כרטיס אשראי כאל Active – ויזה אקטיב

הרבה אנשים מחזקים כרטיס אשראי אקטיב

היתרונות והחסרונות של כרטיס אשראי כאל אקטיב (ACTIVE)

בין יתר כרטיסי האשראי ניתן למצוא גם כרטיס אשראי חוץ בנקאי בשם כאל אקטיב (או כאל ACTIVE) של חברת האשראי 'כאל'. איפה ניתן להשיג את הכרטיס? אילו סוגים קיימים בכאל אקטיב? מה היתרונות ומה החסרונות? מה הכרטיס מעניק ללקוחותיו? כל מה שרציתם לדעת על כרטיס כאל אקטיב ולא העזתם לשאול.

כרטיס כאל אקטיב

כרטיס אשראי כאל אקטיב או כרטיס אשראי כאל ACTIVE כפי שהוא מכונה על ידי חברת כאל הוא כרטיס אשראי חוץ בנקאי מתגלגל של חברת כאל.

כרטיס אשראי חוץ בנקאי הינו כרטיס שמשווק ישירות דרך חברת כאל ולא באמצעות הבנק (כמו שנהוג לרוב). חברת כאל משווקת כרטיסי אקטיב גם דרך רשת המועדונים שהיא משתפת עימם פעולה ובהם רשת H&O ועוד.

כרטיס מתגלגל הינו כרטיס אשר באמצעותו ניתן לדחות תשלומים בין חודשים. אם לדוגמה החלטתם כי אינכם יכולים להוציא יותר מ- 5,000 ₪ לחודש, אבל החודש היו שמחות רבות (מזל טוב) והוצאתם 7,000 ₪ , אזי אלפיים השקלים הנותרים יעברו לתשלום לחודש הבא (השתדלו להימנע מהוצאת יותר מ- 3,000 שקלים שכן תרצו לעמוד במסגרת 5,000 השקלים שלכם, או שתמשיכו לגלגל הלאה.

הייחוד בכרטיסי אקטיב של כאל, לעומת כרטיסים אחרים הוא כי המסגרת החודשית הינה דינמית בהגדרתה ואתם מתבקשים כל חודש להגדיר את הסכום שאתם מעוניינים לגלגל.

הזמנת כרטיס אשראי כאל אקטיב (ACTIVE)

הזמנת כרטיס אקטיב (ACTIVE) ניתן לבצע מול חברת כאל או באמצעות המועדונים השונים אשר עימם לכאל קשרים ואשר באמצעותם תוכלו להוציא כרטיס.

אילו סוגי כרטיס אשראי אקטיב קיימים?

כרטיס כאל אקטיב (ACTIVE) מכובד במרבית העסקים בארץ המכבדים כרטיסי אשראי, למעט אם זהו כרטיס דיינרס אקטיב, שכן ישנם עדיין הרבה בתי עסק שאינם מכבדים כרטיסי דיינרס.

כרטיס דיינרס אקטיב

כאמור כרטיס אקטיב יכול להגיע תחת המותג דיינרס ואזי הוא נקרא כרטיס דיינרס אקטיב. כרטיס זה כולל את כל ההטבות ללקוחות דיינרס ובנוסף מאפשר את הנוחות שבכרטיס אשראי מתגלגל מסוג אקטיב.

כרטיס ויזה אקטיב

כרטיס ויזה אקטיב (Visa Active) הינו כרטיס אשראי של המותג ויזה (חברת כרטיסי האשראי הגדולה בעולם) וכן כרטיס מתגלגל רגיל מסוג אקטיב. זהו כנראה הכרטיס הנפוץ ביותר מסוג אקטיב שכן הוא מאפשר תשלומים בכל העולם וגם בישראל ומאפשר גם גלגול. מאפייני כרטיס ה"אקטיב" מתווספים (ולא במקום) להיותו של הכרטיס כרטיס visa cal רגיל.

כרטיס מאסטרכרד אקטיב

חברת כאל מאפשרת גם לקבל כרטיס מאסטרכרד שהינו כרטיס האשראי השני בפופולאריות בעולם אחרי ויזה. כרטיס מאסטרכרד אקטיב ( MasterCard Active) נהנה גם הוא משני העולמות של אפשרות תשלום עם מותג מוכר בכל העולם וגלגול תשלומים בכרטיס גם בארץ (בשל היותו כרטיס אקטיב).

