מחיר למשתכן מודיעין

מסירת מפתחות לדירה שמחיר למשתכן במודיעין

תוכנית מחיר למשתכן במודיעין נחשבת לאחת ההצלחות של הפרויקט המקודם על ידי משרד האוצר ומשרד הבינוי והשיכון. במסגרת הפרויקט בעיר מודיעין – מכבים – רעות ייבנו כ-3,600 דירות בשכונת מורשת, כאשר דירת 3 חדרים בשטח 85 מ"ר צפויה לעלות החל מ-940,000 ₪, הנחה משמעותית של 20-25% ממחירי השוק.

מהי תוכנית מחיר למשתכן?

במסגרת מאמצי הממשלה להילחם במחירי הדיור הגבוהים בארץ, החליטו לקדם את תוכנית מחיר למשתכן על מנת לסייע לזוגות צעירים, למשפחות עם ילדים ולרווקים לרכוש דירה ראשונה למגורים במחירים אטרקטיביים. המדינה משווקת את הקרקעות לבנייה במחיר מוזל, כאשר חברות בנייה נבחרות במכרז בו עליהן להציע את המחיר הנמוך ביותר למ"ר של דירה בנויה, וזאת במקום להעשיר את קופת האוצר ולמכור את הקרקעות במחיר הגבוה ביותר, כפי שהיה נהוג לפני כן.

כדי להשתתף בהגרלה יש להוציא אישור זכאות באתר שהוקם לפרויקט מחיר למשתכן, לאחר קבלת האישור יכולים הזכאים להשתתף בהגרלות שונות, ביניהן הגרלת מחיר למשתכן מודיעין. כדאי לדעת כי ישנה אפשרות להשתתף גם בתוכנית מחיר מטרה במודיעין, התוכנית מאפשרת לרוכשי דירה ראשונה ולמשפרי דיור לרכוש דירה במחיר נמוך בכ-20% ממחירי השוק. משרד הבינוי והשיכון קבע את המפרט הטכני של הדירות, במסגרת התוכנית עומדים לשווק 134 דירות מחיר מטרה בפרויקט שיבוצע על ידי אשדר חברה לבנייה בע"מ, טרם נפתחה ההגרלה לפרויקט זה לכן כדאי לעקוב באתר מחיר למשתכן כדי לא לפספס את ההזדמנות.

תוכנית מחיר למשתכן במודיעין

העיר מודיעין ממוקמת בין ירושלים לתל אביב ונחשבת לאחת הערים המודרניות והאיכותיות ביותר בישראל, זוגות צעירים רבים ומשפרי דיור מעוניינים לגור במודיעין כדי ליהנות מאיכות חיים גבוהה, ממיקום מרכזי, משלל אפשרויות תעסוקה, מאווירה נעימה, מסביבת מגורים ירוקה ומטופחת ומיתרונות רבים נוספים.

לכן אין זה פלא כי זכאים רבים בתוכנית מחיר למשתכן השתתפו עד היום בהגרלות שנערכו, כאשר כ-20% מהדירות המשווקות במסגרת תוכנית מחיר למשתכן מודיעין מיועדות לבני המקום. כאמור, במסגרת מחיר למשתכן במודיעין הוחלט על שיווק של 3,600 דירות במחיר מוזל ונמוך ממחירי השוק, ההטבה עשויה להסתכם בהנחה של כ-400,000 ₪ ולמעלה מכך.

פרויקטים קודמים בתוכנית מחיר למשתכן במודיעין יוקמו בשכונת הציפורים החדשה בעיר, בהגרלות האחרונות שווקו יחידות דיור חדשות בפרויקטים שיוקמו בשכונת מורשת, השכונה החדשה ממוקמת בחלקה המערבי של מודיעין.

לשאלות ולמידע נוסף אודות מחיר למשתכן או מחיר מטרה במודיעין הנכם מוזמנים להשאיר פרטים באתר. צוות פורטל מידע- המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יחזור אליכם בהקדם עם כל התשובות, נשמח לייעץ לכם ולסייע לכם לקבל משכנתא בהתאמה אישית ליכולת ההחזר שלכם, הייעוץ הראשוני ללא עלות או התחייבות מצדכם.

דברים נוספים שיכולים לעניין אותכם:

מחשבון משכנתא
מחיר למשתכן בראשון לציון
מחיר למשתכן באשקלון

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  חסכון ממוצע של 40,000 ש"ח בריבית ללקוח
 • מודל פר הצלחה
  לא חסכת כסף בריבית לא שילמת, אין מה להפסיד!
 • מתחייבים להוזיל
  אנו מתחייבים להוזיל כל הצעת עבר שקיבלת

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • שרון בכר 3.5.2016
  אני רוצה להודות ליועצי האתר בזכותכם חסכתי מעל 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיר ש 11.5.2016
  לא האמנתי שאוכל לקבל הלוואה בתנאים כאלה, בעיקר אחרי שסורבתי בפעם הראשונה ע"י הבנק. תודה רבה על העזרה! כיף שיש לך גב
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני 16.6.2016
  בזכות האתר קיבלתי הלוואה מקרנות מדינה, שירות מעולה ומקצועי! תודה
  צלמית תמונת פרופיל