משכנתא חוץ בנקאית – הדרך שלכם לחסוך

הסכם של משכנתא חוץ בנקאית

רוב הישראלים המעוניינים לרכוש דירה פונים רק לבנקים למשכנתאות, לעתים בקשתם נדחית והם חשים כי לעולם לא יצליחו להגשים את חלומם לרכוש נדל"ן. בעקבות הרפורמה בענף המשכנתאות השתנה המצב בשוק, וכיום אתה לא חייב לקחת משכנתא רק מבנקים המציעים הלוואות לדיור.

יש מקרים בהם לקיחת משכנתא חוץ בנקאית מהווה את הפתרון היחיד להגשמת החלום לרכישת דירה חדשה או יד שנייה, לכן חשוב לדעת כי במקרים מסוימים באמצעות פתרונות ומסלולי משכנתא חוץ בנקאיות תוכל להגשים את חלומך ולהיות בעל נכס למגורים.

 

מי מציע משכנתא חוץ בנקאית?

בשנים האחרונות, בעקבות הרפורמה בענף המשכנתאות, החלו חברות מימון פרטיות וגופים פיננסיים מובילים ומוכרים להציע משכנתא חוץ בנקאית, בכפוף לתנאי הרגולציה ובהתאם למדיניות החברה. בין גופים הפיננסיים המציעים הלוואות לדיור ניתן למצוא חברות ביטוח גדולות, חברות מימון פרטיות ועוד מגוון גופים פיננסיים חוץ בנקאיים.
חשוב לציין כי לקיחת משכנתא חוץ בנקאית מהווה פתרון איכותי, לעתים גם בלעדי, לכל אדם המעוניין לרכוש דירה למגורים וליהנות מהלוואה בתנאים נוחים ובפריסת תשלומים רחבה. עם זאת, יש להדגיש כי במקרים רבים הבנקים יכולים להציע משכנתאות בתנאים טובים יותר, אך המציאות מוכיחה כי בגלל התחרות הגבוהה בענף המשכנתאות, גם לחברות המימון הפרטיות יש מה להציע עבורך, וניתן לקחת מהן משכנתא עם ריבית נמוכה ועמלות זולות.
מעבר לכך, עליך לזכור כי לקיחת משכנתא חוץ בנקאית אינה פוגעת במסגרת האשראי שלך בבנק (אובליגו), לכן תוכל לקבל הלוואות שונות מהבנק שלך, ולנהל ביעילות את ההוצאות החודשיות השוטפות שלך.


האם כדאי לקחת משכנתא חוץ בנקאית?

לבטח גם אתה תוהה האם כדאי לקחת משכנתא חוץ בנקאית ומהם היתרונות בכך. ובכן, אם אתה נתקל בקושי לקבל מהבנקים משכנתא, או במידה ובקשתך להלוואה לדיור סורבה, הרי רק באמצעות משכנתאות חוץ בנקאיות תוכל להגשים את חלומך ולרכוש נכס נדל"ן בארץ.
בנוסף, בנק ישראל הקשיח בשנים האחרונות את מדיניות האישור לקבלת משכנתא מהבנקים, כל לווה נאלץ להוכיח את יכולתו לעמוד בהחזר המשכנתא, ובמידה והבנק חושש ממך הוא יציע לך הלוואה שאינה אטרקטיבית ועלול להעמיד בפניך דרישות שתתקשה לעמוד בהן. לקיחת משכנתא חוץ בנקאית נחשבת לקלה יותר כיוון שאינך נדרש להון עצמי גבוה ולדרישות אשראי נוקשות כמו בבנקים. עם זאת, עליך לזכור כי להקלות בקבלת המשכנתא מגורם חוץ בנקאי יש לרוב מחיר בדמות ריבית גבוהה יותר מאחר והחברה לוקחת על עצמה סיכון גבוה.
צוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית עובד בשיתוף עם גורמים פיננסיים מובילים המתמחים במשכנתא חוץ בנקאית. השאר עכשיו פרטים באתר ונחזור אליך עם הצעה אטרקטיבית.

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  משכנתאות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם יועצי המשכנתאות הטובים ביותר בענף
 • עם הצלחה לא מתווכחים
  מעל 75% בהשגת משכנתא חוץ בנקאית

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • בועז 24.6.2016
  "ידענו שהשלב הבא אחרי חתונה הוא משכנתא, אבל סורבנו על ידי הבנק שלנו, יועץ משכנתא מהאתר ליווה אותנו מתחילת תהליך עד לקבלת המפתח לדירה!, תודה רבה! "
  צלמית תמונת פרופיל
 • שלי מאירי 27.8.2016
  "למרות שסורבתי לקבל משכנתא על ידי הבנק שלי אבי יועץ המשכנתא מהאתר עזר לי לקבל משכנתא חוץ בנקאית בתנאים לא פחות טובים ממה שהייתי מקבל מהבנק תודה!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • רגב ברוך 1.10.2015
  "כששמעתי שסורבתי לקבל משכנתא מהבנק, חרב עולמי, למזלי חבר המליץ לי על שירותי האתר, ולאחר פגישת ייעוץ למשכנתא עם אבי אושרה לי המשכנתא! "
  צלמית תמונת פרופיל