בדיקת כדאיות

בדיקת כדאיות אצל יועץ המרכז לצרכנות פיננסית

מעוניינים להקים עסק או מיזם חדש ורוצים לדעת האם הפרויקט כדאי מבחינה כלכלית? מתכננים להיכנס לתחום עסקי חדש ואתם זקוקים לחוות דעת מקצועית כדי לדעת האם זה כדאי עבורכם? ובכן, בדיקת כדאיות אינה מיועדת להרוס לכם את החלום, אלא לסייע לכם להצליח ולמזער סיכונים. באמצעות הבדיקה תוכלו להתמקד ולקבל החלטות עסקיות נכונות, כך תוכלו להחליט האם כדאי לממש את הרעיון העסקי וכיצד להמשיך.

מה כוללת בדיקת כדאיות כלכלית?

לפני שאתם כותבים תוכנית עסקית מפורטת, משקיעים הון אישי כדי להקים עסק או לרכוש ציוד, ורגע לפני שאתם ממהרים לבנק כדי לקחת הלוואה גדולה, חשוב לבצע בדיקת כדאיות כלכלית על ידי גורם מקצועי ומנוסה המתמחה בכך. הבדיקה כוללת:

 • ניתוח הרעיון או הפרויקט והבנת המיזם
 • חקר שוק וסקירת הענף והמתחרים באופן כללי
 • מודל כלכלי לבדיקת כדאיות המיזם

אין לוותר על הבדיקה מאחר והיא חשובה להצלחת המיזם, לשיפור הרעיון ולחיסכון בעלויות. באמצעות הבדיקה ניתן לקבל החלטה פיננסית שקולה ואחראית ולהימנע מסיבוכים מיותרים.

מי מבצע בדיקת כדאיות?

את הבדיקה אפשר לבצע לבד, כל עוד יש לכם את הידע הפיננסי המתאים, למעשה באמצעות גיליון אקסל וכלים חשבונאיים אפשר להבין האם הרעיון משתלם כלכלית והאם כדאי לפתח אותו ולהשקיע בו. גם אם הבדיקה מגלה כי הרעיון אינו כלכלי בבדיקה הראשונה יש אפשרות להמשיך במיזם לאחר תיקונים שונים ברעיון ובדיקת אפשרויות נוספות כדי להגשים את החלום.

בדיקת כדאיות כלכלית מומלץ לבצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים בעלי רקע מתאים, הבדיקה עשויה לארוך מעט זמן אך כדי ללכת על בטוח ולמזער סיכונים שונים, אין לוותר על הבדיקה. עליכם לזכור כי כ-70% מהעסקים החדשים לא שורדים את שנתם הראשונה, כדי להימנע מעוד נתון יבש בסטטיסטיקה כדאי גם לכם לבצע את הבדיקה החשובה.

למידע נוסף השאירו פרטים באתר והיועצים המומחים של פורטל מידע- המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יחזרו אליכם בהקדם. אנו מסייעים לעסקים רבים, נשמח לעזור גם לכם, ובמידת הצורך נבצע עבורכם בדיקת כדאיות כלכלית למיזם החדש שלכם ונסייע לכם במציאת פתרונות מימון ואשראי בתנאים נוחים.

קריאה נוספת בתחום ליווי וייעוץ עסקי שיכולה לעניין אותכם:

ליווי עסקי
ייעוץ עסקי

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות הייעוץ העסקי המובילות בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 70% מהגולשים שלנו מצאו יועץ בעזרת האתר

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • גולן שרעבי
  "העסק החדש שלי כמעט קרס. ברגע האחרון פניתי לייעוץ מקצועי ובלתי תלוי באתר. גם הצלתי את העסק שלי וגם חסכתי כמעט 4,000 שקלים בשנה אחת!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • לימור נחמיאס
  "ליווי עסקי הוא אבן דרך בבניית עסק ובשמירה על יציבותו. קיבלתי הרבה טיפים מהמומחים באתר וייעול ההתנהלות הכלכלית שלי גרמה לי להגביר את המכירות בכ-17% תוך שלושה חודשים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יהב אלמוג
  "בשוק כל יועץ לוקח סכומים לא הגיוניים ויוצא שאתה עובד בשביל לשלם לו. במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית נותנים ללא עלות מידע שלא יסולא בפז. עד כה חסכתי כ-7,500 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אלינור בן אברהם
  "השוק מוצף מידע מוטה ולפעמים מטעה. המידע שמומחי האתר מספקים הוא אובייקטיבי לחלוטין. באמצעות מומחה מטעמם הוצאתי את העסק מהקשיים
  צלמית תמונת פרופיל