קרנות סיוע לעסקים

אדם מחזיק כסף על טאבלט

עסקים בכל הארץ סובלים ממצוקה תזרימית, מקושי לגייס אשראי ומבעיות נוספות, חלקן בעקבות המצב הביטחוני. המדינה החליטה להקים את הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במטרה להציע הלוואות אטרקטיבית לעסקים שנקלעו לקשיים ולהפסדים. הסיוע מיועד בעיקר לעסקים בהם קיים חשש מוחשי וממשי לפיטורי עובדים.

באמצעות הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים ניתן לקבל הלוואות דרך קרנות סיוע לעסקים במצוקה, יש קרנות סיוע למפעלים במצוקה העונים על הקריטריונים שנקבעו.

קרן לעסקים במצוקה

יש מספר קרנות סיוע לעסקים, בראשן קרן לעסקים במצוקה המופעלת על ידי הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה. קרן סיוע לעסקים במצוקה מציעה הלוואות בריבית אטרקטיבית (ריבית פריים) וצמודות למדד, לתקופה של עד 10 שנים, היקף ההלוואה נקבע על ידי ועדת האשראי של קרן הסיוע לעסקים במצוקה, בכפוף לתנאי הזכאות.

כדי להגיש בקשה להלוואה נוחה דרך קרנות סיוע למפעלים במצוקה חשוב לבדוק מראש כי עומדים בכל התנאים שנדרשו, ביניהם ותק של לפחות 3 שנים, תזרים מזומנים המספיק לתשלום שכר עד 3 חודשים נוספים, מינימום העסקת 20 עובדים, תזרים מזומנים שלילי במשך 12 החודשים האחרונים לפני הגשת הבקשה לקרן ועוד.

הסיוע יינתן רק לעסקים במצוקה, על פי אישור רואה חשבון מבקר, כאשר העסק חייב להזרים לפחות 70% מהיקף ההלוואה לצורך הבראת העסק, וב-30% הנותרים ניתן להשתמש להחזר חובות לנושים או לרכישת מניות.

יש עוד קרנות סיוע לעסקים אליהן ניתן לפנות, לכן מומלץ לקבל ייעוץ מקצועי על מנת לקבל החלטה לאיזה קרן להגיש בקשה, בהתאם למאפייני העסק ומצוקתו. בעזרת המומחים של פורטל מידע – המרכז הישראלי צרכנות פיננסית תוכלו גם אתם להגיש בקשה אל קרנות סיוע לעסקים במצוקה ולקבל הלוואה נוחה לתקופה ארוכה. נשמח לסייע לכם לקבל את הסיוע ולהגיש בקשה מסודרת ומאורגנת כדי לשפר את סיכוייכם לקבלת הסיוע הנחוץ עבורכם. השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם עם כל המידע הנדרש לקבלת הסיוע.

למה אנחנו?

 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • הילה מרשק 13.7.2016
  "ידעתי שיש הלוואות ממש טובות בערבות מדינה, אבל לא ידעתי איך משיגים אותן. באתר למדתי שגם אני זכאית, צריך לדעת איך לעשות את זה נכון ובעזרת מי
  צלמית תמונת פרופיל
 • גיא לוטן 22.5.2016
  "הבנק אישר הלוואה אבל רצה ריבית קטלנית. מומחי האתר האירו את עיניי והסבירו שאני יכול להיעזר בקרן שתומכת בעסקים קטנים בערבות המדינה. רק מהעצה הזאת חסכתי מאות אלפי שקלים
  צלמית תמונת פרופיל
 • פזית ינאי 18.6.2015
  "רציתי להזניק את העסק שלי קדימה אבל לא היה לי תקציב. בפורטל קיבלתי את כל המידע על הלוואות לעסקים. בזכות זה הצלחתי להשיג הלוואה בריבית שפויה, והצלחתי להרים את העסק
  צלמית תמונת פרופיל