קרן בנק מזרחי

לוגו בנק מזרחי טפחות

בנק מזרחי טפחות מסייע לעסקים רבים בכל הארץ ומציע מגוון הלוואות אטרקטיביות ושירותי פקטורינג. הלוואות לעסקים של בנק מזרחי נועדו לסייע לעסקים קטנים ובינוניים בכל הארץ על מנת להתמודד עם מצוקת האשראי הקיימת, לצרכי הון חוזר, להשקעות, להקמת עסקים חדשים ולמגוון צרכים נוספים. דרך קרן בנק מזרחי יכול העסק לקבל את האשראי הנחוץ עבורו בתנאים נוחים, ניתן לבחור בהלוואה לעסקים קטנים בערבות המדינה או בהלוואה דרך קרן צפונה דרומה.

קרן בנק מזרחי מסייעת לעסקים רבים

כאמור, בנק מזרחי טפחות מציע מגוון הלוואות ופתרונות אשראי ייעודיים לעסקים שונים בכל הארץ. הבנק נבחר במכרז החשב הכללי במשרד האוצר להעמיד הלוואות לעסקים עם מחזור שנתי עד 100 מיליון ₪ לצורך הון חוזר, השקעות בעסק ולהקמת עסקים חדשים, כמו כן הבנק בשיתוף איש העסקים ורטהיימר והסוכנות היהודית הקימו את קרן צפונה דרומה למתן הלוואות בתנאים מיוחדים לעסקים קטנים הממוקמים בצפון ובדרום המדינה, והבנק מציע גם פקטורינג לעסקים.

שירות פקטורינג מאפשר לעסק להפוך את החוב של הלקוחות לכסף מזומן, הבנק לוקח את הסיכון עליו ומקל על העסק בניהול תזרים המוזמנים.

כדי לקבל הלוואה דרך קרן בנק מזרחי או הלוואה ייעודית אחרת לעסק, לדוגמה הלוואה לרכישת רכב לחברה, יש לעמוד בתנאים המחייבים ולהגיש מסמכים רלוונטיים בהתאם לדרישת יועץ ההלוואות של הבנק. כדי לשפר סיכויים לקבלת הלוואות לעסקים של בנק מזרחי מומלץ לפנות ליועצים שלנו המכירים את כל מסלולי ההלוואות של הבנק ומתמחים בהגשת המסכים ובייצוג העסק מול נציגי מזרחי טפחות.

לשאלות בנושא קרן בנק מזרחי ולמידע נוסף אנא השאירו פרטים באתר. צוות המומחים של פורטל מידע – המרכז לצרכנות פיננסית יחזור אליכם בהקדם, נשמח לסייע לכם לקבל את ההלוואה מהבנק בתנאים הנוחים ביותר ובהתאמה לצרכי העסק שלכם, השירות ללא עלות או התחייבות מצדכם.

דברים נוספים שיכולים לעניין אותכם:
קרן בנק אוצר החייל
קרן BDSK בערבות המדינה
הסוכנות לעסקים קטנים

למה אנחנו?

 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • הילה מרשק 13.7.2016
  "ידעתי שיש הלוואות ממש טובות בערבות מדינה, אבל לא ידעתי איך משיגים אותן. באתר למדתי שגם אני זכאית, צריך לדעת איך לעשות את זה נכון ובעזרת מי
  צלמית תמונת פרופיל
 • גיא לוטן 22.5.2016
  "הבנק אישר הלוואה אבל רצה ריבית קטלנית. מומחי האתר האירו את עיניי והסבירו שאני יכול להיעזר בקרן שתומכת בעסקים קטנים בערבות המדינה. רק מהעצה הזאת חסכתי מאות אלפי שקלים
  צלמית תמונת פרופיל
 • פזית ינאי 18.6.2015
  "רציתי להזניק את העסק שלי קדימה אבל לא היה לי תקציב. בפורטל קיבלתי את כל המידע על הלוואות לעסקים. בזכות זה הצלחתי להשיג הלוואה בריבית שפויה, והצלחתי להרים את העסק
  צלמית תמונת פרופיל