הלוואות ללא תלושי משכורת


אישה, בעלת עסק שקיבלה הלוואה באמצעות האתר

אם אתה זקוק להלוואה דחופה, אך כרגע אינך עובד לכן אתה לא מסוגל להציג תלושי משכורת, אינך צריך להרים ידיים או לנסות להתחנן בבנק או בפני המשפחה. בעזרת ייעוץ מקצועי תוכל לקבל הלוואות ללא תלושי משכורת, עם זאת עליך לדעת כי תנאי ההלוואה יהיו ברוב המקרים יקרים יותר לעומת הלוואה עם תלושי שכר.

הלוואות ללא תלושי שכר ניתן לקבל מגורמים פיננסיים שונים כמו בנקים, חברות אשראי, חברות ביטוח ובתי השקעות המנהלים את כספי הפנסיה, חברות מימון פרטיות הפועלות בהיתר ממשרד האוצר ומעמותות שונות. הלוואות בלי תלושים הן לרוב יקרות יותר עבורך, לכן עליך לשקול היטב האם ההלוואה מתאימה לך או לנסות לקחת הלוואה קטנה יותר כדי לא להתחייב בתקופה בה אין לך שכר קבוע להחזר חודשי גבוה מדי.

הלוואות ללא הכנסה ובלי תלושים

גופים פיננסיים אינם ממהרים להלוות כסף למי שאינו עובד באופן קבוע או שאין לו הכנסה קבועה. רוב הגופים הפיננסיים דורשים כתנאי מקדים לקבלת הכסף להציג שלושה תלושי שכר אחרונים, משכורת קבועה מעידה על יציבות ויכולת החזר. עם זאת, עדיין ישנה אפשרות לקבל הלוואות ללא תלושי משכורת בתנאים גמישים ואטרקטיביים, כל עוד נעזרים באנשי מקצוע מנוסים.

לכן, אנו ממליצים לך להשאיר פרטים בטופס שבאתר מרכז לצרכנות פיננסית, כך נוכל לסייע גם לך למצוא הלוואות ללא תלושי שכר בתנאים משתלמים ונוחים. אנו מסייעים לאלפי ישראלים מדי שנה לקבל הלוואות בתנאים מועדפים, בין אם הם מועסקים כרגע במשרה מלאה או חלקית ובין אם הם מובטלים או אין להם כל הכנסה. השירות באתר הינו ללא התחייבות וללא שום עלות.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • עינת שליו 19.2.2016
  אני גננת וחיפשתי הלוואה משלמת לחתונה של ביתי, באמצעות האתר גילתי שאני זכאית להלוואה מיוחדת. ממליצה חום להתייעץ עם מומחי האתר לפני שחותמים
  צלמית תמונת פרופיל
 • איגור 17.6.2016
  אני עולה חדש וההיתי זקוק להלוואה לרכב, היועץ הפיננסי של האתר מצא לי הלוואה מיוחדת לעולים בתנאים טובים. תודה!
  צלמית תמונת פרופיל
 • דקל מנחם 7.7.2016
  אני עובד הייטק וההייתי צריך הלוואה משלימה למשכנתא, נציגי האתר עזרו לי למצוא הלוואה שמתאימה במיוחד עבורי
  צלמית תמונת פרופיל