מסלולי הלווואות משכנתא של בנק פועלי אגודת ישראל  ​

בית עם כסף שנחסך כמשכנתא

בנק פועלי אגודת ישראל, הידוע בכינויו המקוצר פאגי, נוסד בשנת 1977 לאחר איחוד בין שתי קופות מילווה בתל אביב ובחיפה של תנועת פועלי אגודת ישראל. בנק פועלי אגודת ישראל הוקם על מנת לסייע לאוכלוסיית שומרי המצוות בישראל, לאחר הקמת פאגי רכש הבנק הבינלאומי 65% בפעילות הבנק, בשנת 2010 הבנק הבינלאומי השלים את רכישת מניות הבנק. ב-1 בינואר 2016 הושלם מיזוג בנק פועלי אגודת ישראל לתוך הבנק הבינלאומי, והוחלט לשמור על שם המותג פאגי, כאשר הבנק מתמקד בפעילותו לציבור החרדי והדתי לאומי בארץ.

בנק פועלי אגודת ישראל מציע מגוון מסלולי הלוואות ללקוחותיו מהמגזר החרדי והדתי לאומי, המימון מגיע מהבנק הבינלאומי לכן ניתן למצוא דמיון בין מסלולי הלוואות המשכנתא של שני הבנקים. כדאי לדעת כי לקוחות בנק פועלי אגודת ישראל המגיעים מהמגזר החרדי נוהגים לרוב לקחת הלוואות יחסית נמוכות מהממוצע של סכום המשכנתאות באוכלוסייה החילונית וזאת מאחר שחרדים רבים רוכשים דירות למגורים בפריפריה ובשכונות חרדיות בערים הגדולות, בהם מחירי הדיור נמוכים יותר. כמו כן, כושר ההשתכרות של לקוחות מסוימים מהמגזר החרדי נמוך מהממוצע בשאר המגזרים, לכן הם זקוקים לפתרונות ייעודיים ונוחים שיאפשרו להם לרכוש דירה.

מסלולי הלוואות משכנתא של בנק פועלי אגודת ישראל

 • משכנתא שקלית בריבית קבועה – הלוואה נוחה בהחזר חודשי קבוע המאפשרת ללווה לדעת מראש מהו התשלום החודשי, ההחזר אינו מושפע משינויים במדד המחירים לצרכן, משינויים בשער הדולר או מכל הצמדה אחרת.
 • משכנתא צמודה למדד בריבית משתנה- משכנתא בריבית משתנה צמודה למדד לתקופה של 4-30 שנים, הריבית במסלול זה משתנה אחת ל-13 חודשים, או אחת לשנתיים, לשלוש שנים, לחמש שנים או לעשר שנים, בהתאם לבקשת הלווה בעת מעמד החתימה על חוזה ההלוואה. למסלול זה יש מספר יתרונות מאחר וניתן לפרוע את ההלוואה במועד שינוי הריבית ללא תשלום עמלת היוון הפרשי הריבית. מסלול זה מתאים בעיקר למי שצופה ירידה בשיעור הריבית בעתיד.
 • משכנתא צמודה למדד בריבית קבועה- משכנתא בריבית קבועה מעניקה יציבות ושקט נפשי ללווה, ניתן לבחור מסלול זה לתקופה של 4-25 שנים, הריבית ידועה מראש, ההחזר החודשי עלול להשתנות בהתאם לשינויים במדד. מסלול זה מתאים בעיקר ללווים המעוניינים לדעת מראש מהי הריבית ומהו סכום ההחזר החודשי, עם זאת חשוב לזכור כי ההחזר משתנה בהתאם לשינויים במדד.
 • משכנתא צמודה למט"ח- מסלול זה צמוד למט"ח (דולר או אירו), מבוסס על ריבית הליבור ומשתנה אחת ל-3 חודשים. ניתן לבחור מסלול זה לתקופה של 4-15 שנים, המסלול מומלץ בעיקר למי ששכרו צמוד למט"ח, בין אם הוא מקבל את משכורתו בארץ או הכנסותיו מגיעות מחו"ל. ניתן לפרוע מסלול זה ללא תשלום עמלת היוון הפרשי ריבית, יתרון חשוב.
 • הלוואת גישור- הלוואה קצרת מועד לתקופה של עד 25 חודשים, מיועדת למימון ביניים לרכישת דירה ומתאימה למי שרוכש דירה חדשה וממתין לתקבול בגין מכירת הדירה הישנה. הלוואת גישור בבנק פועלי אגודת ישראל אפשר לקחת בשלושה מסלולים עיקריים – הלוואה צמודה למדד בריבית קבועה, הלוואה צמודה למט"ח, הלוואה לא צמודה על בסיס ריבית פריים.
 • משכנתא לזכאים- זכאי משרד הבינוי והשיכון יכולים לקבל משכנתא מועדפת בתנאי זכאות, על פי קריטריונים הנקבעים במשרד הבינוי והשיכון.

ייעוץ מקצועי ע"י המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית

בנק פועלי אגודת ישראל מציע ללקוחותיו בעלי חשבון עו"ש בבנק לקבל תנאים נוחים יותר, אפשר לשקול פתיחת חשבון עו"ש בבנק כדי לזכות בתנאים מועדפים. הבנק מציע מגוון מסלולי הלוואות משכנתא המיועדות בעיקר ללווים מהמגזר החרדי והדתי לאומי.

למידע נוסף ולשאלות השאר פרטיך באתר, צוות היועצים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יחזור אליך בהקדם, ובנוסף תקבל ללא עלות או התחייבות הצעה אטרקטיבית. נשמח לסייע גם לך לקבל משכנתא נוחה בתנאים מועדפים, בהתאמה ליכולת ההחזר שלך ולצרכים הייחודיים שלך.

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  משכנתאות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם יועצי המשכנתאות והבנקים הטובים ביותר בענף
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל משכנתא בנקאית

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • יוגב שלום 24.6.2016
  "חברים אמרו לי שזה זמן טוב למחזר את המשכנתא שלי, אבל לא הייתי בטוח דרך איזה בנק לעשות את זה, למזלי הגעתי מהמלצה של חבר לאתר ובאמצעות יועץ משכנתא הצלחתי לחסוך במחזור מעל 40,000 ש"ח!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • נירית ומאיר 24.1.2016
  "ידענו שהשלב הבא אחרי חתונה הוא משכנתא, ולא ממש ידענו איך בכלל מתחילים ודרך איזה בנק לקחת את המשכנתא, יועץ משכנתא מהאתר ליווה אותנו מתחילת תהליך עד לקבלת המפתח לדירה!, תודה רבה! "
  צלמית תמונת פרופיל
 • יעל לוי 21.10.2015
  "משכנתא חדשה, ריבית משכנתא, מחזור משכנתא, הכל היה נשמע לי כמו סינית!, חברה המליצה לי לקרוא באתר על הנושאים האלו לפני לקיחת המשכנתא, וברגע ההגעה לבנק באמת הגעתי מוכנה! והשגנו משכנתא עם החזר חודשי שבאמת אפשר לחיות איתו"
  צלמית תמונת פרופיל