כרטיס אקטיב הוא גם כרטיס מועדון

כרטיס אקטיב יכול להיות משויך גם לחלק מהמועדונים השונים של חברת כאל דוגמת מועדון PowerCard או מועדון H&O. שיוך למועדון הינו בנוסף למותג הבינלאומי (ויזה, דיינרס או מאסטרכרד) ולא במקומם.

כאל ACTIVE  הוא כרטיס אשראי לכל דבר

באמצעות כאל ACTIVE תוכלו לבצע רכישות כמו בכל כרטיס אשראי של חברת כאל, למשוך כספים מכספומטים, לשלם הוראות קבע, לשלם בתשלומים ולצבור נקודות והטבות שונות.

כרטיס כאל אקטיב הוא כרטיס אשראי מתגלגל המאפשר לכם לקחת הלוואת ישירות מהכרטיס

כרטיס אקטיב הוא כרטיס מתגלגל, כלומר ניתן לדחות חיובים מחודש אחד לחודש הבא (וכמובן לשלם ריבית על הגלגול). בנוסף, ניתן לבקש הלוואה מחברת כאל ישירות מהכרטיס מבלי לגשת לבנק (וללא קשר לבנק, למעשה). בניגוד לחברות המתחרות לאומי קארד ו- ישראכרד, כאל מאפשרת ללקוחותיה עוד 17 ימי אשראי בנוסף ל- 30 הימים הרגילים הניתנים בכל כרטיס (ללא ריבית). במשך 17 ימים אלו, על הלקוח להחליט מהו סכום החיוב החודשי שהוא רוצה לספוג ומה לגלגל. זהו מצד אחד יתרון עצום שכן מדובר בעוד כמחצית החודש בה אנחנו לא משלמים, אך ההתעסקות הכרוכה בהודעה לחברת כאל על החיוב החודשי הרצוי, עשויה להשכיח מאיתנו מלאכה זו ולגרום לנו לגלגל בעל כורחינו (אם לא התקשרנו לומר מהו החיוב החודשי, כאל עשויה לגלגל אוטומטית חלק מהסכום לחודש הבא) ואז נשלם ריבית נאה לכאל.

אם אתם אנשים מסודרים ולא איכפת לכם ההתעסקות, מדובר בהטבה נאה בהשוואה לחברות כרטיסי אשראי אחרות, אך אם אתם לא רוצים את ההתעסקות הזו או לא מאמינים שתזכרו להתקשר מדי חודש לחברה, כרטיס אקטיב עשוי לגרום לכם להיכנס למערבולת לא רצונית של גלגולים (ותשלום ריבית כמובן).

למידע נוסף על כרטיסי כאל

למה אנחנו?

 • תמיד מעודכן
  חידוש התכנים בתדירות גבוהה מבאתרים אחרים
 • 100% אמינות
  המידע נבדק ומוכח בידי מומחים בלתי תלויים
 • חיסכון משמעותי
  הגולשים שלנו חסכו עד עכשיו מעל 200 אש"ח

לקבלת הצעה

לקוחותינו מספרים

 • אורי בן יפת 5.9.2016
  "עברתי בנק והתלבטתי אם לשמור על הכרטיס אשראי שלי בתור כרטיס חוץ בנקאי, התייעצתי עם נציגי האתר והם עזרו לי להבין את היתרונות והחסרונות. תודה! "
  צלמית תמונת פרופיל
 • אורלי עמר 4.12.2015
  "שנים אומרים לי שאני לא מתנהלת נכון כלכלית כי אני מסתובבת על 4 כרטיסי אשראי, לאחר ייעוץ עם נציג מהאתר, למדתי איך אני יכולה להשתפר בתחום הזה, וואלה, התחלתי להצליח לחסוך"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יניב כהן 15.10.2014
  "לא ההייתי בטוח אם התנאים שקיבלתי בכרטיס האשראי שלי טובים, לאחר ייעוץ עם נציג מהאתר הבנתי בדיוק מה אני צריך לשאול ולברר. אחלה מידע ואחלה אתר! "
  צלמית תמונת פרופיל