חריש מחיר למשתכן

זוג שזכה בדירה בהגרלות מחיר למשתכן

פרויקט מחיר למשתכן חריש ידע עליות וירידות, לאחר שמכרזי התוכנית זכו להיענות נמוכה מצד היזמים, כפי שקרה בתחילת הדרך גם בערים אחרות. כדאי לדעת כי המכרזים הראשונים בתוכנית מחיר למשתכן בחריש נדחו מספר פעמים בגלל היענות נמוכה וחוסר במציעים, בהמשך שווקו הקרקעות לבניית פרויקטים בבנייה רוויה בהצלחה וזכאים רבים השתתפו בהגרלות שהתקיימו

מהו פרויקט מחיר למשתכן?

תוכנית מחיר למשתכן נועדה לסייע לחסרי דיור להגשים חלום ולרכוש דירה ראשונה למגורים. המדינה משווקת קרקעות בערים שונות בארץ, ביניהן גם חריש, כאשר במקום לנסות להרוויח כמה שיותר ממכירת הקרקע, המדינה בוחרת את היזם שמציע את המחיר הנמוך ביותר למ"ר בנוי של דירה, לפי מפרט טכני מוגדר מראש. זכאים תוכנית מחיר למשתכן יכלים להשתתף בהגרלות השונות, ביניהן גם הגרלות חריש מחיר למשתכן, ובמידה והם זוכים יקבלו הודעה במייל.

תוכנית מחיר למשתכן חריש

על פי התכנון המקורי של משרד הבינוי והשיכון כ-1,200 דירות מיועדות להיבנות בעיר במסגרת תוכנית מחיר למשתכן. למעלה מ-1,000 דירות שווקו בהצלחה ליזמים, עד היום התקיימו 4 הגרלות גדולות ל-4 פרויקטים שונים:

 • הגרלה 283- 208 יחידות בפרויקט מחיר למשתכן של הקבלן דונה חברה להנדסה ובניין בע"מ, בשכונת אור המיזרח.
 • הגרלה 284- 248 יחידות בפרויקט מחיר למשתכן של הקבלן דונה חברה להנדסה ובניין בע"מ, בשכונת אור המיזרח.
 • הגרלה 285- 208 יחידות בפרויקט מחיר למשתכן של הקבלן אבני דרך בונה בדרום פרויקטים בע"מ, בשכונת המגף.
 • הגרלה 286- 186 יחידות בפרויקט מחיר למשתכן של הקבלן ליאם נחמיאס חברה לבניין, בשכונת המיזרח.

העלות הממוצעת למ"ר דירה בנויה הוא כ-7,500 ₪, כלומר הצפי למחיר דירה בגודל 100 מ"ר הוא 750,000 ₪, יש לשלם תוספת למרפסת בגדול 12 מ"ר כ-30,000 , תמורת מחסן יש להוסיף כ-15,000 ₪ ולחניה צמודה יש להוסיף 7,500 ₪. כלומר, במחיר של 802,500 ₪ הזכאים בהגרלות מחיר למשתכן חריש מקבלים הטבה בשווי של כ-200,000 ₪, מאחר וזהו הפער בין מחיר דירה בתוכנית מחיר למשתכן לבין מחירי הדירה הממוצעים בפרויקטים דומים בעיר.

ביקוש רב לדירות בחריש

העיר חריש מתפתחת בצעדי ענק, העיר נמצאת בתנופת בנייה חסרת תקדים, מעבר לפרויקטים הרגילים נוספו גם פרויקטים במסגרת תוכנית מחיר למשתכן, רבים השתתפו בהגרלות וזכו להטבה משמעותית במחיר הדירה. במהלך שנת 2018 צפויים להיות מכרזים סנפים של מחיר למשתכן בחריש, יש היענות גבוהה מצד יזמים וביקוש רב מצד חסרי דירה המעוניינים להשתתף בהגרלות ולגור בעיר המתפתחת.

צוות היועצים מומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מסייע לכם לקבל משכנתא נוחה לאחר זכיתם בפרויקט מחיר למשתכן, השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם במהרה עם הצעה אטרקטיבית. הייעות הראשוני הינו ללא עלות או התחייבות מצדכם.

מחיר למשתכן במקומות נוספים:

מחיר למשתכן באשקלון

מחיר למשתכן במודיעין

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  חסכון ממוצע של 40,000 ש"ח בריבית ללקוח
 • מודל פר הצלחה
  לא חסכת כסף בריבית לא שילמת, אין מה להפסיד!
 • מתחייבים להוזיל
  אנו מתחייבים להוזיל כל הצעת עבר שקיבלת

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • שרון בכר 3.5.2016
  אני רוצה להודות ליועצי האתר בזכותכם חסכתי מעל 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיר ש 11.5.2016
  לא האמנתי שאוכל לקבל הלוואה בתנאים כאלה, בעיקר אחרי שסורבתי בפעם הראשונה ע"י הבנק. תודה רבה על העזרה! כיף שיש לך גב
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני 16.6.2016
  בזכות האתר קיבלתי הלוואה מקרנות מדינה, שירות מעולה ומקצועי! תודה
  צלמית תמונת פרופיל