מימון ליזמים

תמונה של חיפוש משקיע

בשנים האחרונות, אנו עדים להקשחת תנאי הענקת האשראי העסקי והפרטי מצד הגופים הבנקאיים, וזאת על רקע המשבר הכלכלי בשנת 2008 וקריסתם של בנקים רבים לאחר אותו משבר. יזמים רבים, אשר מעוניינים כיום לפתוח עסק חדש, מוצאים את עצמם מול דרישות בנקאיות לביטחונות משמעותיים והון עצמי גבוה, תנאים שהם אינם יכולים לעמוד בהם.

 

אולם, קיימות בכל זאת אפשרויות לקבל הלוואות ליזמים מתחילים מצד קרנות שונות (ממשלתיות ופרטיות), אשר מעוניינות לתמוך בסביבה העסקית בישראל. נכתוב על שתיים מן הקרנות היותר מוכרות בישראל.

הלוואות ליזמים צעירים מקרנות ממשלתיות ופילנתרופיות

 • קרן סיוע לעסקים קטנים בערבות מדינה המדינה מכירה בחשיבות של ההתפתחות העסקית בישראל, שמהווה מנוע צמיחה חשוב מאד לכלכלת המדינה ולכן תומכת גם בעסקים הקטנים וגם ביזמים שמעוניינים לפתוח חברה חדשה. אופן הפעולה של הקרן, הוא עבודה משותפת עם בנקים נבחרים, כאשר המדינה בעצם מבטיחה כי היא ערבה על מימון היזמים שניתן על ידי הבנק.

בצורה כזו, כאשר סיכוני האשראי של הבנק יורדים בצורה משמעותית, הבנק יכול לתת את ההלוואה ביתר קלות ואף להגדיל את הסכומים המוענקים כאשראי. יש לציין, כי הקרן בערבות מדינה כוללת מספר מסלולים שונים ואחד המסלולים מיועד באופן ספציפי ליזמים שהרעיון העסקי שלהם עדיין נמצא בפיתוח. הפנייה לקרן נעשית דרך גוף שלישי, שהוא בדרך כלל משרד רו"ח אשר בוחן את הבקשה.

 • קרן נתן לעידוד יזמים קרן פילנתרופית זו, אשר נוסדה בשנת 2008, נותנת סיוע מקסימאלי עד לסכום של 240 אלף ₪ לצורך מימון יזמים צעירים מכל המגזרים של האוכלוסייה בישראל. יש לציין, כי אין צורך בערבים ולא קיימת שום ריבית על ההלוואה – התנאי היחיד הוא, כי הלווה יהיה תושב ישראל ואין באפשרותו לגייס את הכסף הנדרש ממקורות אחרים, כמו בנקים או גופים חוץ בנקאיים.

במידה ואתה מעוניין לקבל אינפורמציה נוספת על הלוואות ליזמים, אנו במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית נשמח לקשר אותך עם הגופים המקצועיים ביותר בתחום. כל מה שעליך לעשות, זה להשאיר את הפרטים האישיים שלך בעמוד זה ואנו מבטיחים כי הנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר בהקדם האפשרי.

למה אנחנו?

 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • יערית בכר 5.10.2016
  "נזקקתי להשקעה מיידית בפיתוח אפליקציה. באתר למדתי איך לגייס משקיעים בקלות. תוך שתי פגישות סגרתי עם משקיע גדול, במקום לבזבז זמן וכסף על משקיעים לא רצינייים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • מיטל ברוך 12.6.2015
  "חיפשתי משקיע לעסק שלי שעוסק בנדלן. דרך האתר הצלחתי לגייס את המשקיע הנכון, וחסכתי כך עשרות אלפי שקלים על עסקאות שהיו נופלות ומפילות אותי איתן!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ערן ליפשיץ 22.6.2016
  אותי מעניין השוק בחו"ל אבל האנגלית שלי לא כל כך טובה. מומחי האתר הראו לי דרך פשוטה לגייס משקיעים באנגלית, ויש לי כמה הצעות בעשרות אלפי שקלים ממשקיעים כבדים על השולחן!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • בן גורביץ'
  "לגייס משקיעים זה השלב הקשה ביותר, אבל באמצעות המומחים של האתר הצלחתי לגייס הון התחלתי של מיליון דולר!"
  צלמית תמונת פרופיל