סניף בנק בלחיצת כפתור – כל הבנקים ברשימה מרוכזת

לוגו של בנק דיסקונט

הדרך הקצרה ביותר אל סניף הבנק

כבר עברו השנים בהן החביאו סטיפות של מזומנים בתוך המזרן או מתחת לבלטות, במקפיא או בעציץ הפלסטיק. את המשכורת החודשית נוהגים בימינו להפקיד בחשבון הבנק. אלא שהקידמה של העולם המודרני עלתה שלב עם המהפכה הטכנולוגית, והיום ניתן לברר את מצב החשבון גם באמצעות האינטרנט. בישראל קיימים מספר בנקים גדולים שמציעים מסלולים שונים לחיסכון והשקעה, והשירות המקוון נועד לעשות סדר בבלגן ללא התרוצצויות מיותרות – קרי, סידורים – ובמרחק לחיצת עכבר.על-מנת לתת ללקוח את השירות המהיר והאדיב ביותר, ובכדי לשפר את השירות, נוקטים הבנקים בדרכים שונות אותן נסקור כאן לפניכם. בהמשך, מצורפת רשימה של סניפי כל הבנקים ליצירת קשר.

סניף בנק אצלכם במחשב

שיפור השירות נעשה באמצעות פתיחת הגישה לניהול חשבון בנק באינטרנט – את רוב הפעולות ניתן לעשות מרחוק כאשר כל שנדרש מהלקוח הוא להיכנס לכל סניף בנק ולקבל מהם שם משתמש וסיסמא.
דרך האינטרנט אפשר להיכנס לחשבון באופן חופשי, לבצע העברה בנקאית, להעביר כספים ממסלול אחד למסלול אחר וכו'.
ניהול החשבון באמצעות האינטרנט אפשרי כמעט בכל הבנקים ויכול לחסוך לכם זמן רב.
דרך אגב, לא רק לכם השירות המקוון חוסך אלא גם לבנק. שירות מקוון מקטין את העומס של כל סניף בנק ובנוסף לכך ולא פחות חשוב, משלוח חשבונית מקוונת מקטין את עלויות ההדפסה ובזבוז הנייר.

סניף בנק אצלכם בסלולאר

שירות נוסף המסייע להגיע לחשבון הבנק באופן מהיר מבלי להיכנס אל סניפי בנקים הוא הגישה לחשבון דרך הסלולאר. הבנקים מבינים שיותר ויותר אנשים משתמשים בסמארטפונים (אייפון, בלאקברי וכו') ומספקים אפליקציות חינמיות המאפשרות לגשת לחשבון הבנק דרך הסמארטפון.  האפליקציות מאפשרות בין היתר לקחת הלוואה מהבנק, ליצור קשר עם בנקאי, לצפות בצ'קים וכו' והכל בלחיצת כפתור.

פריסה רחבה של סניפי בנקים

למרות שהטכנולוגיה מאפשרת לעשות כמעט הכל דרך מסכים, עדיין יש הרבה אנשים המעדיפים להיכנס אל תוך סניף בנק ולשבת מול הנציג פנים אל פנים מה גם שישנן פעולות המחייבות הגעה אל הסניף.
בעבר, הגעה אל סניפי בנקים היתה מחייבת חצי יום חופש (במקרה הטוב). היום, חלק ממהפכת השרות היא קיצור זמני המתנה.
המטרה היא שהלקוח ישהה כמה שפחות זמן בסניף הבנק וייצא מרוצה. סניפי בנקים מחולקים לאגפים שונים (אזור העובר ושב, אזור המטפל בהלוואות שונות, אזור המטפל במט"ח וכו'). ברוב האזורים יש תורמטים היוצרים סדר בהמתנה והשירות הופך להיות מהיר ויעיל.

רשימת סניפים של כל הבנקים

לסיכום, בבואכם לבחור את הבנק בו תפקידו את כספכם חשוב לקחת בחשבון את נושא השרות ולא רק את הריבית. כדאי לבדוק היכן סניף הבנק הקרוב לביתכם, האם אתם יכולים לקבל שירות דרך מוקד שירות לקוחות, האם קיימת אפשרות של ניהול חשבון דרך האינטרנט ואילו פעולות אתם יכולים לעשות באופן מקוון. לאלו מכם שיש להם סמארטפונים, בידקו האם יש אפליקציה שבאמצעותה תוכלו לבצע פעולות שונות מול הבנק בצורה יעילה ובטוחה.
לקיחת משכנתא היא אחת הפעולות המורכבות המחייבות הגעה אל סניף הבנק. קראו עוד על חישוב החזר משכנתא ועל ייעוץ משכנתא

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  באמצעות המומחים של האתר תלמדו איך לחסוך באפיקים נכונים
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם יועצים מהטובים בתחום
 • שביעות רצון
  כ75 אחוז מגולשינו שהשתתפו בסקר שביעות רצון ציינו שהצליחו למנף את תוכניות החסכון שלהם

לקבלת הצעה

לקוחותינו מספרים

 • שני 7.3.2016
  "לא האמנתי שעל ידי פגישה עם יועץ אצליח למקסם את חסכנותי, אבל תאכלס זה עובד!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • מריקה 22.4.2016
  "לאחר פגישה עם יועץ מטעם האתר הצלחנו לשנות את תוכנית החיסכון שלנו לפנסיה ובכך להרוויח אלפי שקלים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אבי מאירי 6.10.2015
  לחסוך מעולם לא היה הצד החזק שלי, אבל בעזרת המומחים מטעם האתר הצלחתי סוף סוף לצאת מהמינוס ואפילו לחסוך
  צלמית תמונת פרופיל