ייעוץ עסקי ופיננסי לעסקים

יועצת עסקית בפגישה על לקוח

ניהול עסק במאה ה- 21 אינו פשוט כלל מאחר ויש להתמודד עם שווקים תחרותיים, ואתגרים רבים כמו ניהול תזרים מזומנים ומסגרת אשראי, פיתוח עסקי וניצול הזדמנויות עסקיות. כבעל עסק לבטח הנך בעל מומחיות בתחום בו אתה פועל, עם זאת ישנם תחומים בניהול העסק בהם חשוב כי תקבל הכוונה עסקית ופיננסית. עליך לזכור כי ללא ייעוץ פיננסי ועסקי וכתוצאה מחוסר תשומת לב לנושאי הליבה של ניהול העסק הנך חשוף לקשיי תזרים, לירידה בהכנסות ולהפסדים.

 

חברות ייעוץ וליווי עסקי, כלכלי ופיננסי

שירותי יעוץ עסקי, כלכלי ופיננסי על ידי חברות מקצועיות המתמחות בכך תורמים לניהול עסקי תקין, איכותי ומתקדם. שירותי הייעוץ ניתנים באופן חיצוני על ידי יועצים מנוסים ואובייקטיבים. ייעוץ פיננסי ועסקי ניתן באופן פרטני ואישי עבורך, תוך אפיון העסק שלך, בדיקת נקודות חוזק וחולשה, בניית תכנית עסקית בהתאמה לסביבה התחרותית בה העסק פועל, ובהתאם לתנאי השוק. כמו כן, הייעוץ  כולל הכוונה בהתמודדות מול בנקים, גופים פיננסיים שונים ומול הספקים.

ראוי לציין כי יועץ עסקי אינו מושפע מלחצים ומתחים שונים המאפיינים את העבודה שלך, וכמו כן הוא אינו קשור רגשית לעסק, לפיכך הוא מסוגל לזהות קשיים ובעיות בניהול ובתפקוד העסק. לאחר ניתוח מקצועי של פעילות העסק, היועץ יתכנן עבורך אסטרטגיה להערכת סיכונים ויבנה עבורך תכנית עסקית מפורטת ומדויקת בהתאמה לשלבי ההתפתחות של הארגון, ובמטרה לסייע לו לצאת לדרך חדשה, רווחית ומוצלחת.

תהליך ייעוץ עסקי

כאמור, יועץ עסקי מגיע מרקע מקצועי בתחומי כלכלה, ניהול, שיווק, מכירות, מימון וכספים. ברשותו ידע רב וניסיון עשיר בניהול פיננסי תקין, בגיוס אשראי לעסק, במציאת פתרונות מימון משתלמים, בייעול העבודה מול ספקים ובשיפור מערך המכירות והשירות ללקוחות החברה.

תהליך ייעוץ עסקי כולל את השלבים הבאים:

 • בחינה לעומק של הסביבה העסקית בה החברה פועלת, לרבות מתחרים, ספקים ואפיון לקוחות.
 • אפיון נקודות חוזק וחולשה של העסק.
 • אפיון מקצועי של המבנה התפעולי והארגוני, לרבות מערך כוח אדם, שיטת תמחור, תהליך מכירה, שירות ללקוח הסופי וכדומה.
 • אפיון ובדיקה מקיפה של תיק האשראי וניהול תזרים המזומנים בעסק.
 • בניית תכנית עסקית מפורטת הכוללת אסטרטגיה מחושבת בהתאם להערכת סיכונים.
 • ייעוץ והכוונה לניהול מו"מ מול הספקים כדי לשפר תנאי אשראי ומחירים.
 • ייעוץ והכוונה בניהול מו"מ מול הבנקים וחברות מימון חוץ בנקאיות.
 • גיבוש תחזית מבוססת לביצועים עתידיים של העסק.
 • אפשרות לליווי עסקי לאורך זמן כדי לשפר תהליכים ולהטמיע אסטרטגיות חדשות וכלי ניהול מתקדמים, בהתאמה לתכנית העסקית החדשה.

 פתרונות עסקיים מתקדמים וחדשניים

חשוב להדגיש כי חברות ייעוץ עסקי מחזיקות ברשותן ידע נרחב ומקיף בכל נושאי הליבה הדרושים לניהול תקין ויעיל של העסק. הייעוץ מאפשר לבעלי העסק להתרכז בעבודה השוטפת ולקבל ארגז כלים שימושי ופרקטי כדי לשפר רווחיות, לייעל תהליכי מכירה ושירות ללקוחות, להגדיל את האשראי, לשפר תזרים מזומנים ועוד.

כדאי לדעת כי ייעוץ עסקי ניתן ליזמים בראשית דרכם המעוניינים להקים עסק חדש אך אין ברשותם ידע פיננסי מתקדם. כמו כן, חברות ייעוץ עסקי מציעות שירות בעל ערך מוסף לעסקים קיימים המעוניינים להתרחב, למנף את הצלחתם או כדי להיחלץ מקשיים עסקיים שונים. ליועץ העסקי כלים מתקדמים המסייעים לך להגדיר מטרות מדויקות על מנת לפתח את החברה וכדי להוביל אותה להצלחה. במידת הצורך ניתן לפנות לחברת ייעוץ עסקי המלווה אותך לאורך זמן ומסייעת לך לקבל החלטות נכונות.

צוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית עומד לרשותך, נשמח להעניק לך ייעוץ עסקי ראשוני ללא תשלום והתחייבות מצדך, ולהתאים עבורך יועץ עסקי מקצועי ובעל ניסיון עשיר. השאר פרטים באתר ונחזור אליך בהקדם.

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות הייעוץ העסקי המובילות בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 70% מהגולשים שלנו מצאו יועץ בעזרת האתר

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • גולן שרעבי
  "העסק החדש שלי כמעט קרס. ברגע האחרון פניתי לייעוץ מקצועי ובלתי תלוי באתר. גם הצלתי את העסק שלי וגם חסכתי כמעט 4,000 שקלים בשנה אחת!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • לימור נחמיאס
  "ליווי עסקי הוא אבן דרך בבניית עסק ובשמירה על יציבותו. קיבלתי הרבה טיפים מהמומחים באתר וייעול ההתנהלות הכלכלית שלי גרמה לי להגביר את המכירות בכ-17% תוך שלושה חודשים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יהב אלמוג
  "בשוק כל יועץ לוקח סכומים לא הגיוניים ויוצא שאתה עובד בשביל לשלם לו. במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית נותנים ללא עלות מידע שלא יסולא בפז. עד כה חסכתי כ-7,500 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אלינור בן אברהם
  "השוק מוצף מידע מוטה ולפעמים מטעה. המידע שמומחי האתר מספקים הוא אובייקטיבי לחלוטין. באמצעות מומחה מטעמם הוצאתי את העסק מהקשיים
  צלמית תמונת פרופיל