כרטיס Visa cal – ויזה cal

כרטיסי אשראי

הוצאת כרטיס Visa cal (ויזה cal)

בין שלל כרטיסי האשראי ניתן למצוא גם את כרטיס האשראי ויזה cal של חברת cal ממותג ויזה – Visa (בניגוד לכרטיסי MasterCard, למשל). קל לרצות יותר, ולפיכך לכרטיס הטבות ויתרונות מסוימים, אך לצד זאת כדאי כדאי לדעת גם כי אין צורך להוציא כרטיס ויזה כדי להיות בחברת cal, ומומלץ לבדוק אילו עוד סוגי כרטיסים מספקת חברת כאל, דוגמת דיינרס ומאסטרקארד ואיך ניתן להנפיק את הכרטיסים. לשם כך התכנסנו היום.

איזה כרטיס ויזה cal אפשר לבחור

ישנם מספר רב של כרטיסי ויזה cal:

ויזה cal רגיל מקומי (Visa cal)

כרטיס פשוט ביותר המספק יכולת "גיהוץ" בישראל בלבד.

ויזה cal בינלאומי

כרטיס visa בינלאומי המאפשר רכישות ומשיכת מזומנים בכל העולם (מקומות ספורים לא מכבדים כרטיס זה, במיוחד במדינות עולם שלישי בהן לכל חברה ולא רק visa יש קושי).

ויזה cal זהב (visa cal gold)

ויזה cal זהב המכונה באנגלית visa calgold הינו הכרטיס שתבחרו אם תרצו לפעול גם בחו"ל ולהרגיש בסטייל…

ויזה cal פלטיניום

Visa Cal Platinum – ויזה כאל פלטיניום הוא כנראה הכרטיס היוקרתי ביותר של חברת cal. רק מי שנמנה על העשירונים הגבוהים יכול לקבלו וליהנות מהטבות מיוחדות כמו מסגרת אשראי גבוהה וכו'

Visa Cal Business

ויזה cal ביזניס כשמו כן הוא, כרטיס לחברות ולעובדי חברות שמטיילים הרבה בעולם ומגהצים כרטיס של החברה.

אז איך מוציאים כרטיס visa cal

 
ישנן שתי דרכים להוציא כרטיס ויזה cal:
 1. אתם יכולים לבקש מהבנק שלכם שינפיק לכם כרטיס visa cal, אך ייתכן שאם לבנק אין הסדר עם חברת cal, לא תוכלו לבצע זאת דרכו ותוכלו להוציא רק כרטיס חוץ בנקאי. היתרון בכרטיס בנקאי הוא שניתן לראות באתר הבנק את החיוב הקרוב וההיסטורי מבלי לצאת לאתר אינטרנט נוסף וכן חוסכים "בטופסיאדה".
 2. ליצור קשר ישירות עם חברת כאל ולהוציא כרטיס visa cal חוץ בנקאי (כרטיס שיחובר לחשבון הבנק שלכם ויתפקד ככרטיס לכל דבר, רבים טוענים כי יש יתרונות השמורים רק לכרטיס חוץ בנקאי).

למה אנחנו?

 • תמיד מעודכן
  חידוש התכנים בתדירות גבוהה מבאתרים אחרים
 • 100% אמינות
  המידע נבדק ומוכח בידי מומחים בלתי תלויים
 • חיסכון משמעותי
  הגולשים שלנו חסכו עד עכשיו מעל 200 אש"ח

לקבלת הצעה

לקוחותינו מספרים

 • אורי בן יפת 5.9.2016
  "עברתי בנק והתלבטתי אם לשמור על הכרטיס אשראי שלי בתור כרטיס חוץ בנקאי, התייעצתי עם נציגי האתר והם עזרו לי להבין את היתרונות והחסרונות. תודה! "
  צלמית תמונת פרופיל
 • אורלי עמר 4.12.2015
  "שנים אומרים לי שאני לא מתנהלת נכון כלכלית כי אני מסתובבת על 4 כרטיסי אשראי, לאחר ייעוץ עם נציג מהאתר, למדתי איך אני יכולה להשתפר בתחום הזה, וואלה, התחלתי להצליח לחסוך"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יניב כהן 15.10.2014
  "לא ההייתי בטוח אם התנאים שקיבלתי בכרטיס האשראי שלי טובים, לאחר ייעוץ עם נציג מהאתר הבנתי בדיוק מה אני צריך לשאול ולברר. אחלה מידע ואחלה אתר! "
  צלמית תמונת פרופיל