישנם מסלולים עם ריבית משתנה כל 3 חודשים, כל 5 שנים או מסלולים עם ריבית קבועה. הלוואה זו מיועדת בעיקר לתושבי חוץ המקבלים את הכנסתם במטבע חוץ שמעוניינים לרכוש דירה להשקעה בישראל.

ייעוץ מקצועי ע"י המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית

בנק ירושלים מציע מגוון מסלולי הלוואות משכנתא, בתנאים נוחים ובהתאמה אישית למאפייני הלווה וליכולת ההחזר שלו. חשוב לקבל ייעוץ מקצועי כדי להרכיב תמהיל משכנתא מותאם אישית, בעזרת יועצי המשכנתא של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית תוכל גם אתה לבחור מסלולי הלוואות משכנתא של בנק ירושלים בתנאים נוחים ומועדפים.

צוות היועצים שלנו מסייע מדי שנה לאלפי ישראלים לקבל משכנתאות בתנאים נוחים ומועדפים. השאר פרטיך באתר ונחזור אליך בהקדם עם הצעה אטרקטיבית, ללא עלות או התחייבות מצדך.

לקריאה נוספת לחצו:

איך להשיג משכנתא זולה ולחסוך בעלויות?

מסלולי משכנתא מומלצים

מחשבון משכנתא

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  משכנתאות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם יועצי המשכנתאות והבנקים הטובים ביותר בענף
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל משכנתא בנקאית

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • יוגב שלום 24.6.2016
  "חברים אמרו לי שזה זמן טוב למחזר את המשכנתא שלי, אבל לא הייתי בטוח דרך איזה בנק לעשות את זה, למזלי הגעתי מהמלצה של חבר לאתר ובאמצעות יועץ משכנתא הצלחתי לחסוך במחזור מעל 40,000 ש"ח!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • נירית ומאיר 24.1.2016
  "ידענו שהשלב הבא אחרי חתונה הוא משכנתא, ולא ממש ידענו איך בכלל מתחילים ודרך איזה בנק לקחת את המשכנתא, יועץ משכנתא מהאתר ליווה אותנו מתחילת תהליך עד לקבלת המפתח לדירה!, תודה רבה! "
  צלמית תמונת פרופיל
 • יעל לוי 21.10.2015
  "משכנתא חדשה, ריבית משכנתא, מחזור משכנתא, הכל היה נשמע לי כמו סינית!, חברה המליצה לי לקרוא באתר על הנושאים האלו לפני לקיחת המשכנתא, וברגע ההגעה לבנק באמת הגעתי מוכנה! והשגנו משכנתא עם החזר חודשי שבאמת אפשר לחיות איתו"
  צלמית תמונת פרופיל