הלוואות דרך הקרן החדשה לסיוע לעסקים קטנים ובינוניים

לוגו הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים

הקרן לעסקים קטנים ובינוניים פועלת מתוקף החלטת הממשלה החל משנת 2003, בשנת 2016 הוחלט על הקמת הקרן החדשה לסיוע לעסקים קטנים ובינוניים בערבות מדינה בהיקף של 6.6 מיליארד ₪, כאשר בעתיד המדינה שוקלת להגדיל את הערבויות מצדה על מנת להגדיל את היקף ההלוואות דרך הקרן החדשה עד ל-20 מיליארד ₪.

הקרן לעסקים קטנים ובינוניים מציע הזדמנות אטרקטיבית לקבל הלוואה בנקאית דרך אחד מ-4 הבנקים שזכו במכרז, בביטחונות נמוכים משמעותית מהמקובל ומהנדרש בבנקים. הקרן הוקמה במטרה לסייע לעסקים בכל הארץ המתמודדים עם מצוקת אשראי קשה ועם קושי לגייס כסף בבנקים בגלל החשש של הבנקים לתת הלוואות ליזמים ולעסקים חדשים וקיימים.

הלוואות עסקיות מהקרן לעסקים קטנים ובינוניים מגובות בערבות מדינה בשיעור 70-85%, בפריסת תשלומים נוחה לתקופה של 60 חודשים (חמש שנים) ואפשרות לגרייס על תשלומי הקרן לתקופה של חצי שנה. ההלוואות מיועדות לעסקים עם מחזור שנתי עד 100 מיליון ₪ וליזמים המעוניינים להקים עסק חדש.

עידוד עסקים קטנים

מדינת ישראל רואה חשיבות עליונה בעידוד הקמת והרחבת עסקים קטנים, ראוי לציין כי עסקים קטנים ובינוניים נחשבים לקטר הצמיחה של המשק הישראלי, הם תורמים ליצירת מקומות תעסוקה חדשים וחשובים ליציבות הכלכלית במשק. הקרן לסיוע לעסקים קטנים מציעה 3 מסלולי הלוואות עיקריים:

 • מסלול עסקים בהקמה- הלוואה עד 500,000 ₪ להקמת עסק חדש.
 • מסלול השקעות- הלוואה להרחבת עסק קיים או לרכישת עסק קיים.
 • מסלול הון חוזר- מיועד לעסק בצמיחה הסובל מפער תזרימי.

בנוסף, הקרן החדשה לעסקים קטנים ובינוניים מציעה הלוואות ייעודיות ליצואנים בגובה עד 12% ממחזור המכירות בשנה החולפת והלוואה אטרקטיבית במסלול השקעות לתעשייה.

סיוע אטרקטיבי לעסקים קטנים בינוניים

הלוואות דרך הקרן החדשה לסיוע לעסקים קטנים ובינוניים בערבות מדינה נחשבות לאטרקטיביות במיוחד, יש להגיש בקשה להלוואה לאחד משני הגופים המתאמים. חשוב להכין תוכנית עסקית מפורטת בהתאם לדרישות הקרן, לצרף את כל המסמכים הרלוונטיים ולאחר פגישה בעסק עם נציגי הגוף המתאם יוחלט האם להעביר את הבקשה להמשך טיפול על ידי אחד הבנקים הזוכים במכרז.

כדי לשפר סיכויים לקבל הלוואה נוחה דרך קרן הסיוע לעסקים קטנים ובינוניים כדאי להתייעץ עם היועצים המנוסים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית, ולהגיש את הבקשה בעזרתנו. השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם כל הפרטים הנדרשים עבורכם. השירות הינו ללא עלות ולא התחייבות מצדכם.

דברים נוספים שיכולים לעניין אותכם:

הלוואה לכל מטרה
הלוואות חוץ בנקאיות
הלוואות בערבות המדינה

למה אנחנו?

 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • יאיר בן אבי 10.10.2016
  "גם עסק קיים צריך דחיפה, אבל זה לא כזה קל. באתר הראו לי דרך פשוטה לקבל הלוואה מגופים עסקיים שונים. בישיבה מול האתר הגאוני הזה קיבלתי הלוואה לעסק בתנאים מעולים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • דגנית חרוסקי 4.4.2016
  "החלטתי לרכוש עסק קיים אבל הייתי צריכה מזומנים. אחרי שהבנק דחה אותי, נעזרתי באתר ופניתי לגופים אחרים. אישרו לי הלוואה בתנאים נוחים בתוך שעות ספורות!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • נדיה יששכר 1.7.2015
  "חיפשתי הלוואה בנרות ולא ידעתי למי לפנות. במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית קיבלתי את כל המידע, כולל מאגר מעודכן של גופי הלוואה. שלחתי פנייה והשגתי הלוואה לעסק בתנאים משלמים במיוחד"
  צלמית תמונת פרופיל