גיוס אשראי לפרויקטים

פגישה לגיוס אשראי לפרויקט

עסק שאיננו מתפתח לעומת המתחרים שלו, אלא נשאר קפוא במסגרת אותו רעיון עסקי בסופו של דבר ימצא את עצמו בפיגור ובהפסדים. מכיוון שכך, בעלי עסקים רבים חושבים תמיד על אפשרויות של הרחבת העסק לפרויקטים נוספים, תחומים אחרים, פתיחת סניפים חדשים ועוד. כל זאת דורש הון כספי משמעותי, כמובן, לפיכך בעלי העסקים הקטנים יותר נדרשים לעיתים לגייס אותו ממקורות חיצוניים.

גיוס אשראי לפרויקטים מהבנקים

המקום הראשון שאליו יפנו, בדרך כלל, בעלי העסקים לצורך קבלת הלוואה לפרויקט חדש, הוא הבנק. כאן ישנה חשיבות גדולה לגבי טיב מערכת היחסים של בעל העסק עם הבנק הספציפי – מהו הותק של החשבון העסקי שלו בסניף? מהי היסטוריית החשבון שלו? מהו מחזור העסקים והרווחים לאורך זמן? האם נוצרו יחסים אישיים בינו לבין הפקידים המטפלים בחשבון? כל הדברים האלו יכולים להשפיע במידה כזו או אחרת על היכולת שלו לגייס את הכסף הדרוש לצורך הפרויקט.

מומלץ לקריאה נוספת

קבלת אשראי ומימון בבנק

הלוואות לעסקים מקרנות פילנתרופיות

לפני שבעל העסק מגיע לפגישה עם הבנק, יש צורך להכין את כל המסמכים הדרושים ולהיות מוכן לפרט בדיוק לאן כספי האשראי עתידים להגיע ולשם מה הוא זקוק להם. פקידי הבנק ירצו לשמוע הסברים מדויקים על הפרויקט העתידי, לראות חישובים כספיים, גרפים, טבלאות, צפי של רווחים, הוצאות ועוד. הסיבה לכך היא, כי הלוואות עסקיות הן בסכומים גבוהים יחסית מצד אחד ויכולות להיות בעלות סיכון רב במיוחד, מצד שני. הבנק מעוניין לבטח את עצמו כמה שיותר.

מימון פרויקטים על ידי משקיעים פרטיים

אופציה נוספת שעומדת בפני בעלי העסקים, המעוניינים לפתח את העסק באמצעות פרויקטים חדשים, היא פנייה לאנשים או גופים פרטיים, אשר אינם נתונים לרגולציה כמו הבנקים. גם במקרה זה, בעל העסק צריך לעשות רושם חיובי במיוחד ולהציג את הפרויקט שלו בפני המשקיעים. לרוב, השקעות פרטיות תבוצענה רק אם יש סיכוי לרווחים גבוהים במיוחד או ככניסה לבעלות בעסק.

אנו במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית פועלים כדי לתת מידע רלוונטי בנושאי מימון עסקי וליצור קשר בין לווים להצעות אטרקטיביות של הלוואות. במידה ואתה רוצה לקבל ליצור קשר בנושא, השאר את הפרטים האישיים שלך באתר ואנו ניצור קשר במהירות האפשרית.

למה אנחנו?

 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • יערית בכר 5.10.2016
  "נזקקתי להשקעה מיידית בפיתוח אפליקציה. באתר למדתי איך לגייס משקיעים בקלות. תוך שתי פגישות סגרתי עם משקיע גדול, במקום לבזבז זמן וכסף על משקיעים לא רצינייים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • מיטל ברוך 12.6.2015
  "חיפשתי משקיע לעסק שלי שעוסק בנדלן. דרך האתר הצלחתי לגייס את המשקיע הנכון, וחסכתי כך עשרות אלפי שקלים על עסקאות שהיו נופלות ומפילות אותי איתן!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ערן ליפשיץ 22.6.2016
  אותי מעניין השוק בחו"ל אבל האנגלית שלי לא כל כך טובה. מומחי האתר הראו לי דרך פשוטה לגייס משקיעים באנגלית, ויש לי כמה הצעות בעשרות אלפי שקלים ממשקיעים כבדים על השולחן!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • בן גורביץ'
  "לגייס משקיעים זה השלב הקשה ביותר, אבל באמצעות המומחים של האתר הצלחתי לגייס הון התחלתי של מיליון דולר!"
  צלמית תמונת פרופיל