כרטיס אשראי מאסטרקארד – כל הסוגים

כרטיסי אשראי

מי צריך כרטיס MasterCard – מאסטרקארד?

 חברות האשראי ישראכרט ולאומי קארד, בין היתר, מנפיקות כרטיס אשראי שנקרא MasterCard International והוא הכרטיס השני בפופולאריות שלו בעולם לכרטיס ויזה (visa). ישנם רבים שלא עושים את ההפרדה בין מותג כרטיסי האשראי לחברת האשראי, אז לטובת מי שמתבלבל: MasterCard הוא מותג כרטיס אשראי בינלאומי של חברת mastercard והוא מונפק ע"י חברת כרטיסי אשראי דוגמת אלו שצוינו לעיל. אם אתם מתעניינים בכרטיס, בוודאי תשמחו לדעת אלו סוגי כרטיסי מאסטרקארד קיימים בשוק.

שלושת סוגי כרטיסי MasterCard הפופולארים ביותר

MasterCard – כרטיס אשראי רגיל של מאסטרקארד הינו כרטיס הפעיל בחו"ל וניתן לבצע בו פעולות כשיוצאים לחופשה או עסקים.
MasterCard Platinum –כרטיס מאסטרקארד פלטיניום הינו כרטיס יוקרתי מסוג מאסטרקארד הפעיל בארץ ובחו"ל ונותן לבעליו תחושה חמימה של "הצלחתי בחיים", שכן רק מעטים יכולים לקבלו.
MasterCard Business – כרטיס מאסטרקארד יוקרתי (אך מעט פחות מהפלטיניום) המתאים לבעלי עסקים וחברות.
World SigniaMasterCard – זהו הכרטיס היוקרתי ביותר של מאסטרקארד והוא ניתן רק לחברי העשירון העליון או מקורבים של מקורבים. הכרטיס נותן שירותים מיוחדים ונעימים לבעליו דוגמת שירות קונסיירג' אישי וכדומה.
VisaMasterCard – אין כרטיס כזה, משום מה אנשים נוטים לבקש כרטיס זה, אך כנראה שזה מפני שאנשים אוהבים ליהנות משני העולמות… חברות מאסטרקארד וויזה הן חברות מתחרות זה כמו לבקש כרטיס "מעריב אחרונות"
 

כרטיסי מאסטרקארד נוספים

Gold MasterCardכרטיס מאסטרקארד גולד הינו כרטיס מאסטרקארד גולד פשוט, דומה לכרטיס מאסטרקארד רגיל, אך קצת יותר כיף להוציאו מהארנק.
Gold MasterCard Business – שילוב של כרטיס העסקים וכרטיס גולד של מאסטרקארד.
Gold MasterCard Corporate – שילוב של כרטיסי ה"תאגיד" וגולד של מאסטרקארד.

הפעלת ביטוח MasterCard לחו"ל

להפעלת ביטוח כרטיס מאסטרקארד לחו"ל, זהו את חברת כרטיסי האשראי שלכם מהרשימה שבמאמר ביטוח כרטיסי אשראי והפעילו אותו בשיחת טלפון אחת מהירה

 

למה אנחנו?

 • תמיד מעודכן
  חידוש התכנים בתדירות גבוהה מבאתרים אחרים
 • 100% אמינות
  המידע נבדק ומוכח בידי מומחים בלתי תלויים
 • חיסכון משמעותי
  הגולשים שלנו חסכו עד עכשיו מעל 200 אש"ח

לקבלת הצעה

לקוחותינו מספרים

 • אורי בן יפת 5.9.2016
  "עברתי בנק והתלבטתי אם לשמור על הכרטיס אשראי שלי בתור כרטיס חוץ בנקאי, התייעצתי עם נציגי האתר והם עזרו לי להבין את היתרונות והחסרונות. תודה! "
  צלמית תמונת פרופיל
 • אורלי עמר 4.12.2015
  "שנים אומרים לי שאני לא מתנהלת נכון כלכלית כי אני מסתובבת על 4 כרטיסי אשראי, לאחר ייעוץ עם נציג מהאתר, למדתי איך אני יכולה להשתפר בתחום הזה, וואלה, התחלתי להצליח לחסוך"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יניב כהן 15.10.2014
  "לא ההייתי בטוח אם התנאים שקיבלתי בכרטיס האשראי שלי טובים, לאחר ייעוץ עם נציג מהאתר הבנתי בדיוק מה אני צריך לשאול ולברר. אחלה מידע ואחלה אתר! "
  צלמית תמונת פרופיל