מסלולי הלווואות משכנתא של בנק אגוד

לוגו של בנק איגוד למשכנתאות

בנק אגוד הוקם בשנת 1951 ע"י החברה הכלכלית הארץ ישראלית מניו יורק והחברה הכלכלית בע"מ מלונדון. בין השנים 1983 ועד מאי 1993 עברה השליטה בבנק לידי בנק ישראל ובנק לאומי, לאחר מכן נמכר גרעין השליטה בבנק לשלמה אליהו אחזקות, לישעיהו לנדאו אחזקות ולנכסי דוד לובינסקי אחזקות. בהמשך הבנק נמכר לבנק כרמל.

בנק אגוד הוא ה-6 בגודלו במערכת הבנקאות בישראל, יש לו כ-36 סניפים ברחבי הארץ, הוא מעניק שירות ללקוחות פרטיים ועסקיים. בין השאר בנק אגוד מתמחה במשכנתאות ומציע מגוון מסלולי הלוואות למשכנתא.

מסלולי הלוואות משכנתא של בנק אגוד נבדלים זה מזה בפרמטרים שונים כגון ריבית, הצמדה, תקופת הפירעון, לוח סילוקין לחישוב ההחזר החודשי ועמלות פירעון מוקדם.

מסלולי הלוואות משכנתא של בנק אגוד  

 • הלוואה לזכאים של משרד השיכון- תקופת ההלוואה וגובה הריבית נקבעים בהתאם לנוהלי משרד השיכון ובהתאמה לתנאי הזכאות האישית של הלווה.
 • הלוואה צמודת מדד בריבית קבועה- במסלול זה הבנק קובע את הריבית מראש במעמד החתימה על חוזה ההלוואה, ובהתאם לתקופת המשכנתא. הריבית נשארת קבועה לאורך כל חיי ההלוואה אך התשלום החודשי משתנה בהתאם לשינויים במדד המחירים לצרכן.
 • הלוואה בריבית קבועה לא צמודה- מסלול זה מתאים למי שמחפש יציבות וחושש מסיכונים, במסלול זה ההחזר החודשי קבוע לאורך כל חיי ההלוואה.
 • הלוואה בריבית משתנה לא צמודה- במסלול זה שיעור הריבית משתנה בנקודת היציאה כל חמש שנים, ההחזר החודשי אינו מושפע משינויים במדד. הבנק מחשב את שיעור הריבית לפי עוגן חיצוני, אפשר לפרוע או למחזר את ההלוואה מדי חמש שנים, בנקודת היציאה, ללא עמלת פירעון מוקדם.
 • הלוואה בריבית משתנה צמודה למדד- שיעור הריבית במסלול זה משתנה כל שנה, שנתיים או חמש שנים, בהתאם לנקודת השינוי הנבחרת מראש. אפשר לפרוע את ההלוואה בנקודות השינוי של הריבית, ללא עמלת פירעון מוקדם.
 • הלוואה בריבית משתנה על בסיס פריים- מסלול זה אינו צמוד למדד (יתרון), הריבית משתנה בהתאם לשינויים בריבית הפריים, השינוי מתבצע מדי חודש לכן המסלול נחשב לתנודתי, עם זאת בגלל הריבית הנמוכה הוא נחשב לאטרקטיבי. אפשר לפרוע את ההלוואה בכל זמן ללא עמלת פירעון מוקדם.
 • הלוואה בריבית משתנה על בסיס מק"מ- מסלול זה אינו צמוד למדד, הריבית משתנה אחת לשנה על בסיס עוגן חיצוני (מק"מ), עם הפחתה או תוספת של מרווח קבוע.
 • הלוואה צמודה למט"ח- מסלול המתאים במיוחד ללווים המקבלים שכר במט"ח, אפשר לקחת הלוואה שקלית צמודה לדולר או לאירו, הריבית במסלול זה משתנה כל חצי שנה על בסיס ריבית הלייבור.
 • הלוואה נקובת מט"ח- במסלול זה אפשר לקחת הלוואה במגוון מטבעות כמו דולר, אירו, ין, פרנק שוויצרי וכדומה. ההלוואה בריבית משתנה על בסיס הלייבור.

תנאי ההלוואה משתנים בין לקוח ללקוח, למידע נוסף על משכנתאות בבנק אגוד לחצו כאן.

משכנתא לוקחים רק בעזרת המומחים שלנו

כדי לקחת משכנתא בתנאים נוחים ובהתאמה אישית אנו ממליצים בחום להעזר ביועץ משכנתאות מצוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית. אנו מתמחים במשכנתאות ובפתרונות מימון נוספים לדוגמת הלוואות לכל מטרה והלוואות לעסקים, ומסייעים מדי שנה ללווים רבים לקחת משכנתא בתנאים אטרקטיביים ומועדפים, נשמח לסייע גם לך. השאר פרטים באתר ונחזור אליך בהקדם!

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  משכנתאות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם יועצי המשכנתאות והבנקים הטובים ביותר בענף
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל משכנתא בנקאית

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • יוגב שלום 24.6.2016
  "חברים אמרו לי שזה זמן טוב למחזר את המשכנתא שלי, אבל לא הייתי בטוח דרך איזה בנק לעשות את זה, למזלי הגעתי מהמלצה של חבר לאתר ובאמצעות יועץ משכנתא הצלחתי לחסוך במחזור מעל 40,000 ש"ח!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • נירית ומאיר 24.1.2016
  "ידענו שהשלב הבא אחרי חתונה הוא משכנתא, ולא ממש ידענו איך בכלל מתחילים ודרך איזה בנק לקחת את המשכנתא, יועץ משכנתא מהאתר ליווה אותנו מתחילת תהליך עד לקבלת המפתח לדירה!, תודה רבה! "
  צלמית תמונת פרופיל
 • יעל לוי 21.10.2015
  "משכנתא חדשה, ריבית משכנתא, מחזור משכנתא, הכל היה נשמע לי כמו סינית!, חברה המליצה לי לקרוא באתר על הנושאים האלו לפני לקיחת המשכנתא, וברגע ההגעה לבנק באמת הגעתי מוכנה! והשגנו משכנתא עם החזר חודשי שבאמת אפשר לחיות איתו"
  צלמית תמונת פרופיל