הלוואה עד 80,000 ש"ח


80000 ש

סביבת הריבית המינימאלית שישראל נמצאת בה היום מדרבנת אנשים רבים ליטול הלוואות ולנצל את העלויות הנמוכות יחסית של אשראי בבנקים ובגופים חוץ בנקאיים מסוימים. עם זאת, צריך לזכור שגם בסיטואציה שנוצרה מומלץ לבדוק היטב את האפשרויות הזמינות, להתייעץ עם מומחים ולבצע סקר שוק יסודי.

איך ניתן לקבל הלוואה של שמונים אלף ₪?

קבלת אשראי בגובה שמונים אלף שקלים זמינה בדרך כלל ללווים בעלי הכנסה קבועה וגבוהה למדי לאורך זמן וגם היסטוריית אשראי תקינה (בתנאי שאין להם התחייבויות כספיות משמעותיות). אשראי בנקאי יכול להיות במקרה זה משתלם, שכן הריבית היא נמוכה יותר והתהליך של קבלת הלוואה הוא מהיר למדי.

כמו כן, יש לציין, כי הלוואות עד 80,000 ₪ מגופים חוץ בנקאיים הן אופציה משתלמת גם למי שמחזיק קופות גמל או קרנות משתלמות בחברות מנהלות גדולות. לרשותם של הלווים מסלולי הלוואות בריבית משתלמת וזאת מכיוון שהנכסים הקיימים מתפקדים כביטחונות כנגד ההלוואה.

הלוואה חוץ בנקאית עד 80 אלף שקל

אם אתם שואלים את עצמכם איך ניתן לבצע סקר שוק נכון או למי לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי ללא כל אינטרס, אנחנו כאן בדיוק בשביל אנשים כמוכם. הקמנו צוות של יועצים פיננסיים מומחים שיכול לתת ייעוץ אמין ונטול כל עניין אישי. אחד המומחים שלנו ישמח לתת לכם מידע שימושי בנוגע לאפשרויות שעומדות בפניכם לקבלת הלוואה חוץ בנקאית עד 80 אלף שקלים מחברות חוקיות שמאושרות לתת הלוואות על ידי משרד האוצר. בדרך זו תוכלו לחתום על כל הלווה שתרצו, בראש שקט.

אנו במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית עובדים עם מגוון גופים שעוסקים בהלוואות צרכניות ועסקיות. אם אתה זקוק להלוואה, אנו יכולים לסייע לך ללא עלות או התחייבות. השאר את פרטיך באתר שלנו ואנו נחזור אליך בהקדם.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • שימי לאופר 23.8.2016
  "גם הלוואה קטנה יכולה להיות בעיה גדולה. למזלי המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית עזרו לי לקבל הלוואה"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יפעת מזרחי 11.7.2016
  קיבלתי הלוואה של 50,000 ש"ח בתנאים מעולים!
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני מזרחי 13.6.2016
  קיבלתי הלוואה של 10,000 תוך יום, וואלה הבטיחו וקיימו
  צלמית תמונת פרופיל