באיזה בנק כדאי לקחת משכנתא

דגם של בית עם מחשבון משכנתא

לאחר מציאת נכס למגורים במחיר טוב ובמיקום אטרקטיבי עליכם לקבל אישור למשכנתא מאחד הבנקים כדי לרכוש את הדירה. כעת נשאלת השאלה באיזה בנק כדאי לקחת משכנתא, מי נחשב לבנק מומלץ, איזה מסלולים כל בנק מציע ועוד. יש לזכור כי משכנתא היא הלוואה ארוכת טווח, לרוב לתקופה של 25 שנה, עליכם להתחייב להחזר חודשי גבוה ולתקופה ארוכה בה דברים רבים עשויים להשתנות.

בנק למשכנתאות מומלץ

כדי לקבל את ההחלטה הפיננסית המורכבת ביותר בחייכם מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי. לרוב, נהוג לפנות לבנק בו מתנהל חשבון העו"ש של בני הזוג ובו מופקדות המשכורות, בבנק זה מכירים אתכם, ובמידה ואינכם נמצאים בחריגה תמידית וחשבון הבנק שלכם מנוהל כיאות וללא בעיות כמו צ'קים חוזרים, תוכלו לקבל הצעה אטרקטיבית.

עם זאת, בגלל התחרות הגבוהה בענף המשכנתאות אינכם יכלים להסתפק רק בהצעה אחת למשכנתא, לכן חשוב לפנות לפחות לעוד שלושה בנקים אחרים כדי להשוות את תנאי המשכנתא ומסלולי ההלוואה שכל בנק מציע לכם.

חשוב להדגיש כי יועץ מקצועי ואמין יציע לכם בנק למשכנתאות מומלץ יותר מהאחרים רק לאחר אבחון המאפיינים האישיים ויכולת ההחזר שלכם, אפיון הנכס ולאחר השוואות בין הבנקים השונים. תנאי ההלוואה משתנים בהתאם לפרמטרים רבים כמו יכולת ההחזר של הלווה, מיקום ושווי הנכס, הון עצמי, שכר, מדיניות הבנק וגורמים פיננסיים המשתנים בתדירות גבוהה.

מומלץ לקריאה נוספת

מסלולי משכנתא מומלצים

משכנתא חוץ בנקאית

מעוניינים לדעת באיזה בנק כדאי לקחת משכנתא? השאירו פרטים באתר וצוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יסייע לכם לקבל החלטה נכונה, ותקבלו גם הצעה אטרקטיבית לאחר מכרז בין כל הבנקים. אנו מסייעים מדי שנה לאלפי זוגות צעירים ומשפרי דיור לקבל משכנתא נוחה בהתאמה אישית.

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  משכנתאות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם יועצי המשכנתאות והבנקים הטובים ביותר בענף
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל משכנתא בנקאית

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • יוגב שלום 24.6.2016
  "חברים אמרו לי שזה זמן טוב למחזר את המשכנתא שלי, אבל לא הייתי בטוח דרך איזה בנק לעשות את זה, למזלי הגעתי מהמלצה של חבר לאתר ובאמצעות יועץ משכנתא הצלחתי לחסוך במחזור מעל 40,000 ש"ח!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • נירית ומאיר 24.1.2016
  "ידענו שהשלב הבא אחרי חתונה הוא משכנתא, ולא ממש ידענו איך בכלל מתחילים ודרך איזה בנק לקחת את המשכנתא, יועץ משכנתא מהאתר ליווה אותנו מתחילת תהליך עד לקבלת המפתח לדירה!, תודה רבה! "
  צלמית תמונת פרופיל
 • יעל לוי 21.10.2015
  "משכנתא חדשה, ריבית משכנתא, מחזור משכנתא, הכל היה נשמע לי כמו סינית!, חברה המליצה לי לקרוא באתר על הנושאים האלו לפני לקיחת המשכנתא, וברגע ההגעה לבנק באמת הגעתי מוכנה! והשגנו משכנתא עם החזר חודשי שבאמת אפשר לחיות איתו"
  צלמית תמונת פרופיל