קרנות והלוואות לעסקים בערבות המדינה

אדם מקבל הלוואה בערבות המדינה

כל מדינה מפותחת רואה חשיבות עליונה בפיתוח עסקים חדשים קטנים, בינוניים וגדולים, כדי לעודד צמיחה במשק, לקרב את הפריפריה למרכז ועל מנת ליצור תחרות ומקומות עבודה חדשים. משרד הכלכלה והתעשייה, באמצעות הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, מציע מגוון קרנות והלוואות בערבות המדינה במטרה לעודד יזמים להקים עסקים חדשים ועל מנת להרחיב ולהשקיע בעסקים קיימים.

סיוע לעסקים בערבות מדינה

כאמור, מדינת ישראל רואה חשיבות עליונה בהקמת עסקים חדשים ובהרחבת עסקים ותיקים. כדי לעודד יזמים ועל מנת להרחיב חברות וארגונים, הממשלה מציעה מגוון מקורות סיוע לעסקים בערבות מדינה. חשוב להדגיש כי הלוואה בערבות מדינה מאפשר ליזם להקים עסק חדש ומוצלח וליהנות ממקורות מימון מתקדמים ומהלוואה בתנאים משתלמים ואטרקטיביים ובפריסת תשלומים רחבה, לעתים חלק מההלוואה הופך למענק.

בנוסף, המדינה מציעה שורת תמריצים כדי לעודד צמיחה וכדי לאפשר ליזמים גם בפריפריה וביישובי קו עימות להקים עסקים חדשים, וישנם מענקים מיוחדים לייזום ולעידוד פרויקטים בתחומי תיירות, שיווק לחו"ל ועוד. כדאי לדעת כי הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים מציעה הלוואה לעסק בערבות מדינה בהליך אישור מקוצר האורך כ- 25 ימים בלבד, ההלוואה נועדה לאפשר ליזמים ולבעלי עסקים לנצל את כספי ההלוואה להקמת עסק חדש, להשקעות בעסק ולהרחבתו, ולצרכי הון חוזר, ללא תלות בבנקים.

קרן הלוואות בערבות מדינה לעסקים חדשים או ותיקים

הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים מציעה מגוון מסלולים ופתרונות סיוע לעסקים בערבות מדינה. עסקים עם מחזור שנתי עד 100 מיליון ₪ יכולים לקבל הלוואות בערבות מדינה בגובה 100,000 ₪ במסלול מקוצר ומהיר או הלוואות עד 500,000 ₪ לעסקים עם מחזור שנתי עד 6.25 מיליון ₪ או 8% ממחזור המכירות, הגבוה מהשניים.

יודגש כי הסוכנות לעסקים מציעה שני מסלולים עיקריים- מסלול לעסקים בהקמה ומסלול לעסקים ותיקים. גובה ההלוואה זהה בשני המסלולים אך יש הבדל משמעותי בשיעור ערבות המדינה להלוואה, כאשר במסלול לעסקים בהקמה המדינה מציעה ערבות בשיעור 85% והלווה נדרש ל- 10% ערבות בלבד, בעוד במסלול לעסקים ותיקים המדינה מציעה ערבות של 70% והלווה נדרש- 25% ערבות.

כדי לבדוק זכאות לסיוע לעסקים בערבות המדינה חשוב לפנות לגורם מקצועי המתמחה בנושא, עליך לזכור כי קבלת הלוואות בערבות מדינה אורכת זמן ולא בהכרח זהו הפתרון הנכון עבורך. יש גם קרנות פרטיות לעסקים ומקורות מימון בנקאיים וחוץ בנקאיים בתנאים נוחים, לכן חשוב לערוך סקר שוק מקיף ולהשוות בין החלופות הקיימות כדי לקבל החלטה פיננסית נכונה.

סיוע בקבלת הלוואה לעסק בערבות מדינה

אמנם, אתה יכול לפנות ישירות לסניפי הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים כדי להגיש בקשת סיוע לעסקים בערבות מדינה. עם זאת, כדי לשפר סיכויים ולהתמודד ביעילות עם נבכי הביורוקרטיה, מומלץ לפנות לגורם מקצועי, ולמומחים המתמחים בנושא קרנות והלוואות בערבות מדינה ובגיוס כספים לעסקים מחברות מימון חוץ בנקאיות ומקרנות פרטיות.

מעוניין לקבל מידע מקצועי ומקיף בנושא קרנות והלוואות בערבות מדינה? השאר פרטים באתר וצוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יחזור אליך בהקדם.

למה אנחנו?

 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • הילה מרשק 13.7.2016
  "ידעתי שיש הלוואות ממש טובות בערבות מדינה, אבל לא ידעתי איך משיגים אותן. באתר למדתי שגם אני זכאית, צריך לדעת איך לעשות את זה נכון ובעזרת מי
  צלמית תמונת פרופיל
 • גיא לוטן 22.5.2016
  "הבנק אישר הלוואה אבל רצה ריבית קטלנית. מומחי האתר האירו את עיניי והסבירו שאני יכול להיעזר בקרן שתומכת בעסקים קטנים בערבות המדינה. רק מהעצה הזאת חסכתי מאות אלפי שקלים
  צלמית תמונת פרופיל
 • פזית ינאי 18.6.2015
  "רציתי להזניק את העסק שלי קדימה אבל לא היה לי תקציב. בפורטל קיבלתי את כל המידע על הלוואות לעסקים. בזכות זה הצלחתי להשיג הלוואה בריבית שפויה, והצלחתי להרים את העסק
  צלמית תמונת פרופיל