הלוואות לפי סכום


70,000 ש

זקוקים להלוואה בסכום שידוע לכם מראש? למשל לצורך רכישת רכב, או מימון מטרה כל שהיא בתעריף מוגדר?

כאן, במרכז הישראלי לצרכנות  פיננסית, תוכלו למצוא הלוואות לפי סכומים, מגורמים בנקאיים וחוץ בנקאיים, ובתנאים נוחים. תוכלו להשוות ולחסוך, אם תבצעו בדיקה מקיפה של מסלולי ההלוואות השונים, בסכומים הרצויים לכם.

הלוואה של 50000 ש"ח

אם אתם חושבים על קניית רכב חדש, ויודעים את העלויות, או אם חסרים לכם חמישים אלף ₪ למימוש החלום, זה הזמן שלכם להתחיל לקבל מידע ספציפי על הלוואות של חמישים אלף שקלים.

בנקים מסוימים, למשל בנק הפועלים, בנק איגוד, בנק פועלי אגודת ישראל ואחרים מעמידים הלוואות בסכומים ספציפיים ובתנאים שמעמידים את טובת הלקוח בשורה הראשונה.

במקום להתחיל לאסוף מידע מכל בנק בארץ, או מכל מוסד פיננסי חוץ בנקאי, תוכלו למלא את הפרטים הדרושים במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית ותקלו הצעות להלוואות רק בסכום המבוקש.

הלוואה של 10 אלף שקל

גם אם הסכום הוא נמוך יותר ואתם זקוקים לו במהירות, למימון חופשה קצרה, רכישת פריט לבית או כל דבר אחר, תמצאו שעומדים לרשותכם גם מסלולי הלוואה של עשר אלף שקלים, בפריסת תשלומים נוחה.

בנקים כמו הפועלים, לאומי ומזרחי טפחות מציעים אפילו הלוואת אקספרס בסכום זה, ללקוחותיהם, כלומר כאלו שיש להם חשבון המתנהל בבנק.

במקרה זה תוכלו להגיש את הבקשה אונליין, באתר הבנק ולקבל את האישור בתוך זמן קצר, כשהכסף נכנס ישירות לחשבונכם, כל זאת ללא ערבים ובטחונות.

גם גופים חוץ בנקאיים דואגים להעברת הלוואות מיידיות, במיוחד אם מדובר בסכומים לא גבוהים במיוחד.

הלוואה 150 אלף שקל

כשמדובר בסכומים משמעותיים, למשל הלוואה של מאה וחמישים אלף שקל, עומדים לרשותכם מספר מסלולים, המיועדים גם לבעלי עסקים קטנים ובינוניים וגם לפרטיים.

במסלולים אלו יכול להיות שתדרשו להעמיד בטחונות. למשל, אם ההלוואה נועדה לרכישת רכב חדש, הרכב עצמו יהיה משועבד לבנק, כעירבון נגד ההלוואה.

אם אתם זקוקים להלוואה בגבה זה למטרה אחרת, ניתן להעמיד נכס שברשותכם כנגד ההלוואה, או אפילו תוכניות חסכון כמו קרנות השתלמות וקופות גמל, כערובה לבנק.

בנקים רבים שמעמידים מסלולי הלוואות בסכומים גבוהים, יציעו לכם גם פריסת תשלומים נוחה במיוחד, לפעמים עד שש שנים, כמו בבנק יהב, פועלים והבינלאומי, או בריבית קבועה שאינה משתנה שתבטיח לכם החזר חודשי קבוע וידוע מראש.

הלוואה עד 80000 ₪

מתכננים לשפץ את הבית? הבת מתחתנת? לרשותכם עומד מגוון גדול של הלוואות עד שמונים אלף שקלים, בתנאים מעולים ובהתאמה למטרת ההלוואה. למשל, אם מדובר בשמחה משפחתית, תוכלו להחזיר את ההלוואה רק כחצי שנה אחרי שקיבלתם אותה, כפי שמציעים לכם בבנק פועלי אגודת ישראל, או להתחיל להחזיר אותה בתנאי ריבית מסוימים ולשנות את תנאי ההחזר כל חצי שנה, כפי שמציעים בבנק הבינלאומי הראשון.

לא חשוב מה סכום ההלוואה, חשוב שתדעו מהיכן אתם לוקחים אותה ומה התנאים, כמה תחזירו בסופו של דבר, מה צריך לדעת ומה גובה הריבית.

את כל הפרטים והנתונים החשובים הללו תוכלו למצוא במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית, שיאתר לכם הצעות להלוואות לפי סכומים ממיטב הגופים המובילים בארץ. מה שיהיה עליכם לעשות הוא להשוות ביניהן ולחסוך זמן חיפוש ובעיקר כסף רב.

מלאו את הפרטים בטופס שבאתר, עם הסכום הרצוי לכם, וקבלו הצעות אטרקטיביות להלוואה. בודקים, משווים ובוחרים בזו המתאימה ביותר לצרכיכם וליכולת ההחזר שלכם.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • שימי לאופר 23.8.2016
  "גם הלוואה קטנה יכולה להיות בעיה גדולה. למזלי המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית עזרו לי לקבל הלוואה"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יפעת מזרחי 11.7.2016
  קיבלתי הלוואה של 50,000 ש"ח בתנאים מעולים!
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני מזרחי 13.6.2016
  קיבלתי הלוואה של 10,000 תוך יום, וואלה הבטיחו וקיימו
  צלמית תמונת פרופיל