קרן הזנק של המדען הראשי

אשת עסקים בפגישה עם קרן הזנק של המדען הראשי

לשכת המדען הראשי מהווה את הזרוע הטכנולוגית של משרד התשתיות הלאומיות, היא מתכננת ומתווה את המדיניות לשנים הבאות ולטווח הארוך בתחומי הטכנולוגיה, האנרגיה ומדעי האדמה והים. כחלק מפעילות הלשכה היא מנהלת ומפעילה את קרן הזנק של המדען הראשי כדי לעודד מיזמים טכנולוגיים לקראת בדיקת היתכנותם.

בין השאר קרן הזנק של המדען הראשי תומכת ומסייעת במימון מיזמים בתחומי התייעלות אנרגטית, אנרגיות מתחדשות, הפקת אנרגיה מפסולת, שימוש יעיל ונקי בדלקים פוסיליים, פיתוח תחליפי נפט לתעשייה ולתחבורה ועוד.

קידום טכנולוגיות ומענקי מחקר ופיתוח על ידי קרן הזנק של המדען הראשי

משרד התשתיות הלאומיות פועל באמצעות קרן הזנק כדי לעודד יזמות ומחקר ופיתוח בתחומי טכנולוגיות חדשות בתחומי אנרגיה, ולעידוד מיזמים בתחומי רשתות חכמות ופיתוח אנרגיה ממקורות שונים, לרבות אנרגיות מתחדשות (שמש, רוח, מים וכדומה).

בנוסף, משרד התשתיות הלאומיות הקים את הקרן לפיתוח ועיצוב המסייעת ותומכת במחקר האנרגיה בישראל. ניתן להגיש בקשה לסיוע מהקרן כדי לקבל תמיכה למימון מחקרים אקדמיים במגוון נושאים, ביניהם רשתות חשמל חכמות, טכנולוגיות חדשניות לניצול אנרגיה ממקורות חלופיים, פיתוח טכנולוגיות מתקדמות למערכות אנרגיה וניצול טוב ויעיל יותר של מקורות אנרגיה קונבנציונאליים וכדומה.

כמו כן, יש קרנות דו לאומיות לעידוד שיתופי פעולה בין חברות ומוסדות אקדמיה בישראל לבין חברות, ארגונים ומוסדות אקדמיים בארה"ב, הקרנות מסייעות באיתור שותפים לצרכי פרויקטים חדשים לפיתוח מוצרים ולפיתוח טכנולוגיות מתקדמות. בעזרת לשכת המדען הראשי ניתן לפנות לקרן בירד (Vird) המתמקדת בפרויקטים ובשיתופי פעולה בין חברות מישראל וארה"ב, ולקרן BSF המתמקדת ותומכת בפרויקטים אקדמיים משותפים בין מוסדות בארה"ב וישראל.

חשוב לדעת כי מענקי מו"פ ומדען ראשי דרך משרד התשתיות הלאומיות יכולים לסייע רבות לעסקים המתמחים בתחומי הטכנולוגיה והאנרגיות המתחדשות, ניתן לקבל מענקים אטרקטיביים וסיוע באיתור שותפים לשיתופי פעולה משתלמים עם גופים שונים באמריקה.

כדי להגדיל את סיכויך לקבלת הלוואה לעסק מהקרן הזנק של המדען הראשי ומענקי מו"פ, השאר פרטיך באתר. המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יחזרו אליך בהקדם, ויסייעו גם לך לקבל מענקי מו"פ ומדען ראשי.

קרנות נוספות שיועצי האתר יכולים לסייע לך לקבל מימון דרכן

קרן דיסקונט לעסקים

קרן BDSK בערבות המדינה

קרן תבור

למה אנחנו?

 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • הילה מרשק 13.7.2016
  "ידעתי שיש הלוואות ממש טובות בערבות מדינה, אבל לא ידעתי איך משיגים אותן. באתר למדתי שגם אני זכאית, צריך לדעת איך לעשות את זה נכון ובעזרת מי
  צלמית תמונת פרופיל
 • גיא לוטן 22.5.2016
  "הבנק אישר הלוואה אבל רצה ריבית קטלנית. מומחי האתר האירו את עיניי והסבירו שאני יכול להיעזר בקרן שתומכת בעסקים קטנים בערבות המדינה. רק מהעצה הזאת חסכתי מאות אלפי שקלים
  צלמית תמונת פרופיל
 • פזית ינאי 18.6.2015
  "רציתי להזניק את העסק שלי קדימה אבל לא היה לי תקציב. בפורטל קיבלתי את כל המידע על הלוואות לעסקים. בזכות זה הצלחתי להשיג הלוואה בריבית שפויה, והצלחתי להרים את העסק
  צלמית תמונת פרופיל