הסוכנות לעסקים קטנים

אשת עסקים בפגישה עם סוכנות לעסקים קטנים

הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה מפעילה מגוון רחב של תכניות סיוע לעסקים הקטנים במטרה ליצור סביבה עסקית המעודדת יזמות וצמיחה. מדינת ישראל רואה חשיבות עליונה בעסקים הקטנים הנחשבים לקטר הצמיחה של המשק הישראלי, לכן היא הקימה את הסוכנות שמציעה קרנות סיוע לעסקים קטנים ובינוניים ומבחר כלים נוספים לעזרתם.

פיתוח הזדמנויות ועידוד יזמות וצמיחה של עסקים קטנים

הסוכנות לעסקים קטנים מפעילה כלים שונים כדי לעודד יזמים להקים עסקים חדשים וכדי לסייע לעסקים קיימים לצמוח ולהתרחב. הסוכנות אמונה על הטיפול במגוון נושאים המשפיעים באופן ישיר על מגזר העסקים הקטנים בארץ, היא גם מפקחת, מקדמת חקיקה בכנסת, מפתחת הזדמנויות כלכליות לעסקים ועוקבת אחרי מצבם של העסקים הקטנים והבינוניים.

במסגרת אחריותה הסוכנות מפעילה קשת רחבה של כלי סיוע ליזמים ולעסקים קטנים באמצעות סניפי מעוף. ישנם סניפים בכל הארץ בהם יזמים ובעלי עסקים יכולים לקבל מידע חשוב, להשתתף בקורסים מועילים ולקבל ייעוץ וליווי עסקי על ידי יועצים מנוסים.

הסוכנות מציעה פתרונות מימון והלוואות לעסקים קטנים בערבות המדינה. הסוכנות אחראית על ניהול ותפעול הקרן בערבות המדינה לעסקים קטנים ובינוניים, הקרן סייעה עד כה לאלפי עסקים ברחבי הארץ, היא מעניקה הלוואות בתנאים אטרקטיביים להקמת עסקים חדשים, להשקעות במחקר ופיתוח, לצרכי הון חוזר, לעידוד השקעות ועוד.

עידוד עסקים קטנים בכל הארץ

עסקים קטנים חשובים ליצירת מקומות תעסוקה וליציבות המשק הישראלי, לכן בשנים האחרונות הממשלה החליטה להגדיל באופן ניכר את תקציב הסוכנות ובעיקר את תקציב הקרן בערבות המדינה לעסקים קטנים ובינוניים. קיימת דרישה גבוהה להלוואות הנוחות דרך הקרן, כדי לשפר סיכויים לקבלת ההלוואה מומלץ לפנות לגורם מקצועי ומוסמך המתמחה בנושא ומסייע ליזם או לבעל העסק להגיש את הטפסים הרלוונטיים, לרבות תכנית עסקית.

תכניות סיוע לעסקים קטנים ובינוניים במסגרת הסוכנות

הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים מפעילה מגוון תכניות סיוע לעסקים הקטנים, בין השאר ייעוץ לעסקים, ליווי למימון, מסלול לקידום מסחר מקוון, מסלול מאיץ עסקי טכנולוגי, תכנית לפיתוח מוצרים עתירי עיצוב, מסלול מרחב עסקי ועוד. כאמור, חלק ניכר מפעילות הסוכנות מתרכז בהפעלת קרנות מימון והלוואות לעסקים קטנים בערבות המדינה, בין השאר ניתן לקבל הלוואות נוחות דרך הקרן לסיוע לעסקים קטנים ובינוניים, קרן לעסקים במצוקה וכדומה.

כדאי לדעת כי הסוכנות מציעה תכניות סיוע מתקדמות ואטרקטיביות גם דרך קרנות המנוהלות על ידי גורמים חיצוניים, בין השאר ניתן לקבל הלוואות נוחות וייעודיות מקרן דרומה צפונה לעסקים, מקרן דטרויט, מקרן הלוואות זעירות (מיקרופיננס), מקרן קורת, מקרן נתן, מקרן הגליל, מקרן בוסטון חיפה, מקרן נס לפיתוח הנגב וכיוצא בזה.

פעילות חשובה לעידוד יזמות והצלחת עסקים קטנים

לסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים תפקיד חשוב וקריטי בכלכלה המקומית, הסוכנות מעודדת יזמים להקים עסקים חדשים בכל הארץ וליצור מקומות תעסוקה. כמו כן, הסוכנות מסייעת במגוון דרכים ואמצעים לעסקים קיימים הנחוצים ליציבות המשק ולצמיחת הכלכלה המקומית. הסוכנות מפעילה כלי סיוע ממשלתיים, מקטינה את העומס הביורוקרטי ממנו סובלים עסקים קטנים, מקדמת רפורמות חשובות במשרדי הממשלה הרלוונטיים, מעודדת שיתופי פעולה ומעודדת יזמות עסקים גם באוכלוסיות חלשות ומיוחדות כמו עולים חדשים, חרדים, ערבים, תושבי הפריפריה וכדומה.

למידע נוסף אודות הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, לסיוע בפתרונות מימון והלוואות בערבות המדינה ולייעוץ עסקי, השאירו פרטים באתר. צוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יחזור אליכם בהקדם האפשרי, נשמח לסייע גם לכם לשפר סיכויים כדי לקבל הלוואות נוחות מקרנות הסיוע של הסוכנות לעסקים קטנים.

למה אנחנו?

 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • הילה מרשק 13.7.2016
  "ידעתי שיש הלוואות ממש טובות בערבות מדינה, אבל לא ידעתי איך משיגים אותן. באתר למדתי שגם אני זכאית, צריך לדעת איך לעשות את זה נכון ובעזרת מי
  צלמית תמונת פרופיל
 • גיא לוטן 22.5.2016
  "הבנק אישר הלוואה אבל רצה ריבית קטלנית. מומחי האתר האירו את עיניי והסבירו שאני יכול להיעזר בקרן שתומכת בעסקים קטנים בערבות המדינה. רק מהעצה הזאת חסכתי מאות אלפי שקלים
  צלמית תמונת פרופיל
 • פזית ינאי 18.6.2015
  "רציתי להזניק את העסק שלי קדימה אבל לא היה לי תקציב. בפורטל קיבלתי את כל המידע על הלוואות לעסקים. בזכות זה הצלחתי להשיג הלוואה בריבית שפויה, והצלחתי להרים את העסק
  צלמית תמונת פרופיל