כרטיס אשראי דיינרס – האם אתם צריכים אותו ולמה?

מה נותן לך כרטיס אשראי דיינרס

 אחד מהיתרונות של כרטיס אשראי הוא ההטבות שהוא מקנה בנקודות מכירה שונות. לכרטיס דיינרס, כמו לכל כרטיס אחר, יש הטבות אבל גם חסרונות. מדובר בכרטיס אשראי המונפק על ידי חברת כאל, ומהווה כרטיס אשראי בין לאומי בדומה לכרטיסי ויזה או מאסטרכארדישנם שלושה סוגים של כרטיסי דיינרס: דיינרס מקומי, דיינרס בינלאומי ודיינרס פלטינום, וזאת בהתאם ליוקרתיות (כסף רב יותר יקדם אתכם מכיוון המקומי לפלטינום).

אלא שיש גם קאץ': חברת דיינרס גובה עמלה גבוהה מבתי עסק, ולכן מרבית העסקים לא מכבדים את כרטיס דיינרס. לעומת זאת, בבתי עסק שכן ניתן להשתמש בכרטיס, ניתן לקבל לא פעם הטבות נאות. בעניין הזה, כרטיס דיינרס נחשב מאוד מפנק למחזיקים בו. אז איזה סוגי כרטיס קיימים, מה הם נותנים ללקוחות ואיפה אפשר להוציא כרטיס דיינרס? הפרטים לפניכם.

מועדוני לקוחות למחזיקי כרטיס דיינרס

{{גוגל}} חברת דיינרס מציעה מגוון שלם של מועדוני לקוחות למחזיקי כרטיס אשראי דיינרס וביניהם, מועדון חבר, מועדון שפע, מועדון קרנות השוטרים, דיינרס מתמיד (הטבה מצוינת למי שטס הרבה בחברת אל-על), מועדון PowerCard (המעניק החזר כספי על קנייה ברשתות גדולות כמו zer4u, מגה ספורט, הום סנטר ועוד), מועדון Cal-H&O, מועדון Ace & Save ועוד.

דיינרס You – כרטיס דיינרס You הינו כרטיס אשראי מסוג דיינרס ומועדון You המעניק הנחות קבועות ברשתות של קבוצת דור אלון (ובהן רשתות מגה, תחנות הדלק דור- אלון, כפר השעשועים ועוד). רכישות בחנויות או בתחנות הדלק של הקבוצה באמצעות כרטיס אשראי דיינרס YOU מעניקות נקודות אשר נצברות והופכות לתלושים לקנייה חדשה ברשתות (בדומה לתלושים אשר מקבלים בחגים ממקום העבודה). הרעיון מאחורי כרטיס You הוא לגרום ללקוחות לרכוש ברשת מגה, לתדלק בתחנות בדור אלון ולהפוך ללקוחות נאמנים לרשתות הקבוצה. בתמורה, הן יעניקו לכם חזרה אחוזים בודדים מהרווח שעשו מכם (בדומה למתחרים הנוקטים טקטיקה דומה: שופרסל ופז לדוגמא, מעניקים הטבות דומות למחזיקי כרטיס לאומי קארד שופרסל).
דיינרס קלאב – למעשה כל מחזיקי כרטיסי דיינרס השונים נחשבים חברים בדיינרס קלאב. מהו אותו קלאב? ובכן, פשוט להיות חלק ממחזיקי הכרטיס (פחות סקסי כאשר מבינים את זה).
דיינרס מבצעים – חברת דיינרס כאל מציעה ללקוחותיה מגוון מבצעים משתנים ו"הטבות דיינרס" רבות. מבצעי דיינרס נחשבים אטרקטיביים מאוד בהשוואה למבצעי כרטיסי אשראי אחרים. מבצעים מקובלים הינם: ארוחה מלאה ב- 55 שקלים בתוספת נקודות, כרטיס קולנוע נוסף חינם על רכישת כרטיס קולנוע בתשלום ועוד מבצעי דיינרס שונים. כאמור, בשל העמלה הגבוהה שלוקחת החברה מבתי העסק, לחברת דיינרס מבצעים רבים למחזיקי כרטיס (כך החברה יוצרת תמריץ ללקוחותיה להשתמש בכרטיס בשל ההטבות ובתי עסק שרוצים לפנות לכלל הלקוחות מכבדים את הכרטיס לבסוף למרות העמלה הנגבית מהם).

דיינרס אקטיב – כרטיס אשראי דיינרס אקטיב הינו כרטיס אשראי חוץ בנקאי מתגלגל של חברת דיינרס.
כרטיס אשראי מתגלגל הינו כרטיס אשר מאפשר לדחות תשלומים מחודש לחודש, לקחת הלוואות על הכרטיס וכדומה.

איך מוציאים כרטיס Diners

בכדי להוציא כרטיס Diners עליכם לפנות לחברת כאל ישירות או לפנות בסניפי מגה לקופה הראשית (אם ברצונכם בכרטיס דיינרס יו). מומלץ לבדוק קודם כרטיסי אשראי אחרים מלבד כרטיס דיינרס, דוגמת כרטיס ויזה או כרטיס מאסטרקארד אשר מעניקים גם הם הטבות שונות, ורק אז לקבל החלטה.

למה אנחנו?

 • תמיד מעודכן
  חידוש התכנים בתדירות גבוהה מבאתרים אחרים
 • 100% אמינות
  המידע נבדק ומוכח בידי מומחים בלתי תלויים
 • חיסכון משמעותי
  הגולשים שלנו חסכו עד עכשיו מעל 200 אש"ח

לקבלת הצעה

לקוחותינו מספרים

 • אורי בן יפת 5.9.2016
  "עברתי בנק והתלבטתי אם לשמור על הכרטיס אשראי שלי בתור כרטיס חוץ בנקאי, התייעצתי עם נציגי האתר והם עזרו לי להבין את היתרונות והחסרונות. תודה! "
  צלמית תמונת פרופיל
 • אורלי עמר 4.12.2015
  "שנים אומרים לי שאני לא מתנהלת נכון כלכלית כי אני מסתובבת על 4 כרטיסי אשראי, לאחר ייעוץ עם נציג מהאתר, למדתי איך אני יכולה להשתפר בתחום הזה, וואלה, התחלתי להצליח לחסוך"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יניב כהן 15.10.2014
  "לא ההייתי בטוח אם התנאים שקיבלתי בכרטיס האשראי שלי טובים, לאחר ייעוץ עם נציג מהאתר הבנתי בדיוק מה אני צריך לשאול ולברר. אחלה מידע ואחלה אתר! "
  צלמית תמונת פרופיל