הקרן לעולה העצמאי

עולה חדש יושב מול מחשב בנוגע לבקשה להלוואה לעסק

משרד העלייה והקליטה מפעיל את הקרן לעולה העצמאי במטרה לעודד יזמות בקרב העולים החדשים וכדי לסייע להם להקים עסקים בארץ ולקדם עסק קיים. הקרן מעניקה הלוואות בתנאים מועדפים ובריבית אטרקטיבית לעולים חדשים, לאזרחים עולים, לתושבים חוזרים, ולבני עולים בתקופת הזכאות.

סכום ההלוואה מהקרן לעולה העצמאי

גובה ההלוואה המרבי שניתן לקבל מהקרן לעולה העצמאי הוא 125,000 ₪ בשלב א', לאחר 3 שנים יכול העולה להגיש בקשה נוספת ולקבל הלוואה נוספת בסך 125,000 ₪. תנאי ההלוואה הם ריבית פריים + 1.75%, לתקופת פירעון של עד 6 שנים, ישנה אפשרות לגרייס לתקופה של עד 12 חודשים.

כדי לקבל את ההלוואה האטרקטיבית נדרש העולה העצמאי להעמיד ביטחונות בגובה 10% מסך ההלוואה, אפשר גם להחתים ערב על מלוא גובה ההלוואה כחלופה להעמדת ביטחונות נדרשים. נדרש הון עצמי מינימאלי בסך 25% מסך ההלוואה.

תהליך אישור ההלוואה

כדי לקבל הלוואה דרך הקרן לעולה העצמאי יש לעמוד בקריטריונים השונים, במידה ועומדים בכל התנאים יש למלא בקשה בכתב ולהגישה לבחינת הגוף המתאם. יש לצרף לבקשה תכנית עסקית מפורטת המציגה יכולת אישית, כדאיות כלכלית, תזרים מזומנים ויכולת פירעון של ההלוואה בעתיד.

הגוף המתאם של הקרן בוחן את הבקשה ומגיש את המלצותיו לוועדת האשראי של הקרן. במידה וועדת האשראי מאשרת את ההלוואה היזם מופנה לבנק מרכנתיל דיסקונט המנהל את כספי הקרן. יש להציג בפני הבנק ביטחונות וערבויות כפי שנקבעו על ידי ועדת האשראי ובכפוף לתנאי הקרן.

חשוב לדעת כי עולים חדשים יכולים לקבל הלוואה דרך הקרן עד 10 שנים ממועד קבלת מעמד עולה, תושבים חוזרים יכולים לקבל את ההלוואה עד שנתיים ממועד קבלת מעמד תושב חוזר, עולים מאתיופיה יכולים לקבל את ההלוואה עד 15 שנים מקבלת מעמד עולה.

אפשרויות נוספות לקבלת הלוואה באמצעות האתר

קרנות בערבות המדינה

מימון ליזמים

כדי לשפר סיכויים מומלץ להגיש את הבקשה להלוואה בעזרת צוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית. השאר פרטיך באתר ונחזור אליך בהקדם, כמו כן נשמח להציע לך פתרונות מימון ואשראי נוספים, ללא עלות או התחייבות מצדך.

למה אנחנו?

 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • הילה מרשק 13.7.2016
  "ידעתי שיש הלוואות ממש טובות בערבות מדינה, אבל לא ידעתי איך משיגים אותן. באתר למדתי שגם אני זכאית, צריך לדעת איך לעשות את זה נכון ובעזרת מי
  צלמית תמונת פרופיל
 • גיא לוטן 22.5.2016
  "הבנק אישר הלוואה אבל רצה ריבית קטלנית. מומחי האתר האירו את עיניי והסבירו שאני יכול להיעזר בקרן שתומכת בעסקים קטנים בערבות המדינה. רק מהעצה הזאת חסכתי מאות אלפי שקלים
  צלמית תמונת פרופיל
 • פזית ינאי 18.6.2015
  "רציתי להזניק את העסק שלי קדימה אבל לא היה לי תקציב. בפורטל קיבלתי את כל המידע על הלוואות לעסקים. בזכות זה הצלחתי להשיג הלוואה בריבית שפויה, והצלחתי להרים את העסק
  צלמית תמונת פרופיל