מסלולי הלוואות משכנתא של בנק יהב לעובדי המדינה

לוגו של בנק יהב

בנק יהב  לעובדי מדינה הוקם בשנת 1954 והוא מתמחה במתן שירותים בנקאיים ופיננסיים למגזר הקמעונאי, לרבות משקי בית ועובדים שכירים. בעבר הבנק התמחה במתן שירותים בנקאיים לעובדי מדינה, אך מחודש פברואר 2007 הבנק רשאי לספק שירות לכלל ציבור הלקוחות, לבנק יש כ-40 סניפים בפריסה ארצית.

בנק יהב מוחזק על ידי בנק מזרחי טפחות (50%) והחברה למפעלי כלכלה ותרבות לעובדי מדינה (50%). בין השאר, הבנק מתמחה במשכנתאות לכלל הציבור, ניתן לבחור מסלולי הלוואות משכנתא של בנק יהב לעובדי מדינה בעזרת המומחים של טפחות. ניתן לקבל משכנתא במגוון רחב של מסלולים ולבנות תמהיל מותאם אישית למאפייני הלווה, צרכיו הייחודיים ויכולת ההחזר שלו.

מסלולי הלוואות משכנתא של בנק יהב לעובדי המדינה

 • משכנתא צמודה בריבית קבועה- המסלול צמוד למדד המחירים לצרכן ובריבית קבועה וידועה מראש. מסלול זה משתלם כאשר הריבית במשק נמוכה והוא מקנה תחושת יציבות וביטחון לכל אורך תקופת ההלוואה. ניתן לקחת משכנתא צמודה בריבית קבועה לתקופה של 4-30 שנים וליהנות מתשלום חודשי קבוע עליו מתווספים הפרשי הצמדה.
 • משכנתא לא צמודה בריבית קבועה- ריבית קבועה וידועה מראש לכל תקופת ההלוואה, ללא הצמדה למדד המחירים לצרכן. תקופת ההלוואה 4-30 שנים, ישנה אפשרות לקבוע את תשלומי ההחזר לפי לוח שפיצר או לוח קרן שווה.
 • משכנתא לא צמודה בריבית משתנה- משכנתא לתקופה של עד 30 שנים, המשכנתא אינה צמודה למדד ובריבית משתנה המבוססת על עוגן חיצוני אובייקטיבי של תשואות אג"ח ממשלתיות לא צמודות. ניתן לבחור במסלול זה עם תדירות שינוי הריבית כל 2, 5 או 7 שנים.
 • משכנתא בהרכב מנצח- המשכנתא כוללת מספר מסלולים עם הצמדה כדי לפזר סיכונים וליהנות מהיתרונות של כל מסלול בנפרד. תקופת ההלוואה 4-30 שנים, מסלול זה מאופיין בגמישות גבוהה ומשלב מסלולים בריבית קבועה ו/או משתנה ומסלולים צמודים למדד, למט"ח או לא צמודים על בסיס ריבית פריים.
 • משכנתא צמודה למדד בריבית משתנה אג"ח- המסלול צמוד למדד המחירים לצרכן עם ריבית משתנה המבוססת על עוגן חיצוני אובייקטיבי. הריבית משתנה כל 1, 2.5, 5, 7 או 10 שנים. ניתן לפרוע את המסלול בנקודות היציאה ללא עמלת היוון הפרשי ריבית.
 • משכנתא לא צמודה על בסיס ריבית פריים- משכנתא לא צמודה בריבית משתנה המבוססת על ריבית הפריים, לתקופה של 4-30 שנים, עם אפשרות לפירעון מוקדם בכל עת.
 • משכנתא עם החזר חודשי גמיש- מסלול ייחודי עם החזרים חודשיים גמישים בהתאמה אישית לצרכי הלווה. ניתן לבחור מסלול זה לתקופה של 4-25 שנים, בריבית קבועה לאורך תקופת ההלוואה, עם או ללא הצמדה למדד.
 • משכנתא עולמית- מסלול צמוד לדולר או לאירו, בריבית משתנה המתעדכנת אחת ל-3 חודשים. תקופת ההלוואה 4-30 שנים, הריבית מבוססת על ריבית הליבור, ישנה אפשרות לפירעון מוקדם בכל עת.
 • משכנתא גשר למימון ביניים- מימון ביניים לרכישת דירה חדשה עד לקבלת הכסף לאחר מכירת הדירה הישנה. ניתן לבחור מבין מגוון מסלולי הצמדה, הריבית נקבעת בהתאם למסלול הנבחר, תקופת ההלוואה עד שנתיים.
 • משכנתא בהחזר חודשי יורד- מסלול ייחודי עם החזר חודשי גמיש ומותאם אישית לצרכי הלווה, לתקופה של 4-25 שנים, עם ריבית קבועה לאורך תקופת ההלוואה ובמסלולים עם או ללא הצמדה למדד המחירים לצרכן.
 • משכנתא בהחזר חודשי מופחת- משכנתא גרייס עם החזר חודשי מופחת חלקי או מלא, ניתן לבחור מבין מגוון מסלולי משכנתא שהבנק מציע. ההלוואה מתאימה בעיקר לרוכשי דירה המתקשים זמנית לעמוד בתשלומי ההחזר החודשיים וללווים המצפים לגידול בהכנסתם לאתר תקופת הגרייס.
 • הלוואות בלון- הלוואת בלון נוחה במסלול מלא או חלקי, עם ריבית קבועה או משתנה, עם או ללא הצמדה למדד או למט"ח. ההלוואה מתאימה בעיקר לרוכשי דירות הזקוקים להלוואת ביניים נוחה עד לקבלת סכום כסף בעתיד הקרוב לכיסוי ההלוואה וכן לרוכשי דירה חדשה הממתינים לקבלת כסף בגין מכירת הדירה הישנה שבבעלותם.

