משכנתא קבוצתית

קבוצת רכישה למשכנתא קבוצתית

כל מי שהלך אי-פעם לקמפינג או בנה ספינה, יודע שמקל אחד נשבר בקלות אבל אוסף של מקלות קשה לשבור. אותו כלל חל גם על משכנתא קבוצתית. קבוצת רכישה למשכנתא מאפשרת מספר יתרונות על פני הגשת בקשה בודדה למשכנתא. הדבר בא לידי ביטוי בכוח הקנייה הרב והמרוכז.

מה היתרונות במשכנתא קבוצתית

למשכנתא קבוצתית מספר יתרונות, הבאים לידי ביטוי ביכולת ההתמקחות עם הבנק על האפשרויות המוצעות במשכנתא. כחלק מההתארגנות הקבוצתית, ניתן להשיג כוח מיקוח רב יותר במשא ומתן על תנאים טובים יותר, כמו גם ייעוץ והכוונה מבנקאים בכירים וקבלת שירות מועדף ומהיר. מעבר לכך, ניתן להשיג ריביות ותנאי משכנתא טובים יותר והתאמה של ההחזר החודשי ליכולת הכלכלית.

מה כדאי לדעת

לפני שמתארגנים על קבוצת רכישה, כדאי להתייעץ בעניין אצל מביני דבר ובעלי מקצוע, על-מנת שייווצר שילוב בקבוצה הרלוונטית עבורכם. ניתן לבקש ייצוג מול הבנק וסיוע בהשגת תנאים טובים, ריביות והנחות בהתאם לצרכים ולאפשרויות המוצעות, החל מהלוואות ועד למחזור משכנתא. ניתן גם לחסוך את דמי הטיפול ולגשת ללא תיווך אל הבנק, אך במהלך הפגישה עם הבנק כדאי לעבור על פני כל הסעיפים ולבקש הנחות ותנאים מועדפים מתוקף היותכם מייצגים של קבוצת רכישה. הבנק יהיה מעוניין ברכישת משכנתא על-ידי קבוצה גדולה ומגובשת, ולכן יש מקום למשא ומתן. בנוסף, רבים נותנים המלצה חמה מאוד לקחת יועץ משכנתאות שילווה את התהליך, לפחות בתחילה, כי החיסכון גדול מהעלות במקרה זה.

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  משכנתאות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם יועצי המשכנתאות הטובים ביותר בענף
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל משכנתא

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • שרון בכר 3.5.2016
  אני רוצה להודות ליועצי האתר בזכותכם חסכתי מעל 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיר ש 11.5.2016
  לא האמנתי שאוכל לקבל הלוואה בתנאים כאלה, בעיקר אחרי שסורבתי בפעם הראשונה ע"י הבנק. תודה רבה על העזרה! כיף שיש לך גב
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני 16.6.2016
  בזכות האתר קיבלתי הלוואה מקרנות מדינה, שירות מעולה ומקצועי! תודה
  צלמית תמונת פרופיל