בניית וניהול תקציב

אנשי עסקים בייעוץ לקבלת קרן הודו סין

תקציב מהווה בסיס לפעילות העסקית השוטפת במשך השנה, הוא חשוב להצלחת העסק ומאפשר למנהלי הארגון לעקוב בכל רגע נתון אחרי ביצועי העסק והשגת היעדים התקציביים והניהוליים. התקציב כולל את תכנון ההוצאות וההכנסות של העסק, הוא מאפשר לממש את יעדי הארגון בהתאם למגבלות המשאבים העומדים לרשות העסק, כמו כן ניהול תקציב חשוב לייעול העבודה בארגון, לחיסכון בהוצאות, לבקרה אפקטיבית ולהקצאת משאבים לפעילות השוטפת של החברה.

בניית תקציב לשנת המס הבאה

בניית תקציב אורכת מספר שבועות לכן חשוב להתחיל מספר חודשים לפני סיומה של שנת המס כדי לקבוע את התקציב לשנה הבאה. את תכנון ובניית התקציב לשנה הבאה אפשר להפקיד בידי גורם מקצועי ומנוסה או לבצע זאת בתוך הארגון על ידי צוות מיומן הכולל גורמים מקצועיים בעלי רקע וניסיון מתאים כמו מנכ"ל, סמנכ"ל כספים, מנהלי מחלקות וכדומה.

התקציב כולל סעיפים רבים כגון הוצאות כלליות והנהלה, הוצאות גיוס כספים, שכירות, שכר לעובדים, חשמל, ארנונה, השקעה בציוד, פיתוח עסקי והוצאות נוספות, כמו כן התוכנית כוללת פירוט של הכנסות העסק. את התקציב מתכננים לפי תכנון אסטרטגי וניתוח צרכי העסק על מחלקותיו השונות, לצד בניית ההוצאות הנדרשות בהתאם לפעילויות המתוכננות של העסק.

לאחר שלב בניית התקציב יש לעקוב אחרי שינויים ומצב ההכנסות וההוצאות של העסק, חשוב לעדכן את התוכנית לאורך השנה ולתעד את השינויים כדי לבחון התפתחויות שונות בארגון ועל מנת לייעל את העבודה ולפקח טוב יותר על תקציב העסק.

ניהול תקציב הנו גורם מרכזי וחשוב להצלחת העסק ולניהול קפדני של ההוצאות וההכנסות השוטפות בשנת המס, יש לנהל את התקציב כל השנה כדי לבחון את המצב הפיננסי של הארגון, לשפר רווחיות ובמידת הצורך לגייס אשראי מבנקים ומחברות מימון חוץ בנקאיות.

למידע נוסף השאירו פרטים באתר וצוות היועצים מומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יחזרו אליכם במהרה. נשמח לסייע לכם לתכנן ולנהל את תקציב העסק שלכם כדי שתוכלו להתמקד בניהול תקין ומקצועי של העסק, וכדי להגיע ליעדים שקבעתם מראש, אנו מתמחים בגיוס אשראי לעסקים ומסייעים לעסקים רבים בפתרונות מימון ואשראי בתנאים נוחים.

דברים נוספים שיכולים לעניין אותכם:

בניית תוכנית עסקית

בדיקת כדאיות כלכלית

ליווי עסקי

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות הייעוץ העסקי המובילות בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 70% מהגולשים שלנו מצאו יועץ בעזרת האתר

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • גולן שרעבי
  "העסק החדש שלי כמעט קרס. ברגע האחרון פניתי לייעוץ מקצועי ובלתי תלוי באתר. גם הצלתי את העסק שלי וגם חסכתי כמעט 4,000 שקלים בשנה אחת!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • לימור נחמיאס
  "ליווי עסקי הוא אבן דרך בבניית עסק ובשמירה על יציבותו. קיבלתי הרבה טיפים מהמומחים באתר וייעול ההתנהלות הכלכלית שלי גרמה לי להגביר את המכירות בכ-17% תוך שלושה חודשים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יהב אלמוג
  "בשוק כל יועץ לוקח סכומים לא הגיוניים ויוצא שאתה עובד בשביל לשלם לו. במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית נותנים ללא עלות מידע שלא יסולא בפז. עד כה חסכתי כ-7,500 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אלינור בן אברהם
  "השוק מוצף מידע מוטה ולפעמים מטעה. המידע שמומחי האתר מספקים הוא אובייקטיבי לחלוטין. באמצעות מומחה מטעמם הוצאתי את העסק מהקשיים
  צלמית תמונת פרופיל