הלוואות לרכישת ציוד ומכונות

שטרות לצורך הלוואה לרכישת ציוד ומכונות

בעת פתיחת עסק חדש ובמהלך הפעילות השוטפת בעסק פעיל וקיים, יש לרכוש ציוד ומכונות כדי לעמוד בביקושים וכדי להרחיב את הפעילות העסקית. עסק חדש זקוק למימון אטרקטיבי לרכישת ציוד ומכונות, זו השקעה גדולה ולרוב היזמים אין הון נזיל מספיק לרכישת כל הציוד הנדרש ועליהם לגייס הלוואות מבנקים ומגופים פיננסיים אחרים, למשל קרנות מימון ייעודיות, חלקן בערבות המדינה.

עסק פעיל המעוניין להרחיב את הפעילות העסקית ולשפר תנאי ייצור, חייב להשקיע באופן שוטף ברכישת ציוד ומכונות. אם העסק מנוהל היטב ותזרים המזומנים חיובי ויש בבנק יתרה גבוהה, ייתכן והעסק יצליח לגייס את ההון הנדרש לרכישת המכונות, יחד עם זאת, במקרים רבים עדיף לקחת הלוואה כדי לא לפגוע בהון החוזר של העסק וכדי לזכות במימון אטרקטיבי ולשלם את תשלומי ההחזר לאורך תקופה ממושכת כדי להקל על התזרים וההוצאות השוטפות.

מי מציע הלוואות לרכישת ציוד ומכונות?

הלוואה לרכישת ציוד ומכונות ניתן לקבל בבנקים המסחריים ומחברות מימון פרטיות, למשל חברות אשראי וחברות מימון בעלות היתר ממשרד האוצר. בנוסף, כדאי לדעת כי הקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה מציעה מסלול הלוואות ייעודי לרכישת ציוד ולהשקעות בעסק פעיל וקיים. זו הלוואה נוחה לתקופה של עד 5 שנים, בריבית הדומה לריבית הממוצעת להלוואות מסוג זה במערכת הבנקאות.

כמו כן, כדאי לדעת כי ישנן קרנות מימון נוספות, חלקן מנוהלת על ידי הסוכנות היהודית, מהן ניתן לקבל הלוואה לרכישת ציוד או מכונה חדשה או יד 2. בין הקרנות המציעות הלוואה נוחה לרכישת ציוד ומכונות:

כדאי לדעת כי הקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה מציעה הלוואות נוחות ואטרקטיביות לעסקים הזקוקים למימון לצורך רכישת ציוד ומכונות. הקרן מציעה מסלול השקעות ייעודי המאפשר לעסקים קטנים לקבל הלוואה עד 500,000 ₪ לתקופה של 5 שנים, כל עוד המחזור השנתי של העסק נמוך מ-6.25 מיליון ₪. אם מחזור המכירות השנתי גבוה מ-6.25 מיליון שח, העסק יכול לקבל הלוואה עד 8% ממחזור המכירות השנתי. יש גם מסלול השקעות בתעשייה המיועד לעסקים בינוניים עם מחזור מכירות של 25-100 מיליון ₪ בשנה, זו הלוואה אטרקטיבית לתקופה של עד 12 שנים.

לגיוס הלוואות לרכישת ציוד ומכונות השאירו פרטים באתר, המומחים של מידע (המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית) יחזרו אליכם עם הצעה להלוואה נוחה ומותאמת אישית למאפייני העסק ולעלות הציוד והמכונות.

למה אנחנו?

 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • יאיר בן אבי 10.10.2016
  "גם עסק קיים צריך דחיפה, אבל זה לא כזה קל. באתר הראו לי דרך פשוטה לקבל הלוואה מגופים עסקיים שונים. בישיבה מול האתר הגאוני הזה קיבלתי הלוואה לעסק בתנאים מעולים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • דגנית חרוסקי 4.4.2016
  "החלטתי לרכוש עסק קיים אבל הייתי צריכה מזומנים. אחרי שהבנק דחה אותי, נעזרתי באתר ופניתי לגופים אחרים. אישרו לי הלוואה בתנאים נוחים בתוך שעות ספורות!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • נדיה יששכר 1.7.2015
  "חיפשתי הלוואה בנרות ולא ידעתי למי לפנות. במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית קיבלתי את כל המידע, כולל מאגר מעודכן של גופי הלוואה. שלחתי פנייה והשגתי הלוואה לעסק בתנאים משלמים במיוחד"
  צלמית תמונת פרופיל