קרן לאומי לעסקים בערבות המדינה

לוגו של בנק לאומי

קרן בנק לאומי לעסקים קטנים מעניקה הלוואות עד לסכום של מיליון ₪ לעסק, באישור מהיר בתוך 14 ימים בלבד. קרן לאומי לעסקים היא בין הקרנות הגדולות ביותר בישראל לעסקים קטנים ובינוניים, הקרן הוקמה בהיקף של 3 מיליארד שקלים על ידי הבנק במטרה לסייע ליזמים ולעסקים קיימים ברחבי המדינה. כמו כן, ניתן לקבל הלוואות אטרקטיביות דרך קרן לאומי לעסקים בערבות המדינה, ההלוואות מיועדות ללקוחות כל הבנקים העומדים בתנאים הנדרשים.

למידע מורחב על תוכניות וכלי סיוע של הקרן לחץ כאן

 

הלוואה דרך הקרן בערבות המדינה

בנק לאומי נבחר להיות בין אחד הבנקים המלווים לקרנות הסיוע של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה. ניתן לקבל הלוואה עד 100,000 ש"ח במסלול מהיר, הלוואות לעסק בהקמה עד 500,000 ₪, והלוואות להשקעה בעסק ולמטרת הון חוזר בסכום של עד 500,000 ₪ לעסקים עם מחזור שנתי עד 6.25 מיליון ₪ וסכום של עד 8% לעסקים קטנים שמחזור המכירות שלהם מעל 6.25 מיליון ₪ ולעסקים בינוניים.

בנוסף, קרן לאומי לעסקים בערבות המדינה מעניקה הלוואות ליצואנים בגובה עד 12% ממחזור המכירות ויש גם מסלול השקעות ייעודי לתעשיינים.

הלוואות דרך קרן לאומי לעסקיים

בנק לאומי הקים את קרן לאומי לעסקים כדי לסייע ליזמים ולעסקים קיימים, ובמטרה לעודד השקעות ולפתח את הכלכלה המקומית. הבנק רואה חשיבות עליונה בעסקים קטנים ובינוניים הנחשבים לקטר הצמיחה במשק הישראלי, הבנק מציע מעטפת כלים ושירותים רחבה הכוללת אשראי זמין במסלול אישור מהיר, כלים דיגיטליים חדשניים לקידום ולצמיחת העסק, כמו כן הבנק הקים קהילת עסקים בפייסבוק על מנת לשתף מידע, ליצור הזדמנויות כלכליות ושיתופי פעולה וכדי להחליף רעיונות.

ניתן לקבל גם הלוואות אקספרס מהירות לעסקים, עד 100,000 ₪, באמצעות קליק מהיר באינטרנט. חשוב לציין כי הלוואות קרן לאומי לעסקים הן ללא ערבות מדינה, לכן הן עשויות שלא להתאים עבור היזם או בעל העסק.

כדי לקבל החלטה נכונה חשוב לפנות לייעוץ מקצועי ולבדוק את כל האפשרויות והחלופות הקיימות, הלוואה יש לקחת בהתאם לצרכי העסק ומאפייניו. צוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מסייע מדי שנה לאלפי יזמים ועסקים לקבל פתרונות מימון ואשראי מתקדמים ואטרקטיביים, בהתאמה מושלמת לצרכי ולמאפייני העסק.

למידע נוסף, לשאלות וכדי לשפר סיכויים לקבל הלוואות דרך קרן לאומי לעסקים בערבות המדינה או דרך קרן בנק לאומי לעסקים קטנים, השאר פרטים באתר. המומחים שלנו יחזרו אליך בהקדם ויסייעו לך לקבל הלוואה נוחה ומשתלמת.

למה אנחנו?

 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • הילה מרשק 13.7.2016
  "ידעתי שיש הלוואות ממש טובות בערבות מדינה, אבל לא ידעתי איך משיגים אותן. באתר למדתי שגם אני זכאית, צריך לדעת איך לעשות את זה נכון ובעזרת מי
  צלמית תמונת פרופיל
 • גיא לוטן 22.5.2016
  "הבנק אישר הלוואה אבל רצה ריבית קטלנית. מומחי האתר האירו את עיניי והסבירו שאני יכול להיעזר בקרן שתומכת בעסקים קטנים בערבות המדינה. רק מהעצה הזאת חסכתי מאות אלפי שקלים
  צלמית תמונת פרופיל
 • פזית ינאי 18.6.2015
  "רציתי להזניק את העסק שלי קדימה אבל לא היה לי תקציב. בפורטל קיבלתי את כל המידע על הלוואות לעסקים. בזכות זה הצלחתי להשיג הלוואה בריבית שפויה, והצלחתי להרים את העסק
  צלמית תמונת פרופיל