קרן הלוואות לעסקים בינוניים

שלט של הלוואה לעסק חדש

עסקים בינוניים בישראל חשובים ליציבות המשק, לתעסוקה ולצמיחה כלכלית. עם זאת, בעלי עסקים רבים סובלים ממצוקת אשראי בגלל מדיניות הבנקים וההלוואות היקרות. בעקבות מצוקת האשראי החליטה הממשלה להקים קרן לעסקים בינוניים בערבות המדינה, הקרן מסייעת מדי שנה לעסקים רבים ומציעה הלוואות נוחות עם פריסת תשלומים ארוכה וריבית אטרקטיבית.

סיוע אטרקטיבי לעסקים בינוניים עם מחזור שנתי עד 100 מילון ש”ח

הלוואות לעסקים בינוניים ניתן לקבל מבנקים שונים, מחברות מימון חוץ בנקאיות, מקרנות בערבות המדינה ומקרנות פילנתרופיות. הממשלה החליטה על הקמת הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים על מנת לסייע גם לעסקים בינוניים שמחזור המכירות שלהם עד 100 מיליון ₪ בשנה. ניתן לקבל הלוואה עד 100,000 ₪ להקמת עסק בינוני חדש והלוואות בסכום של עד 8% ממחזור המכירות בשנה החולפת כאשר העסק נדרש להעמיד בטוחות בהתאם לדרישות ועדת האשראי, בשיעור עד 25%.

בנוסף, יזמים ועסקים בינוניים בתחומי התעשייה יכולים לקבל הלוואה אטרקטיבית במסלול השקעות בתעשייה, הסכום המקסימלי להלוואה במסלול זה הוא הנמוך מבין 15% ממחזור העסקים השנתי בשנה החולפת לבין 90% מסכום ההשקעה. הלוואה במסלול השקעות בתעשייה ניתן לקבל לתקופה של עד 12 שנים, עם עד 6 חודשי גרייס. שיעור הריבית כמקובל במערכת הבנקאות ובכפוף לאישור ועדת האשראי של הקרן.

הלוואות אטרקטיביות לעסקים בינוניים

מרבית העסקים הבינוניים בארץ בכל תחומי המסחר והתעשייה זקוקים באופן שוטף לפתרונות מימון ואשראי. עסקים בינוניים לוקחים הלוואות לצרכי הון חוזר, השקעות, הרחבת העסק, שיווק, מחקר ופיתוח, רכישת ציוד חדש ועוד. מומלץ לקחת הלוואה רק לאחר ייעוץ מקצועי, בהתאם לצרכיו הייחודיים של העסק ומאפייניו.

קרן הלוואות לעסקים בינוניים מציעה סיוע אטרקטיבי, כל עוד עומדים בתנאי הסף לקבלת ההלוואה. כדאי לדעת כי ישנם פתרונות מימון ואשראי נוספים העשויים להתאים לעסק הבינוני, במקרים מסוימים הם אטרקטיביים יותר עבור היזם ובעל העסק. כדי לשפר סיכויים בקבלת הלוואות בערבות המדינה דרך קרן לעסקים בינוניים ובאיתור הלוואות נוחות בהתאמה לצרכי העסק, מומלץ לפנות לצוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית.

לקריאה מורחבת על קרנות של הלוואות לעסקים בערבות המדינה

BDSK

קרן נתן לעידוד יזמות

השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם עם הצעה אטרקטיבית ופתרונות מימון ואשראי בהתאמה מושלמת לצרכים הייחודים של העסק שלכם. צוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מסייע מדי שנה לעסקים בינוניים רבים, אנו מתמחים בנושא ונשמח להציע עבורך, ללא התחייבות או עלות מצדך, מגוון הלוואות אטרקטיביות לעסק שלך.

למה אנחנו?

 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • הילה מרשק 13.7.2016
  "ידעתי שיש הלוואות ממש טובות בערבות מדינה, אבל לא ידעתי איך משיגים אותן. באתר למדתי שגם אני זכאית, צריך לדעת איך לעשות את זה נכון ובעזרת מי
  צלמית תמונת פרופיל
 • גיא לוטן 22.5.2016
  "הבנק אישר הלוואה אבל רצה ריבית קטלנית. מומחי האתר האירו את עיניי והסבירו שאני יכול להיעזר בקרן שתומכת בעסקים קטנים בערבות המדינה. רק מהעצה הזאת חסכתי מאות אלפי שקלים
  צלמית תמונת פרופיל
 • פזית ינאי 18.6.2015
  "רציתי להזניק את העסק שלי קדימה אבל לא היה לי תקציב. בפורטל קיבלתי את כל המידע על הלוואות לעסקים. בזכות זה הצלחתי להשיג הלוואה בריבית שפויה, והצלחתי להרים את העסק
  צלמית תמונת פרופיל