הלוואה בערבות המדינה לבר

אנשים חוגגים בבר

פתיחת בר מהווה חלום עבור צעירים רבים בישראל המעוניינים להשתלב בעולם חיי הלילה וליהנות מעסק רווחי. יחד עם זאת, זהו ענף תחרותי המושפע בקלות מכל אירוע ביטחוני ושינוי בכלכלה, ושיעור הברים המצליחים לשרוד לאורך שנים הוא יחסית נמוך.

פתיחת בר חדש נתפסת בעיני רבים כהשקעה בטוחה אך המציאות מעט שונה, לכן כאשר מתכננים בר חדש חשוב להשקיע זמן ומחשבה כדי למזער סיכונים, ולאחר הקמת הבר יש לעבוד קשה, לספק שירות מצוין ללקוחות וליצור קהל לקוחות עקבי ונאמן.

ענף הברים בישראל

ענף הברים בישראל יודע תקופות יפות יותר ופחות, יש מאות ברים ברחבי המדינה, חלקם מרוויחים היטב וקיימים כבר הרבה שנים. זהו תחום תחרותי וקשה לשרוד בו אלא אם מנהלים במקצועיות את הבר ומצליחים לגבש קהל לקוחות נאמן ולא ממתינים רק ללקוחות מזדמנים.

כיום, בכל יישוב קטן ניתן למצוא בר שכונתי, אך רוב הברים ממוקמים במוקדי הבילוי הפופולריים בערים הגדולות כמו תל אביב, באר שבע וירושלים.

פתיחת עסק בתחום הברים

פתיחת עסק בענף הברים בישראל אינה מתאימה לכל אחד, יש לאהוב את חיי הלילה ולהיות מוכנים לעבוד שעות ארוכות מדי יום. כמו כן, כדי להגשים את החלום יש לגייס מימון לפתיחת בר חדש לאחר סקר שוק ובדיקת כל אפשרויות המימון והאשראי, מעבר לכסף שיש להביא מהבית.

פתיחת בר חדש מחייבת בחירה נכונה של מקום, בדרך כלל פותחים את העסק באזור בילויים מוכר ופופולרי כדי ליהנות מתנועה גדולה של מבקרים. חשוב להשקיע בשיווק ובמיתוג הבר, ויש לבדל אותו מברים אחרים ולהציע חוויה ייחודית ומלהיבה לבליינים.

בניית תוכנית עסקית לבר

לצורך גיוס אשראי לבר וכדי לקבל הלוואות להקמת העסק או להשקעה בעסק קיים, יש להכין תוכנית עסקית מסודרת ומקצועית. התוכנית העסקית מאפשרת ליזם לבדוק את פוטנציאל הרווח של הבר, להכיר את הענף טוב יותר ולקבל החלטות פיננסיות וניהוליות שקולות ובהתאמה לתוכנית מפורטת. בין הנושאים בהם התוכנית העסקית עוסקת – אחוזי רווחיות בר, תזרים מזומנים, עלויות ופתרונות מימון לפתיחת הבר החדש, צפי הכנסות הוצאות בשנה הראשונה, שיווק, פרסום ועוד.

תוכנית עסקית לבר כדאי להכין בעזרת יועץ עסקי מנוסה, זהו שירות הניתן בין השאר גם על ידי המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית.

כמה עולה לפתוח בר

עלות פתיחת בר משתנה בהתאם למיקום העסק ומאפייניו, עלויות השיפוץ ורכישת הציוד, הוצאות עיצוב, פרסום, ריהוט ועוד. אפשר להקים בר יחסית קטן, למשל בר שכונתי, בעלות של כמה מאות אלפי שקלים, אך ההשקעה יכולה להגיע גם למיליונים, לכן חשוב לתכנן את העסק מראש ולקבוע מסגרת תקציב לפתיחת הבר החדש.

כיצד לגייס הלוואה מקרנות מדינה להקמת בר

כדי לגייס מימון לפתיחת בר כדאי להכיר את כל האפשרויות הקיימות, לדוגמה הלוואות מבנקים מסחריים, מחברות מימון פרטיות, מחברות אשראי ומקרנות מימון ייעודיות. הלוואה בערבות המדינה להקמת בר נחשב לאחד הפתרונות המומלצים ליזמים בגלל הערבות הגבוהה מצד המדינה, הריבית האטרקטיבית, פריסת התשלומים הארוכה והאפשרות לדחות את תשלומי ההחזר במשך 6 חודשים (גרייס).

כדי לקבל הלוואה מהקרן החדשה לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה יש למלא טופס ארוך, לצרף תוכנית עסקית מסודרת ולהוסיף מסמכים רלוונטיים נוספים כדי לשפר את הסיכוי לקבלת הסיוע. את הבקשה מגישים לגוף המתאם של הקרן, ולאחר פגישה עם כלכלן, וכל עוד הוא המליץ על אישור הבקשה, התיק עובר לטיפול בבנק המלווה, ולבסוף נקבעים תנאי ההלוואה על ידי נציגי ועדת האשראי.

הלוואה בנקאית / חוץ בנקאית לבר קיים

אם יש לכם בר קיים ואתם זקוקים להלוואה נוחה לכל מטרה, למשל רכישת ציוד חדש, שיפוץ גדול בעסק וכדומה, באפשרותכם לפנות לבנקים, אך במקרים רבים עדיף לכם לקחת הלוואה חוץ בנקאית. אמנם, הלוואה חוץ בנקאית עשויה להיות יקרה יותר, אך אין ביורוקרטיה וההלוואה אינה פוגעת במסגרת האשראי, לכן יש לה יתרונות ברורים לעומת הלוואה מבנק זה או אחר.

טיפים לפתיחת בר

 • אין לוותר על תוכנית עסקית.
 • כדאי לבחור מקום מרכזי והומה אדם.
 • חשוב למתג את הבר ולבדל אותו ממקומות אחרים.

היועצים המנוסים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יסייעו לך לקבל הלוואה בערבות המדינה לבר חדש או קיים, למידע נוסף השאר פרטיך בטופס למטה ואנחנו נחזור אליך בהקדם האפשרי.

למה אנחנו?

 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • הילה מרשק 13.7.2016
  "ידעתי שיש הלוואות ממש טובות בערבות מדינה, אבל לא ידעתי איך משיגים אותן. באתר למדתי שגם אני זכאית, צריך לדעת איך לעשות את זה נכון ובעזרת מי
  צלמית תמונת פרופיל
 • גיא לוטן 22.5.2016
  "הבנק אישר הלוואה אבל רצה ריבית קטלנית. מומחי האתר האירו את עיניי והסבירו שאני יכול להיעזר בקרן שתומכת בעסקים קטנים בערבות המדינה. רק מהעצה הזאת חסכתי מאות אלפי שקלים
  צלמית תמונת פרופיל
 • פזית ינאי 18.6.2015
  "רציתי להזניק את העסק שלי קדימה אבל לא היה לי תקציב. בפורטל קיבלתי את כל המידע על הלוואות לעסקים. בזכות זה הצלחתי להשיג הלוואה בריבית שפויה, והצלחתי להרים את העסק
  צלמית תמונת פרופיל