כמה משכנתא אפשר לקבל?

תמונה של בית ומטבעות

רוב הישראלים אינם יכולים לרכוש  דירה ללא משכנתא, במיוחד כיום לנוכח העלייה המתמדת במחירי הנדל"ן בארץ. מאחר ורכישת דירה היא העסקה הפיננסית הגדולה ביותר בחיינו עלינו להיערך לכך בהתאם, להיות מסוגלים לגייס הון אישי מינימלי, ולתכנן היטב את צעדנו על מנת להיות מסוגלים לעמוד בתשלומי ההחזר החודשיים של ההלוואה. לכן, גובה המשכנתא שנקבל ישפיע על הנכס שנוכל לרכוש.

 

איזה אחוז משכנתא הבנקים נותנים?

כדי לרכוש דירה ראשונה עלינו לגייס לפחות 30% מערכה, במידה ואנו מעוניינים לרכוש דירה להשקעה הרי עלינו לגייס לפחות 50% משוויה. את ההון האישי עלינו לגייס מחסכונות, עזרה מההורים, קרן השתלמות והלוואות נוספות.

כאמור, חישוב של גובה משכנתא מהבנק וההון האישי שברשותנו יקבע את ערך הדירה שנוכל לרכוש. עם זאת, עלינו לזכור כי הבנק יאשר עבורנו משכנתא בהתאם לקריטריונים כמו יכולת ההחזר שלנו, חסכונות, משכורת, נכסים נוספים, מאפיינים אישיים (גיל, מצב משפחתי וכו') ועוד. בממוצע ניתן לקבל מהבנק משכנתא בגובה 50-70%, עם זאת, מעבר לשאלה כמה משכנתא אפשר לקבל חייבים לזכור יש עלויות נוספות כמו עלות פתיחת תיק משכנתא, עו"ד, דמי תיווך, בדק בית, שמאי, אגרות רישום בטאבו ועוד.

אז כמה משכנתא אפשר לקבל? צוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית עומד לשירותך, נשמח לייעץ ולספק עבורך מידע רלוונטי על גובה המשכנתא שתוכל לקבל, וזאת ללא כל עלות או התחייבות מצדך. השאר פרטים בטופס שבאתר ונחזור אליך בהקדם.

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  משכנתאות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם יועצי המשכנתאות הטובים ביותר בענף
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל משכנתא

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • שרון בכר 3.5.2016
  אני רוצה להודות ליועצי האתר בזכותכם חסכתי מעל 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיר ש 11.5.2016
  לא האמנתי שאוכל לקבל הלוואה בתנאים כאלה, בעיקר אחרי שסורבתי בפעם הראשונה ע"י הבנק. תודה רבה על העזרה! כיף שיש לך גב
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני 16.6.2016
  בזכות האתר קיבלתי הלוואה מקרנות מדינה, שירות מעולה ומקצועי! תודה
  צלמית תמונת פרופיל