הלוואות לפתיחת עסק

זוג שפתח עסק חדש מקבל הלוואה

אם אתה מעוניין לפתוח עסק חדש עליך לגייס מקורות מימון כדי להקים את החברה, להשקיע בה ולפתח אותה. גם אם יש ברשותך הון אישי זמין חשוב לבדוק אופציות למימון מבנקים, מקרנות בערבות המדינה ומגופים חוץ בנקאיים מאחר וכל עסק זקוק למקורות מימון כמו הלוואות כדי להתפתח ולהתרחב.


הלוואה לפתיחת עסק חדש- מחלום למציאות

מדי שנה נפתחים עסקים חדשים רבים בארץ, מרביתם לא מצליחים לשרוד את שנתם הראשונה. חשוב להדגיש כי יזמים רבים, ביניהם שכירים, צעירים, נשים וגברים, חולמים על הקמת עסק עצמאי ועל שינוי בחיים, אך רבים מהם מקימים את העסק ללא תכנית עסקית וללא ליווי מקצועי או מציאת מקורות מימון. באמצעות הלוואה לפתיחת עסק חדש ניתן לצלוח את התקופה הקריטית ביותר לחייו של העסק, להשקיע בציוד הנדרש לעסק ולנהל נכון את תזרים המזומנים עד שהעסק מתחיל להרוויח ועומד על רגליו.


איזה הלוואות לפתיחת עסק עומדות בפניך?

עד לפני מספר שנים נאלצת לפנות לבנק כדי לקבל הלוואות לפתיחת עסק חדש או כדי להרחיב ולהשקיע בעסק קיים. בשנים האחרונות הונהגה רפורמה בענף וכיום עומדות בפניך שלל אפשרויות כך שתוכל לבחור הלוואות אטרקטיביות ממקורות מימון חוץ בנקאיים, בין היתר מקרנות לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה.
רבים מהיזמים פונים לבנק בו מתנהל חשבון העובר ושב שלהם מתוך אמונה כי הבנק יציע להם הלוואה לפתיחת עסק חדש בתנאים נוחים ומשתלמים. המציאות מוכיחה כי באמצעות השוואה בין מסלולי הלוואות לפתיחת עסק מבנקים, חברות אשראי, גופים פיננסים חוץ בנקאיים, חברות מימון פרטיות וקרנות פרטיות או בערבות המדינה, תוכל להוזיל את עלויות ההלוואה וליהנות מתנאים נוחים יותר.
כאשר אתה מחפש הלוואה לפתיחת עסק חדש עליך לדעת כי בנקים וחברות מימון חוץ בנקאיות יבדקו את מטרת ההלוואה ואת יכולתך לעמוד בתשלומי החזר ההלוואה, בהתאם לבדיקות הם יחליטו על סכום ההלוואה להקמת העסק ועל גובה הריבית ופריסת תשלומי ההחזר.
מעוניין לקבל הלוואה לפתיחת עסק חדש בתנאים נוחים ובהתאמה אישית לצרכים הייחודיים שלך? השאר פרטים באתר וצוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יעניק לך מידע חשוב בנושא והצעות אטרקטיביות לקבלת הלוואות לפתיחת עסק חדש.

למה אנחנו?

 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים
 • פריסת תשלומים
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • נעמה פורר 6.10.2014
  "אין לתאר כמה קשה להשיג הלוואה לעסק חדש, אבל מסתבר שידע זה כוח. הקריאה באתר העשירה אותי במידע ועימו פניתי לקבלת הלוואה. מיותר לציין שהשגתי הלוואה בתנאים טובים במיוחד"
  צלמית תמונת פרופיל
 • שלום כהן 6.6.2016
  "המומחים של האתר הצליחו לשפר לי את ההצעה הטובה ביותר שקיבלתי להלוואה להקמת העסק שלי"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יעקב פיטר 8.2.2016
  "כשפותחים עסק צריך תזרים מזומנים גבוה, אבל הבנקים לרוב לא משתפים פעולה. מומחי האתר פרשו בפניי מאגר רחב, מתוכו בחרתי כמה הלוואות בתנאים משתלמים יותר והצלחתי לחסוך הון בעמלות!"
  צלמית תמונת פרופיל