קרן סיוע לחקלאים

המילה הלוואות על נתונים הלוואה

חקלאים בכל הארץ זקוקים להלוואות למגוון מטרות וצרכים כגון הרחבת העסק הקיים, הקמת עסק חדש בתחום החקלאות, להשקעות, לצרכי הון חוזר, לחדירה לשווקים בינלאומיים, להגדלת היצוא ועוד. לכן, המדינה החליטה על הקמת קרן סיוע לחקלאים הפועלת במסגרת הקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה ובשיתוף פעולה עם משרד החקלאות.

קרנות סיוע והלוואות ייעודיות לחקלאים

הקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות מדינה מפעילה מספר מסלולי סיוע המיועדים לחקלאים. במסגרת קרן סיוע לחקלאים ניתן לקבל הלוואות אטרקטיביות בתנאים מועדפים במסלולים הבאים:

 • מסלול הון חוזר– היקף ההלוואה עד 500,000 ₪ לתקופת החזר עד 60 חודשים עם אפשרות לגרייס לתקופה של עד 6 חודשים. החקלאי נדרש ל-25% פיקדון.
 • מסלול השקעה/הקמה- היקף ההלוואה עד לסכום של 500,000 ₪ לתקופת החזר של עד 60 חודשים עם אפשרות לגרייס לתקופה של 6 חודשים. החקלאי נדרש ל-25% פיקדון.
 • מסלול הון חוזר והשקעות לחקלאי בענף צמחי- הלוואה אטרקטיבית עד 500,000 ₪ המיועדת רק לחקלאי העוסק בענף צמחי. תקופת ההלוואה עד 60 חודשים, אפשרות לגרייס לתקופה של 6 חודשים, ביטחונות נדרשים 10% פיקדון והתחייבות לרכישת ביטוח נזקי טבע.
 • מסלול הון חוזר לחקלאי יצואן- הלוואה בהיקף עד 12% ממחזור המכירות בשנה הקודמת להגשת בהקשה, ההלוואה מיועדת ליצואן בהיקף מעל 1 מיליון ₪, לתקופה של עד 60 חודשים, ביטחונות נדרשים 25% פיקדון.

בנוסף, כדאי לדעת כי ניתן לקבל הלוואות אטרקטיביות לחקלאים גם דרך קרנות נוספות, ביניהן קרן נס המציעה הלוואות משתלמות עד 400,000 ש"ח לחקלאים במסלול הקמה או השקעה, קרן פועלים לעסקים המציעה הלוואות למטרת השקעה והון חוזר לתקופה של עד 72 חודשים, קרן קורת המציעה הלוואות במסלול חקלאות בהיקף עד 750,000 ₪ לתקופה של עד 60 חודשים, ויש גם הלוואות חוץ בנקאיות דרך קרן הלוואות ללא ריבית בהיקף של עד 90,000 ₪.

הלוואות בתנאים מועדפים לענפי חקלאות מוטי יצוא

קרן סיוע לחקלאים מעניקה הלוואות ייעודיות בערבות המדינה, קהל היעד העיקרי הוא חקלאים העוסקים בענפי חקלאות מוטי יצוא כמו מטעי אבוקדו, שקדים, ענבי מאכל וכדומה, ירקות שונים, הדרים ופרחים. ההלוואה מיועדת לחקלאים עם מחזור מכירות שנתי עד 100 מיליון ₪, כאשר סכום ההלוואה נקבע בהתאם להיקף המכירות בשנת העסקים הקודמת להגשת הבקשה.

כאמור, ההלוואות ניתנות באחד משלושה מסלולים עיקריים: השקעה, הקמה והון חוזר. כדי לשפר סיכויים מומלץ להגיש את הבקשה בעזרת יועצי הלוואות והשקעות מנוסים.

צוות היועצים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מסייע מדי שנה לחקלאים רבים להגיש את הטפסים הנדרשים לקבלת הלוואות מקרן סיוע לחקלאים ומקרנות ייעודיות נוספות. השאר פרטיך באתר ונחזור אליך בהקדם האפשרי להמשך טיפול ולייעוץ מקצועי, ללא כל התחייבות ותשלום מצדך. 

למה אנחנו?

 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • הילה מרשק 13.7.2016
  "ידעתי שיש הלוואות ממש טובות בערבות מדינה, אבל לא ידעתי איך משיגים אותן. באתר למדתי שגם אני זכאית, צריך לדעת איך לעשות את זה נכון ובעזרת מי
  צלמית תמונת פרופיל
 • גיא לוטן 22.5.2016
  "הבנק אישר הלוואה אבל רצה ריבית קטלנית. מומחי האתר האירו את עיניי והסבירו שאני יכול להיעזר בקרן שתומכת בעסקים קטנים בערבות המדינה. רק מהעצה הזאת חסכתי מאות אלפי שקלים
  צלמית תמונת פרופיל
 • פזית ינאי 18.6.2015
  "רציתי להזניק את העסק שלי קדימה אבל לא היה לי תקציב. בפורטל קיבלתי את כל המידע על הלוואות לעסקים. בזכות זה הצלחתי להשיג הלוואה בריבית שפויה, והצלחתי להרים את העסק
  צלמית תמונת פרופיל