ייעוץ מקצועי למשכנתא ע"י המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית

כדי לקבל החלטה חשובה כמו משכנתא חשוב לפנות לייעוץ מקצועי על ידי מומחים לנושא. יועצי המשכנתאות של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יסייעו לך לקבל החלטה נכונה ומשתלמת, אנו מסייעים מדי שנה ללווים רבים לקבל משכנתא מותאמת אישית ובתנאים מועדפים.

השאר פרטיך באתר ונחזור אליך בהקדם עם מידע נוסף בנושא מסלולי הלוואות משכנתא של בנק יהב לעובדי מדינה, אנו נסייע לך להרכיב תמהיל משכנתא המותאם ליכולת ההחזר שלך ולצרכים הייחודיים שלך.

נושאים נוספים שעלולים לעניין אתכם:

מה עדיף – ריבית קבועה או ריבית משתנה?

מחשבון משכנתא

יועץ משכנאות – כדי לחסוך אלפי שקלים

 

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  משכנתאות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם יועצי המשכנתאות והבנקים הטובים ביותר בענף
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל משכנתא בנקאית

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • יוגב שלום 24.6.2016
  "חברים אמרו לי שזה זמן טוב למחזר את המשכנתא שלי, אבל לא הייתי בטוח דרך איזה בנק לעשות את זה, למזלי הגעתי מהמלצה של חבר לאתר ובאמצעות יועץ משכנתא הצלחתי לחסוך במחזור מעל 40,000 ש"ח!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • נירית ומאיר 24.1.2016
  "ידענו שהשלב הבא אחרי חתונה הוא משכנתא, ולא ממש ידענו איך בכלל מתחילים ודרך איזה בנק לקחת את המשכנתא, יועץ משכנתא מהאתר ליווה אותנו מתחילת תהליך עד לקבלת המפתח לדירה!, תודה רבה! "
  צלמית תמונת פרופיל
 • יעל לוי 21.10.2015
  "משכנתא חדשה, ריבית משכנתא, מחזור משכנתא, הכל היה נשמע לי כמו סינית!, חברה המליצה לי לקרוא באתר על הנושאים האלו לפני לקיחת המשכנתא, וברגע ההגעה לבנק באמת הגעתי מוכנה! והשגנו משכנתא עם החזר חודשי שבאמת אפשר לחיות איתו"
  צלמית תמונת פרופיל