הלוואה בערבות המדינה לחברת אבטחה

אדם חותם על טופס הלוואה לחברת אבטחה בערבות המדינה

ענף האבטחה בישראל מגלגל מיליארדי שקלים בשנה, בענף מועסקים למעלה מ-100,000 מאבטחים, ויש כ-300 חברות. היקפי הוצאות האבטחה בישראל רק הולכים וגדלים עם השנים בגלל המציאות הביטחונית ואיומי הטרור הרבים. זהו ענף רווחי מבחינת הכנסות כאשר יש חברות שמירה ואבטחה המספקות שירותים נלווים נוספים כמו ניקיון, אחזקה, ניהול מבנים ועוד.

ענף חברות האבטחה בישראל

בענף האבטחה יש כיום כ-300 חברות, יש מספר תתי ענפים בתחום כדוגמת אבטחה אנושית, אבטחה אלקטרונית ועוד. הענף הגדול ביותר הוא אבטחה אנושית, הענף מגלגל כ-7 מיליארד שקלים בשנה, והצפי הוא שהענף ימשיך לצמוח בגלל ההסלמה במצב הביטחוני ועקב השתרשות דפוס ההעסקה הייחודי לענף זה במיקור חוץ כפי שנהוג במגזר הפרטי ובמגזר הציבורי.

ענף האבטחה האנושית מבוסס על העסקת עובדים רבים, כאמור יש למעלה מ-100,000 מאבטחים המועסקים על ידי החברות השונות. בענף האבטחה יש כמה ארגונים גדולים השולטים ב-50% מהשוק, ויש עדיין מקום לחברות אבטחה חדשות בגלל הדרישה הגבוהה.

פתיחת עסק בתחום האבטחה

פתיחת עסק חדש בתחום האבטחה מחייבת היערכות מקדימה והכרות מעמיקה עם מאפייני הענף. כיום, רוב החברות מציעות שירותים נוספים כדי להגדיל אחוזי רווחיות חברת אבטחה ולספק יותר שירותים על מנת לייצר הכנסות גבוהות יותר.

פתיחת חברת אבטחה חדשה מחייבת השקעה כספית עצומה כיוון שיש לרכוש ציוד איכותי, לממן הכשרת עובדים כמאבטחים, לדאוג לביטוחים ולאישורים הנדרשים, להשקיע בשיווק ולהעסיק עובדים רבים.

בניית תוכנית עסקית לחברת אבטחה

חשוב לבנות תוכנית עסקית מפורטת ומקיפה לפני הקמת חברת אבטחה חדשה. התוכנית העסקית כוללת סקירת שוק ומתחרים, צפי הכנסות מול הוצאות, חישוב אחוזי רווחיות, מימון, שיווק ועוד. התוכנית העסקית נחוצה גם לצורך גיוס אשראי לחברת אבטחה ממקורות מימון שונים, יש להציג את התוכנית העסקית על מנת לגייס מימון לפתיחת חברת אבטחה חדשה או כדי לגייס משקיעים.

כמה עולה לפתוח חברת אבטחה

עלות פתיחת חברת אבטחה עשויה להגיע למאות אלפי שקלים ולמעלה מכך, בהתאם לגודל החברה ואופי הפעילות העסקית הצפוי. מעבר לעלויות הבסיסיות הנדרשות להקמת עסק חדש בישראל יש עלויות ייחודיות להקמת חברת אבטחה, למשל אישורים נדרשים מהרשויות, הכשרת מאבטחים, כלי נשק, אמצעי מיגון, רכבים, ציוד למוקד אבטחה ועוד.

כיצד לגייס הלוואה מקרנות מדינה להקמת חברת אבטחה

כדי לגייס הלוואה בערבות המדינה לחברת אבטחה יש להגיש טופס בקשה לקבלת המימון לגוף המתאם של הקרן. כלכלן מטעם הגוף המתאם יקבע עמכם פגישה תוך זמן קצר ויחליט האם יש היתכנות כלכלית לחברה שברצונכם להקים. אם הכלכלן מאשר את הבקשה התיק יועבר לבנק מלווה על פי בחירתכם, הבנק מבצע בדיקות שונות ויעביר את המלצותיו לוועדת האשראי של הקרן להלוואות בערבות המדינה.

ועדת האשראי קובעת סופית האם לאשר את ההלוואה עבורכם ובאיזה התנאים. כדי לשפר את הסיכוי לקבלת ההלוואה חשוב להיעזר ביועצים עסקיים המתמחים בפתרונות מימון ובגיוס הלוואות מקרנות בערבות המדינה.

הלוואה בנקאית / חוץ בנקאית לחברת אבטחה קיימת

אם אתם בעלי חברת אבטחה קיימת ואתם זקוקים לאשראי נוסף או להלוואה נוחה כדי להשקיע בעסק הקיים, באפשרותכם לקחת הלוואה מאחד הבנקים המסחריים אך כדאי לבחון הצעות גם מחברות מימון פרטיות ולהשוות את תנאי ההלוואות מול תנאי ההלוואה בערבות המדינה מקרן הסיוע לעסקים קטנים ובינוניים ולקרנות מימון אחרות.

הלוואה חוץ בנקאית לחברת אבטחה קיימת אינה פוגעת במסגרת האשראי בבנק, זהו יתרון חשוב עבורכם לניהול השוטף של העסק, בלי לחצים מיותרים מהבנק. כמו כן, תוכלו לשפר תנאים, במיוחד אם תקבלו אישור להלוואה מקרנות בערבות המדינה.

טיפים לפתיחת חברת אבטחה

 • מומלץ לבצע גיוס אשראי לחברת אבטחה על ידי יועצים פיננסיים ועסקיים המתמחים בכך.
 • חשוב ללמוד את מאפייני הענף כדי להקים חברת אבטחה מקצועית ורווחית.
 • כדאי להציע שירותי מוקד וסיור למנויים.

אם ברצונכם לקחת הלוואה בערבות המדינה לחברת אבטחה חדשה או קיימת, השאירו פרטים ליצירת קשר בטופס למטה. המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יפנו את הבקשה לגורמים מובילים המתמחים בגיוס הלוואות בערבות המדינה ואנו נלווה אתכם באופן צמוד עד קבלת ההלוואה הנוחה והאטרקטיבית ביותר עבורכם.

למה אנחנו?

 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • הילה מרשק 13.7.2016
  "ידעתי שיש הלוואות ממש טובות בערבות מדינה, אבל לא ידעתי איך משיגים אותן. באתר למדתי שגם אני זכאית, צריך לדעת איך לעשות את זה נכון ובעזרת מי
  צלמית תמונת פרופיל
 • גיא לוטן 22.5.2016
  "הבנק אישר הלוואה אבל רצה ריבית קטלנית. מומחי האתר האירו את עיניי והסבירו שאני יכול להיעזר בקרן שתומכת בעסקים קטנים בערבות המדינה. רק מהעצה הזאת חסכתי מאות אלפי שקלים
  צלמית תמונת פרופיל
 • פזית ינאי 18.6.2015
  "רציתי להזניק את העסק שלי קדימה אבל לא היה לי תקציב. בפורטל קיבלתי את כל המידע על הלוואות לעסקים. בזכות זה הצלחתי להשיג הלוואה בריבית שפויה, והצלחתי להרים את העסק
  צלמית תמונת פרופיל