רכישת עסק קיים בעזרת הלוואה מהבנק

מחשבון והמילה הלוואה

יזמים המעוניינים לרכוש עסק קיים חייבים לגייס את ההון הנדרש להשלמת העסקה, לעתים ההון העצמי הפנוי אינו מספיק לכן עליהם לקחת הלוואה. כדי לרכוש עסק קיים כדאי לבדוק את כל פתרונות המימון הקיימים בשוק ההלוואות, ברוב המקרים בנקים יציעו את ההלוואה הנוחה ביותר.

הלוואה בתנאים מועדפים

לרכישת עסק קיים יתרונות רבים מאחר ויש לחברה מוניטין, קהל לקוחות קבוע, ציוד ועוד, אך חשוב לבדוק היטב את כדאיות העסקה באמצעות הכנת תכנית עסקית מפורטת הכוללת בדיקת שוק ומתחרים, תכנון פיננסי, פיתרונות ועלויות מימון, צפי של תזרים מזומנים, תכנית שיווק ופרסום העסק ועוד. לאחר שבדיקת ההיתכנות הכלכלית מוכיחה כי זו עסקה משתלמת ולא כדאי לפספס אותה יש לגייס הון נזיל גבוה כדי לשלם עבור העסק. הפתרון היעיל ביותר הוא לגשת לבנק כדי לבקש הלוואה נוחה עם פריסת תשלומים ארוכה. הבנק בוחן את הבקשה ורק אם הוא משתכנע כי הלווה יוכל להחזיר את ההלוואה הוא יאשר אותה.

השקעה כספית גדולה

כדי לרכוש עסק קיים עם קהל לקוחות ומוניטין טוב בענף יש לצפות להשקעה כספית גדולה, לכן עוד לפני חתימה על חוזה מחייב היזם נדרש למצוא פתרונות מימון ואשראי בתנאים נוחים שיאפשרו לו להשלים את עסקת חייו. חשוב לזכור כי עשרות אלפי עסקים נסגרים מדי שנה בגלל בעיות מימון, רווחיות נמוכה, כשלי ניהול וכדומה. הבנק בוחן היטב את מאפייני העסקה, הוא קובע את תנאי ההלוואה בהתאם לרמת הסיכון, סכום ההלוואה, תנאי הריבית במשק ובהתאם להיסטוריה הפיננסית של העסק. אם הבנק מגלה כי העסק רווחי וכי היזם רציני בכוונותיו וביכולותיו, הוא לרוב יאשר בקלות את ההלוואה ויקבע תנאים נוחים.

צוות היועצים מומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יסייע לך לרכוש עסק קיים בעזרת הלוואה מהבנק או בעזרת פתרונות מימון אחרים לדוגמה הלוואות מקרנות בערבות המדינה. השאר פרטים באתר וקבל הצעה אטרקטיבית. הייעוץ הראשוני הינו ללא עלות או התחייבות.

לקריאה נוספת:

קרנות פילנתרופיות להלוואות לעסקים

הלוואה לעסקים בכל סכום

הלוואות דרך הקרן החדשה לסיוע לעסקים קטנים ובינוניים

למה אנחנו?

 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • יאיר בן אבי 10.10.2016
  "גם עסק קיים צריך דחיפה, אבל זה לא כזה קל. באתר הראו לי דרך פשוטה לקבל הלוואה מגופים עסקיים שונים. בישיבה מול האתר הגאוני הזה קיבלתי הלוואה לעסק בתנאים מעולים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • דגנית חרוסקי 4.4.2016
  "החלטתי לרכוש עסק קיים אבל הייתי צריכה מזומנים. אחרי שהבנק דחה אותי, נעזרתי באתר ופניתי לגופים אחרים. אישרו לי הלוואה בתנאים נוחים בתוך שעות ספורות!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • נדיה יששכר 1.7.2015
  "חיפשתי הלוואה בנרות ולא ידעתי למי לפנות. במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית קיבלתי את כל המידע, כולל מאגר מעודכן של גופי הלוואה. שלחתי פנייה והשגתי הלוואה לעסק בתנאים משלמים במיוחד"
  צלמית תמונת פרופיל