ניהול כספים מוצלח – איך עושים את זה נכון

תמונה של שעון וכסף שנחסך והמילה חיסכון

האם אתה מנהל נכון את הכספים שלך

בכדי לנהל את חשבון הבנק באופן מושכל ולהבין את מושגי הכלכלה אשר סובבים את עולמנו, אין צורך להיות כלכלן מומחה. למרות שכלכלה בכלל, ותחום ההשקעות בפרט, מציבים אותנו לא אחת מבולבלים ותמהים, מדובר בתחום שלם הניתן לפירוק לנישות קטנות יותר. אפשר כמובן לזרוק קוביה על לוח המשחק ולקוות לטוב, אבל אפשר גם לצפות את המהלכים בשוק ואת ההתפתחויות הצפויות. מי שישחק לפי החוקים האלה, ינצח וירוויח. אז גם אם אתם משקיעים או "רק" חוסכים, כדאי מאוד שתדעו כיצד להתנהל בין רצף הנושאים הכלכליים הסובבים את חיי היום-יום.

ניקח לדוגמא את תחום קרנות הנאמנות אשר הינו עולם שלם בפני עצמו. ישנם אנשים אשר כל התמחותם היא בנישה זו, והם חיים אותה. אלו בדיוק האנשים איתם תרצה לעבוד. בכדי לבחור את הקרן המתאימה לך ביותר מבחינת גובה ההשקעה, רמת הסיכון, רמת התשואה ופרמטרים נוספים בהם יש להתחשב כאשר בוחרים קרן, כדאי להציב לצידך את האדם המקצועי ביותר בתחום. זהו אדם בעל ראייה מערכתית כוללת, אשר ידע לפזר את הסיכונים שלך בצורה מושכלת, ולהביא לכך שגם בעיתות בהן השוק נמצא במשבר, יהיו לך הקרנות אשר יניבו תשואה יפה שתכסה על ההפסד.

ניהול נכון של תוכניות החיסכון וההשקעה שלך, כגון קרן הנאמנות או קופת הגמל באופן נכון, יכול להיות ההבדל בין רווח גדול להפסד כואב. בתחום ההשקעות בפרט ובתחום הפיננסים באופן כללי יש צורך בידע רב בכל נישה. אין טעם לירות לכל הכיוונים ולנסות עשרות תוכניות חיסכון שונות. בכדי למצוא את אפיק ההשקעה המתאים לך ביותר אל תהסס להתייעץ עם מומחים אשר עליהם אתה סומך. שעות הייעוץ הללו עשויות להיות בסופו של דבר ההשקעה החכמה ביותר שלך.

החשיבות בניהול כספים נכון אינה מצטמצמת רק לתחום ההשקעות. יש לדעת לנהל נכון את הכספים גם בחיי היום יום, בהתנהלות מול הבנקים, ובשליטה על ההוצאות השוטפות כך שיתאמו את ההכנסות. ישנה חשיבות עליונה להיותכם עם האצבע על הדופק, ולוודא שענייניכם הכלכליים מתנהלים באופן מסודר ומתועד. אל תתנו לכספיכם להתמוסס בין אצבעותיכם.

כיוון מחשבה נוסף אשר כדאי לקחת בחשבון הוא שימור והגנה על מה שחסכת ועל רווחים פוטנציאליים. באם אתה מתעניין באפשרות להגן על הכספים אותם חסכת או על הכנסות עתידיות, או-אז עליך לשקול סוגי שונים של ביטוח כגון ביטוח פנסיוני, ביטוח כנגד אובדן כושר עבודה, ביטוח חיים ועוד. קיים מגוון של סיבות טובות לרכוש פוליסות ביטוח מעין אלו, חלקן בשל אופי החיים הבלתי צפוי, ורצונך להגן על היקרים לך התלויים בך.

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  באמצעות המומחים של האתר תלמדו איך לחסוך באפיקים נכונים
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם יועצים מהטובים בתחום
 • שביעות רצון
  כ75 אחוז מגולשינו שהשתתפו בסקר שביעות רצון ציינו שהצליחו למנף את תוכניות החסכון שלהם

לקבלת הצעה

לקוחותינו מספרים

 • שני 7.3.2016
  "לא האמנתי שעל ידי פגישה עם יועץ אצליח למקסם את חסכנותי, אבל תאכלס זה עובד!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • מריקה 22.4.2016
  "לאחר פגישה עם יועץ מטעם האתר הצלחנו לשנות את תוכנית החיסכון שלנו לפנסיה ובכך להרוויח אלפי שקלים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אבי מאירי 6.10.2015
  לחסוך מעולם לא היה הצד החזק שלי, אבל בעזרת המומחים מטעם האתר הצלחתי סוף סוף לצאת מהמינוס ואפילו לחסוך
  צלמית תמונת פרופיל