מחיר למשתכן הרצליה

דגם מעולה של בית במחיר למשתכן בהרצליה

פרויקט מחיר למשתכן בהרצליה נחשב לאחד המבוקשים ביותר בגלל סביבת המגורים הירוקה והמיקום המנצח של בנייני המגורים. הפרויקט ממוקם במתחם היוקרתי גליל ים, שכונת מגורים חדשה בהרצליה המתוכננת להיות מודרנית, יוקרתית ובעלת סטנדרט גבוה במיוחד. השכונה החדשה כוללת פיתוח סביבתי מודרני וחדשני הכולל שטחים ירוקים וגינות ציבוריות רבות בין המבנים, היא קרובה לעורקי התחבורה הראשיים ולרכבת ישראל.

מידע כללי על פרויקט מחיר למשתכן

פרויקט מחיר למשתכן ביוזמת הממשלה נועד לספק פתרון לחסרי דיור בישראל, את הפרויקט מובילים שר האוצר כחלון ומשרד הבינוי והשיכון. המדינה משווקת קרקעות לבנייה במחיר מוזל לאחר מכרז בין יזמים וחברות בנייה מובילות, הזוכה נבחר לפי המחיר הנמוך ביותר למטר בנייה של דירה, וכך למעשה הזכאים יכולים להגשים חלום ולרכוש דירה חדשה למגורים במיקומים אטרקטיביים, ביניהם הרצליה.

כדי להשתתף בתוכנית יש להוציא אישור זכאות ולאחר קבלתו ניתן להירשם להגרלות הפתוחות. כדאי לדעת כי ההגרלה לדירות במסגרת מחיר למשתכן הרצליה נסגרה כבר, במסגרת הפרויקט מתוכננים לקום 6 מתחמים לבניית 1,468 דירות.

מחיר למשתכן בהרצליה

המכרז בהרצליה שפרסם משרד האוצר זכה להיענות רבה בגלל המיקום המרכזי והיוקרתי, כל מתחמי הבנייה שווקו בהצלחה לחברות בנייה מובילות בארץ, בחודש יוני נפתחה ההרשמה להגרלה ועשרות אלפי זכאים נרשמו והמתינו לתוצאות ההגרלה. ב-23 ביולי 2017 פורסמו התוצאות ומי שזכה הוזמן להצגת הפרויקט בחברות הבנייה, אמנם היו טענות מצד הזוכים על המפרט הטכני של הדירות וכנגד התנהלות חלק מחברות הבנייה, ואף הוגשה עתירה לבית המשפט. ראוי לציין כי התכנון נעשה על פי המפרט הטכני שקבע משרד הבינוי והשיכון.

עם זאת, חשוב לזכור כי מדובר באחד הפרויקטים היוקרתיים ביותר של תוכנית מחיר למשתכן, מחירי הדירות הממוצעים צפויים להיות כ-2 מיליון ש"ל לדירת 4 חדרים וכ-2.3 מיליון ₪ לדירת 5 חדרים בשטח כ-117 מ"ר. השכונה החדשה תוכננה היטב ובקפידה על מנת להעניק איכות חיים גבוהה לדיירים, תושבי השכונה צפויים ליהנות מחיי קהילה עשירים, מפיתוח סביבתי מתקדם ומסטנדרטים גבוהים של תכנון. לכן אין זה פלא כי עשרות אלפי זכאים בפרויקט מחיר למשתכן נלחמו על האפשרות לזכות בהגרלה כדי לרכוש דירה באחד המיקומים האטרקטיביים ביותר של פרויקט מחיר למשתכן.

לאחר זכייתכם בפרויקט מחיר למשתכן הרצליה או במיקום אחר, עליכם לבחור דירה, לחתום על חוזה וכמובן לקחת משכנתא. צוות היועצים המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יסייע לכם לבנות תמהיל משכנתא מותאם אישית ולקבל הלוואה נוחה בתנאים מועדפים כדי להגשים את חלומכם ולרכוש דירה ראשונה למגורים. למידע נוסף ולהצעה אטרקטיבית עם ייעוץ ראשוני ללא כל עלות או התחייבות מצדכם, אנא השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם.

מחיר למשתכן במקומות נוספים שיכולים לעניין אתכם:

מחיר למשתכן בחריש
מחיר למשתכן באשקלון
מחיר למשתכן בראשון לציון

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  חסכון ממוצע של 40,000 ש"ח בריבית ללקוח
 • מודל פר הצלחה
  לא חסכת כסף בריבית לא שילמת, אין מה להפסיד!
 • מתחייבים להוזיל
  אנו מתחייבים להוזיל כל הצעת עבר שקיבלת

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • שרון בכר 3.5.2016
  אני רוצה להודות ליועצי האתר בזכותכם חסכתי מעל 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיר ש 11.5.2016
  לא האמנתי שאוכל לקבל הלוואה בתנאים כאלה, בעיקר אחרי שסורבתי בפעם הראשונה ע"י הבנק. תודה רבה על העזרה! כיף שיש לך גב
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני 16.6.2016
  בזכות האתר קיבלתי הלוואה מקרנות מדינה, שירות מעולה ומקצועי! תודה
  צלמית תמונת פרופיל