מחיר למשתכן בראשון לציון

זוג שנכנסו לדירה ממחיר למשתכן

ראשון לציון היא אחת הערים הגדולות בישראל והרביעית בגודל אוכלוסייתה, זוגות צעירים, משפרי דיור ומשפחות מעוניינים לגור בעיר הנמצאת בקצה הדרומי של גוש דן בגלל איכות החיים הגבוהה במקום, אפשרויות התעסוקה, המרחק הקצר מתל אביב, התרבות העשירה ומערכת החינוך המתקדמת. לכן, אין זה פלא כי עשרות אלפים ניסו לזכות במסגרת ההגרלות של מחיר למשתכן ראשון לציון, במסגרת התוכנית שווקו עד כה אלפי יחידות דיור במחיר נמוך ממחירי השוק ולפי מפרט טכני שקבע משרד הבינוי והשיכון.

מידע כללי על פרויקט מחיר למשתכן

ממשלת ישראל החליטה לרכז מאמצים ומשאבים רבים כדי לטפל במשבר הדיור בארץ ובמטרה לסייע לחסרי דירה להגשים חלום ולרכוש דירה ראשונה למגורים. את הפרויקט מחיר למשתכן מובילים משרד האוצר ומשרד הבינוי והשיכון, כאשר בין הערים שנקבעו להשתתף בתוכנית נמצאת גם ראשון לציון, אחת הערים המבוקשות ביותר למגורים.

תוכנית מחיר למשתכן בראשון לציון החלה במספר פרויקטים ששווקו בהגרלה הראשונה שהתקיימה באוגוסט 2016, כ-490 דירות הוגרלו בהגרלה הגדולה בפרויקטים העומדים לקום בשכונת רקפות שבמזרח העיר. כדאי לדעת כי כ-40% מבני המקום זכו בדירות ששווקו בהגרלה הראשונה, בהגרלות הבאות שווקו עוד אלפי יחידות דיור במחירים אטרקטיביים בהשוואה למחירי השוק.

פרויקט מחיר למשתכן ראשון

ראשון לציון נחשבת לאחת הערים הפופולריות בקרב משתתפי הגרלות מחיר למשתכן, כדי להשתתף בהגרלה יש להוציא אישור זכאות באתר מחיר למשתכן, לאחר קבלת האישור ניתן להשתתף בהגרלות השונות, ביניהן הגרלות מחיר למשתכן בראשון לציון. חשוב לציין כי אלפי זכאים בתוכנית משתתפים בהגרלות מחיר למשכנתא בראשון, כאשר ישנה עדיפות לבני המקום בהתאם למדיניות התוכנית, בהגרלה האחרונה השתתפו גם משפרי דיור רבים.

במסגרת תוכנית מחיר למשתכן בראשון לציון הוחלט על בניית 2,510 יחידות דיור חדשות ב-22 מתחמים בשכונת הנרקיסים בראשון לציון, הדירות כוללות מרפסת, מחסן וחניה, והמחיר משקף הנחה של 24% ממחירי השוק לדירות דומות באזור.

רוב הפרויקטים במסגרת תוכנית מחיר למשתכן נמצאים בשכונות הנמצאות בחלק הצפון מזרחי של ראשון לציון, במיקום אטרקטיבי ומרכזי. דירות רבות מיועדות לזוגות צעירים, כאשר המחיר למטר בנייה הוא כ-11,000 ₪, כלומר המחיר ההתחלתי של דירה בת 3 חדרים בשטח 85 מ"ר הוא 990,000 ₪ בעוד המחיר ההתחלתי לדירה בת 4 חדרים הוא 1,150,000 ₪.

צוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מכיר את כל מסלולי המשכנתא של הבנקים ועומד לרשותכם על מנת לסייע לכם לקבל משכנתא בתנאים מועדפים לאחר שזכיתם בפרויקט מחיר למשתכן בראשון לציון או בכל מקום אחר. למידע נוסף השאירו פרטים באתר, אנו נחזור אליכם בהקדם עם הצעה אטרקטיבית למשכנתא מותאמת אישי. הייעוץ הראשוני הינו ללא עלות או התחייבות מצדכם.

מחיר למשתכן במקומות נוספים:

מחיר למשתכן בחריש
מחיר למשתכן הרצליה
מחיר למשתכן במודיעין

 

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  חסכון ממוצע של 40,000 ש"ח בריבית ללקוח
 • מודל פר הצלחה
  לא חסכת כסף בריבית לא שילמת, אין מה להפסיד!
 • מתחייבים להוזיל
  אנו מתחייבים להוזיל כל הצעת עבר שקיבלת

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • שרון בכר 3.5.2016
  אני רוצה להודות ליועצי האתר בזכותכם חסכתי מעל 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיר ש 11.5.2016
  לא האמנתי שאוכל לקבל הלוואה בתנאים כאלה, בעיקר אחרי שסורבתי בפעם הראשונה ע"י הבנק. תודה רבה על העזרה! כיף שיש לך גב
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני 16.6.2016
  בזכות האתר קיבלתי הלוואה מקרנות מדינה, שירות מעולה ומקצועי! תודה
  צלמית תמונת פרופיל