קרן הלוואות ליצואנים

מדינת ישראל מעוניינת לסייע ליצואנים בתחומי הסחר הבינלאומי שפעילותם נחוצה ליציבות המשק והכלכלה המקומית. לכן, הממשלה הקימה קרן הלוואות ליצואנים לעידוד היצוא וכדי לסייע לעסקים הפועלים בתחומי הסחר הבינלאומי. הקרן מציעה בעיקר הלוואות ליצואנים בעלי פוטנציאל גבוה למכירות משמעותית בשווקים הבינלאומיים, הקרן פועלת באמצעות מתן הלוואות לצורך הון חוזר, פעילות שיווק בחו"ל, השקעות בציוד וכיוצא בזה.

קרן מיוחדת ליצואנים

קרן הלוואה ליצואנים מציעה הלוואות אטרקטיביות בערבות המדינה, כל עוד העסק עומד בדרישות הסף. חשוב לדעת כי המדינה מציעה מספר מסלולי סיוע והלוואות ליצואנים כגון:

בנוסף, ישנם פתרונות מימון ואשראי נוספים כמו ניכיון שיקים, הלוואות גישור במטבע חוץ, הקרן לעידוד השיווק בחו"ל דרך מכון היצוא, הלוואות מיוחדות ליצואנים דרך הבנקים והלוואות המיועדות ליצואנים במסגרת החממות הטכנולוגיות.

תנאים ודרישות

הלוואות דרך הקרן להלוואות ליצואנים מיועדות לעסקים הנמצאים בישראל וליצואנים שעיקר עסקיהם בארץ, שמשווקים לפחות 5% ממחזור המכירות לשווקים בינלאומיים, בתחומים כגון תוכנה, מוצרי תעשייה, מוצרים חקלאיים, שירות מקצועי, שירותי תיירות ועוד.

הקרן מציעה הלוואות לעסקים שמחזור המכירות השנתי שלהם אינו עולה על 15 מיליון דולר אמריקאי בשנה, תקופת ההלוואה ל-5 שנים, אפשרות לגרייס לשנה, ריבית כמקובל במערכת הבנקאית. הסכום המקסימלי להלוואה:

 • הלוואה עד 100,000 דולר ליצואן שמחזור העסקים השנתי שלו עד 500,000 דולר.
 • הלוואה עד 1,000,000 דולר או 20% מגובה מחזור העסקים השנתי, הנמוך ביניהם, ליצואן עם מחזור עסקים שנתי של 500,000-15,000,000 דולר.

בעזרת היועצים המנוסים של פורטל מידע תוכלו לשפר את הסיכוי לקבלת ההלוואה האטרקטיבית דרך קרן הלוואות ליצואנים, כמו כן נסייע לכם למצוא פתרונות מימון אטרקטיביים נוספים בהתאם לצורך. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

 

למה אנחנו?

 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • הילה מרשק 13.7.2016
  "ידעתי שיש הלוואות ממש טובות בערבות מדינה, אבל לא ידעתי איך משיגים אותן. באתר למדתי שגם אני זכאית, צריך לדעת איך לעשות את זה נכון ובעזרת מי
  צלמית תמונת פרופיל
 • גיא לוטן 22.5.2016
  "הבנק אישר הלוואה אבל רצה ריבית קטלנית. מומחי האתר האירו את עיניי והסבירו שאני יכול להיעזר בקרן שתומכת בעסקים קטנים בערבות המדינה. רק מהעצה הזאת חסכתי מאות אלפי שקלים
  צלמית תמונת פרופיל
 • פזית ינאי 18.6.2015
  "רציתי להזניק את העסק שלי קדימה אבל לא היה לי תקציב. בפורטל קיבלתי את כל המידע על הלוואות לעסקים. בזכות זה הצלחתי להשיג הלוואה בריבית שפויה, והצלחתי להרים את העסק
  צלמית תמונת פרופיל