חוק מתן הלוואות


אישה חותמת על טפסים לקבלת הלוואה

תחום האשראי בישראל עבר מהפכה של ממש בשנים האחרונות, כאשר הבנקים איבדו את המונופול שהיה להם לטובת חברות חוץ בנקאיות חדשות רבות. פתיחת השוק לתחרות הובילה לשיפור מצבו של הלקוח מצד אחד, אך גם פתחה פתח למעשי רמייה ועושק מצד חברות שניצלו את הפיקוח הרופף עליהן מצד הרגולטור.

חוק מתן הלוואות

חוקי הלוואות שנחקקו בכנסת באו להתמודד עם הסיטואציה בה עסקים פרטיים רבים גבו ריבית מוגזמת על הלוואות צרכניות והכניסו את הלווים לברוך פיננסי לא פשוט. למעשה, חברות פיננסיות חוץ בנקאיות רבות ניצלו את חוסר הידע של מבקשי ההלוואה והחתימו אותם על הסכמי הלוואה עם עלויות מנופחות עבורם. ההסדרה של חוק מתן הלוואות קובעת ריבית מקסימאלית שניתן לגבות בשוק ומאפשרת סנקציות חמורות על מפירי התקנות.

אנו במרכז לצרכנות פיננסית שמנו לנו למטרה להציע ללווים השונים אפשרויות משתלמות לקבלת הלוואות צרכניות ועסקיות בהתבסס על הניסיון רב השנים של מומחי האשראי שלנו. אנו טוענים, כי קבלת מידע אקטואלי ואובייקטיבי על מאפייני האשראי בבנקים ובחברות החוץ בנקאיות, יכולה בהחלט לסייע בבחירת המסלול האופטימאלי ביותר.

מכיוון שהלוואות חיצוניות כיום נלקחות לעיתים בסכומים גבוהים למדי ביחס להכנסות, אנו ממליצים לעשות שימוש בשירותים של אנשי מקצוע ולקבל ייעוץ טרם ההחלטה. פנייה למרכז לצרכנות פיננסית גם תקל עליך בהגשת הבקשה ותגדיל את הסיכויים לאישור חיובי.

אם אתה מעוניין בהלוואה משתלמת במיוחד, כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה היועצים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית. הייעוץ באתר ללא עלות וללא התחייבות.

דברים נוספים שיכולים לעניין אותך:
הלוואות ללא תלושי משכורת
הלוואות לפי סכום
איך מקבלים הלוואה לכל מטרה בתנאים טובים


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • ירדן 9.10.2016
  אני מסורב בבנק, והצלחתי לקבל הלוואה טובה דרך האתר!
  צלמית תמונת פרופיל
 • שני נעימי 14.4.2016
  לא האמנתי שיצליחו לשפר לי את תנאי ההלוואה אבל הצליחו! שמחה שניסיתי
  צלמית תמונת פרופיל
 • אמיר ו 26.3.2015
  חיפשתי מידע על ריביות טובות להלוואה קטנה, ולא רק שמצאתי את כל המידע גם סגרו לי יופי של הלוואה
  צלמית תמונת פרופיל